Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Vihorlatská, muži 2020/2021

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T D
1 Kos Peter 4 3 1 75.00
2 Kolečava Jaroslav 11 4 7 36.36
3 Lapčák Milan 10 3 7 30.00
4 Lešňanský Adrián 11 0 11 0.00
5 Hajduk Anton 5 0 5 0.00
6 Lešňanský Boris 4 0 4 0.00
7 Lešňanský Matej 3 0 3 0.00
OŠK Kamienka B
1 Gajdoš Daniel ml. 12 9 3 75.00
2 Beľančin Lukáš 12 6 6 50.00
3 Starec Ján 8 4 4 50.00
4 Blaha Benjamín 10 1 9 10.00
5 Rudik Štefan 2 0 2 0.00
OŠK Vyšný Žipov A
1 Vagaský Ondrej 12 12 0 100.00
2 Hudák Martin 8 7 1 87.50
3 Mihalčin Stanislav 12 5 7 41.67
4 Mihalčinová Sabína 4 1 3 25.00
5 Bašista Jozef 12 2 10 16.67
ŠK Orion Belá n/Cir. B
1 Sabač Peter 12 9 3 75.00
2 Krešilová Andrea 4 3 1 75.00
3 Brečka Pavol 12 8 4 66.67
4 Drotár Jaroslav 8 5 3 62.50
5 Mitrík Jozef 8 5 3 62.50
6 Ovad Jozef 2 1 1 50.00
7 Hašuľ Marek 2 0 2 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. C
1 Hrežík Marián 9 4 5 44.44
2 Gajdošová Lucia 8 2 6 25.00
3 Hašuľ Igor 8 2 6 25.00
4 Simčo Samuel 4 1 3 25.00
5 Pavlík Martin 10 2 8 20.00
6 Országhová Romana 5 0 5 0.00
7 Dutka Michal 4 0 4 0.00
ŠKST Humenné C
1 Židzik Viktor 12 9 3 75.00
2 Pavlotty Anton 7 5 2 71.43
3 Gerboc Marián 12 6 6 50.00
4 Šalata Michal 12 4 8 33.33
5 Pančišin Radoslav 3 1 2 33.33
6 Gibas Marek 2 0 2 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. B
1 Šram Štefan 4 4 0 100.00
2 Bocko Marek 4 4 0 100.00
3 Sojčák Ján 4 2 2 50.00
4 Sojčák Filip 4 2 2 50.00
ŠKST Zemplín. Hámre A
1 Cogan Slavomír 7 2 5 28.57
2 Michalenko Silvester 8 2 6 25.00
3 Širgeľ Jozef 8 2 6 25.00
4 Topoľančin Juraj 8 1 7 12.50
5 Brečka Bohuslav 1 0 1 0.00
STO Dlhé n/Cirochou A
1 Milčík Patrik 4 3 1 75.00
2 Kohut Marek 4 2 2 50.00
3 Barnišin Peter 4 2 2 50.00
4 Kohut Slavomír 4 1 3 25.00
STO Košarovce B
1 Jakub Tomáš 4 4 0 100.00
2 Turčík Ján 4 4 0 100.00
3 Bučko Juraj 4 4 0 100.00
4 Olexik Ondrej 4 3 1 75.00
STO Snina B
1 Bajus Michal 8 7 1 87.50
2 Beňatinský Michal 8 6 2 75.00
3 Charitún Mikuláš 6 4 2 66.67
4 Galanda Róbert 8 5 3 62.50
5 Kapraľ Roman 2 1 1 50.00
STO TTC Kochanovce A
1 Demčák Eduard st. 3 3 0 100.00
2 Šepeľa Peter 7 6 1 85.71
3 Porochnavý Miroslav 7 4 3 57.14
4 Hromňák Stanislav 2 1 1 50.00
5 Forró František 4 1 3 25.00
6 Balogáč Oskár 3 0 3 0.00
7 Krídla Jozef 1 0 1 0.00
8 Krokker Karol 1 0 1 0.00
TJ Šimonka Čierne nT A
1 Haňo Roman 2 2 0 100.00
2 Kachman Rastislav 12 11 1 91.67
3 Kachman Bohuš st. 8 6 2 75.00
4 Kachman Jaroslav 12 7 5 58.33
5 Hűbler Lukáš 6 3 3 50.00
6 Kachman Bohuš ml. 8 3 5 37.50