Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2020/2021

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
691 13.10.2020 09:20 ŠKST Spišské Vlachy B
S.T.K. Plešivec A
3 : 15 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
560 11.10.2020 20:13 OKST Dúbravka A
OKST Duby Parchovany A
9 : 9 Web zápis
M.Leško
4LZK
13 11.10.2020 20:05 Fortuna Kežmarok B
Geológ Rožňava B
11 : 7 Web zápis
M.Harabin
2L
9 11.10.2020 19:09 STK Zbereko Košice A
ŠŠK Centrál Svidník A
10 : 8 Web zápis
M.Vaňo
2L
257 11.10.2020 18:08 STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
7 : 11 Web zápis
J.Novotný
3LZ
258 11.10.2020 16:46 ŠKST Spišské Vlachy A
STK Poprad A
14 : 4 Web zápis
R.Jánoš
3LZ
562 11.10.2020 16:42 STO Kaluža A
STO Mokrance A
14 : 4 Web zápis
P.Králik
4LZK
189 11.10.2020 16:22 JMC Lužany pri Topli A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
6 : 12 Web zápis
E.Tomko
3LSV
441 11.10.2020 16:16 STO Sedlice C
ŠŠK Centrál Svidník B
7 : 11 Web zápis
R.Kotulič
4LSD
262 11.10.2020 15:45 AŠK Maria Huta B
KST Poprad A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
3LZ
559 11.10.2020 15:14 SŠK Poproč A
KST plus 40 Trebišov A
12 : 6 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
190 11.10.2020 15:13 OSTK Hencovce A
STO Snina A
6 : 12 Web zápis
M.Tomáš
3LSV
352 11.10.2020 15:08 TJ Šimonka Čierne nT A
STO TTC Kochanovce A
13 : 5 Web zápis
B.Kachman
4LV
12 11.10.2020 14:56 OŠK Kamienka A
ŠKST Margecany A
9 : 9 Web zápis
B.Blaha
2L
193 11.10.2020 14:49 STK Lemešany A
STO Sedlice A
4 : 14 Web zápis
C.Sabol
3LSV
348 11.10.2020 14:42 ŠKST Zemplín. Hámre A
ŠK Orion Belá n/Cir. B
3 : 15 Web zápis
J.Širgeľ
4LV
102 11.10.2020 14:31 OSK Michaľany A
ŠK STO Kráľovce A
5 : 13 Web zápis
J.Kudrec
3LJ
623 11.10.2020 13:53 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
12 : 6 Web zápis
J.Štucka
4LP
625 11.10.2020 13:46 STO Spišské Bystré A
TJ STO Slovenská Ves B
14 : 4 Web zápis
F.Bednár
4LP
626 11.10.2020 13:42 STK Nová Lesná A
TJ Javorinka Levoča B
2 : 16 Web zápis
G.Knižka
4LP
690 11.10.2020 13:42 OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
11 : 7 Web zápis
J.Balla
4LSG
8 11.10.2020 13:41 TJ Čečehov A
ŠKST Sokol Vojčice A
9 : 9 Web zápis
R.Terezka
2L
693 11.10.2020 13:26 ŠK Harichovce A
Geológ Rožňava C
11 : 7 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
10 11.10.2020 13:14 MKST Veľké Kapušany A
STO Valaliky A
7 : 11 Web zápis
Š.Popély
2L
99 11.10.2020 12:58 OKST Somotor A
TTC Vojany Tigers B
17 : 1 Web zápis
S.Sopko
3LJ
100 11.10.2020 12:53 ŠKST Michalovce C
TTC Vojany Tigers A
12 : 6 Web zápis
J.Blaško
3LJ
353 11.10.2020 12:08 ŠKST Humenné C
MŠK VSTK Vranov n/T D
13 : 5 Web zápis
A.Pavlotty
4LV
194 11.10.2020 11:57 ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T C
6 : 12 Web zápis
A.Pavlotty
3LSV
259 11.10.2020 10:56 STK Gemerská Poloma A
TJ STO Slovenská Ves A
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
3LZ
260 11.10.2020 10:45 ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Web zápis
V.Dunčko
3LZ
558 11.10.2020 09:00 OKST Regmont Hraň A
ŠKST Michalovce D
6 : 12 Web zápis
D.Juroš
4LZK
256 10.10.2020 22:26 TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
12 : 6 Web zápis
