Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Šariš.-Dukl., muži 2020/2021

Zmeny v rozpise súťaží

Id Dátum Kolo Mužstvá Status Pozn.
2.liga muži - ZČ 2L
7 03.10.2020
So 17:00
1 ŠŠK Centrál Svidník A
ŠKST Sokol Vojčice A
Odložené
15 18.10.2020
Ne 10:00
3 MŠK VSTK Vranov n/T B
TJ Čečehov A
Odložené
16 17.10.2020
So 17:00
3 Geológ Rožňava B
ŠKST Humenné A
Odložené
17 17.10.2020
So 17:00
3 ŠKST Margecany A
Fortuna Kežmarok B
Odložené
18 17.10.2020
So 17:00
3 OŠK Šariš. Michaľany A
OŠK Kamienka A
Odložené
20 17.10.2020
So 17:00
3 ŠŠK Centrál Svidník A
MKST Veľké Kapušany A
Odložené
21 17.10.2020
So 17:00
3 ŠKST Sokol Vojčice A
STK Zbereko Košice A
Odložené
22 25.10.2020
Ne 10:00
4 TJ Čečehov A
STK Zbereko Košice A
Odložené
23 25.10.2020
Ne 10:00
4 MKST Veľké Kapušany A
ŠKST Sokol Vojčice A
Odložené
25 25.10.2020
Ne 10:00
4 OŠK Kamienka A
STO Valaliky A
Odložené
26 25.10.2020
Ne 10:00
4 Fortuna Kežmarok B
OŠK Šariš. Michaľany A
Odložené
27 24.10.2020
So 17:00
4 ŠKST Humenné A
ŠKST Margecany A
Odložené
28 25.10.2020
Ne 10:00
4 MŠK VSTK Vranov n/T B
Geológ Rožňava B
Odložené
29 07.11.2020
So 17:00
5 Geológ Rožňava B
TJ Čečehov A
Odložené
30 07.11.2020
So 17:00
5 ŠKST Margecany A
MŠK VSTK Vranov n/T B
Odložené
31 07.11.2020
So 17:00
5 OŠK Šariš. Michaľany A
ŠKST Humenné A
Odložené
32 07.11.2020
So 17:00
5 STO Valaliky A
Fortuna Kežmarok B
Odložené
33 07.11.2020
So 17:00
5 ŠŠK Centrál Svidník A
OŠK Kamienka A
Odložené
35 08.11.2020
Ne 14:00
5 STK Zbereko Košice A
MKST Veľké Kapušany A
Odložené
84 26.09.2020
So 17:00
12 STO Valaliky A
ŠŠK Centrál Svidník A
Odložené
3.liga muži skupina JUH - ZČ 3LJ
104 10.10.2020
So 17:00
2 STO Košické Olšany A
SO TJ Malý Kamenec A
Odložené
106 17.10.2020
So 17:00
3 TJ Čečehov B
OKST Somotor A
Odložené
107 18.10.2020
Ne 10:00
3 SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Sokol Vojčice B
Odložené
109 17.10.2020
So 17:00
3 ŠK STO Kráľovce A
SO TJ Čičarovce A
Odložené
110 18.10.2020
Ne 10:00
3 STO Valaliky B
OSK Michaľany A
Odložené
111 17.10.2020
So 17:00
3 TTC Vojany Tigers A
MKST Veľké Kapušany B
Odložené
112 18.10.2020
Ne 10:00
3 TTC Vojany Tigers B
ŠKST Michalovce C
Odložené
113 25.10.2020
Ne 10:00
4 OKST Somotor A
ŠKST Michalovce C
Odložené
114 24.10.2020
So 17:00
4 MKST Veľké Kapušany B
TTC Vojany Tigers B
Odložené
115 25.10.2020
Ne 10:00
4 OSK Michaľany A
TTC Vojany Tigers A
Odložené
116 25.10.2020
Ne 14:00
4 SO TJ Čičarovce A
STO Valaliky B
Odložené
117 24.10.2020
So 17:00
4 STO