D.Martinko
3LZ
191 10.10.2020 21:36 ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
12 : 6 Web zápis
L.Žemba
3LSV
105 10.10.2020 21:30 ŠKST Sokol Vojčice B
TJ Čečehov B
8 : 10 Web zápis
M.Konečný
3LJ
561 10.10.2020 20:55 ŠKST Pribeník A
MKST Veľké Kapušany C
5 : 13 Web zápis
Z.Filep
4LZK
557 10.10.2020 20:44 OKST Somotor B
STK Slávia Sobrance A
8 : 10 Web zápis
S.Sopko
4LZK
351 10.10.2020 20:38 OŠK Kamienka B
STO Dlhé n/Cirochou A
9 : 9 Web zápis
B.Blaha
4LV
14 10.10.2020 20:15 ŠKST Humenné A
MŠK VSTK Vranov n/T B
12 : 6 Web zápis
A.Pavlotty
2L
627 10.10.2020 20:03 ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Požiarnik Rakúsy A
6 : 12 Web zápis
V.Dunčko
4LP
443 10.10.2020 20:01 OŠK Šariš. Michaľany B
STK Lemešany B
11 : 7 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
694 10.10.2020 20:00 ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
A.Kardos
4LSG
692 10.10.2020 19:58 ŠKST Margecany B
TJ Baník Mlynky A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
101 10.10.2020 18:34 MKST Veľké Kapušany B
STO Valaliky B
7 : 11 Web zápis
Š.Popély
3LJ
423 10.10.2020 09:16 STO Snina B
ŠK Orion Belá n/Cir. B
12 : 6 Web zápis
I.Malinič
4LV
347 07.10.2020 21:39 OŠK Vyšný Žipov A
ŠK Orion Belá n/Cir. C
14 : 4 Web zápis
O.Vagaský
4LV
94 05.10.2020 08:11 SO TJ Malý Kamenec A
SO TJ Čičarovce A
9 : 9 Web zápis
C.Máté
3LJ
188 04.10.2020 20:26 STO Snina A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
6 : 12 Web zápis
I.Malinič
3LSV
345 04.10.2020 19:14 STO Snina B
ŠKST Zemplín. Hámre A
14 : 4 Web zápis
I.Malinič
4LV
184 04.10.2020 17:46 MŠK VSTK Vranov n/T C
STK Lemešany A
11 : 7 Web zápis
A.Hajduk
3LSV
551 04.10.2020 17:26 STO Kaluža A
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
P.Králik
4LZK
622 04.10.2020 17:19 Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
4LP
342 04.10.2020 17:08 STO TTC Kochanovce A
OŠK Kamienka B
16 : 2 Web zápis
J.Baránek
4LV
685 04.10.2020 16:25 Geológ Rožňava C
ŠKST Margecany B
6 : 12 Web zápis
A.Ružik
4LSG
187 04.10.2020 15:50 ŠKST Kamenica n/Cir. A
OSTK Hencovce A
5 : 13 Web zápis
J.Sojčák
3LSV
552 04.10.2020 15:39 STO Mokrance A
ŠKST Pribeník A
14 : 4 Web zápis
Z.Filep
4LZK
254 04.10.2020 15:33 STK Poprad A
STK Severka Kežmarok A
12 : 6 Web zápis
M.Pisarčík
3LZ
251 04.10.2020 15:31 MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
3LZ
686 04.10.2020 15:26 TJ Baník Mlynky A
ŠKST Spišské Vlachy B
3 : 15 Web zápis
J.Černický
4LSG
253 04.10.2020 15:04 TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišské Vlachy A
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
3LZ
341 04.10.2020 14:53 MŠK VSTK Vranov n/T D
TJ Šimonka Čierne nT A
4 : 14 Web zápis
A.Hajduk
4LV
2 04.10.2020 14:40 MŠK VSTK Vranov n/T B
Fortuna Kežmarok B
10 : 8 Web zápis
A.Hajduk
2L
621 04.10.2020 14:37 TJ STO Slovenská Ves B
STK Severka Kežmarok B
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
556 04.10.2020 14:29 ŠKST Michalovce D
STK Slávia Sobrance A
8 : 10 Web zápis
J.Blaško
4LZK
620 04.10.2020 14:25 TJ Javorinka Levoča B
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Web zápis
E.Rusnák
4LP
252 04.10.2020 14:19 TJ Javorinka Levoča A
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
3LZ
255 04.10.2020 13:35 STO Letanovce A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák
3LZ
97 04.10.2020 12:59 STO Valaliky B
ŠKST Michalovce C
10 : 8 Web zápis
M.Sepeši
3LJ
249 04.10.2020 12:53 AŠK Maria Huta B
TJ Spišský Štiavnik A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
3LZ
619 04.10.2020 12:30 TJ Požiarnik Rakúsy A
STK Nová Lesná A
13 : 5 Web zápis
P.Andráš
4LP
340 04.10.2020 12:25 ŠKST Humenné C
OŠK Vyšný Žipov A
8 : 10 Web zápis
A.Pavlotty
4LV
553 04.10.2020 12:17 MKST Veľké Kapušany C
OKST Dúbravka A
10 : 8 Web zápis
Š.Popély
4LZK
434 04.10.2020 12:16 STK Jakovany A
OŠK Šariš. Michaľany B
9 : 9 Web zápis
S.Miščík
4LSD
183 04.10.2020 12:14 ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
2 : 16 Web zápis
A.Pavlotty
3LSV
438 04.10.2020 09:45 TJ Magura Zborov A
Športklub MSS Prešov A
7 : 11 Web zápis
A.Baran
4LSD
92 04.10.2020 09:21 ŠKST Sokol Vojčice B
OKST Somotor A
9 : 9 Web zápis
M.Konečný
3LJ
554 04.10.2020 07:35 OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč A
9 : 9 Web zápis
M.Olejar
4LZK
688 03.10.2020 23:09 STO Letanovce B
AŠK Maria Huta C
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
186 03.10.2020 21:21 STO Košarovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
8 : 10 Web zápis
P.Kaňuk
3LSV
5 03.10.2020 20:54 OŠK Šariš. Michaľany A
MKST Veľké Kapušany A
10 : 8 Web zápis
J.Gombík
2L
6 03.10.2020 20:49 STO Valaliky A
STK Zbereko Košice A
14 : 4 Web zápis
M.Sepeši
2L
531 03.10.2020 20:49 STO Sedlice C
STO Sedlice B
6 : 12 Web zápis
R.Kotulič
4LSD
433 03.10.2020 20:30 STO Sedlice B
ŠaZZ Trnkov A
4 : 14 Web zápis
J.Veľas
4LSD
3 03.10.2020 19:56 Geológ Rožňava B
OŠK Kamienka A
18 : 0 Web zápis
A.Ružik
2L
93 03.10.2020 19:50 TJ Čečehov B
STO Košické Olšany A
12 : 6 Web zápis
R.Terezka
3LJ
1 03.10.2020 19:42 ŠKST Humenné A
TJ Čečehov A
15 : 3 Web zápis
A.Pavlotty
2L
617 03.10.2020 09:45 TJ Sokol Jakubany A
St. Ľubovňa/Jakubany B
8 : 10 Web zápis
P.Sykora
4LP
96 03.10.2020 07:59 ŠK STO Kráľovce A
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Web zápis
P.Papáč
3LJ
172 27.09.2020 19:01 SO TJ Malý Kamenec A
MKST Veľké Kapušany B
7 : 11 Web zápis
C.Máté
3LJ
525 27.09.2020 18:31 STK Lemešany B
TJ Magura Zborov A
9 : 9 Web zápis
J.Surgent
4LSD
417 27.09.2020 17:53 OŠK Vyšný Žipov A
TJ Šimonka Čierne nT A
7 : 11 Web zápis
O.Vagaský
4LV
521 27.09.2020 17:27 STMK Stropkov A
STJ Družba Bardejov C
12 : 6 Web zápis
J.Bunda
4LSD
329 27.09.2020 17:20 MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
3LZ
522 27.09.2020 14:57 STK Torysa A
STO Sedlice C
9 : 9 Web zápis
P.Šašala
4LSD
331 27.09.2020 14:49 TJ STO Slovenská Ves A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
3LZ
169 27.09.2020 14:41 OKST Somotor A
STO Košické Olšany A
11 : 7 Web zápis
S.Sopko
3LJ
332 27.09.2020 14:11 STK Poprad A
STO Letanovce A
9 : 9 Web zápis
M.Pisarčík
3LZ
175 27.09.2020 14:10 STO Valaliky B
TTC Vojany Tigers A
11 : 7 Web zápis
M.Sepeši
3LJ
328 27.09.2020 13:55 KST Poprad A
STK Gemerská Poloma A
16 : 2 Web zápis
T.Valluš
3LZ
327 27.09.2020 13:49 AŠK Maria Huta B
ŠKST Spišský Štvrtok A
8 : 10 Web zápis
Ľ.Marcinko
3LZ
78 27.09.2020 13:05 TJ Čečehov A
Fortuna Kežmarok B
4 : 14 Web zápis
R.Terezka
2L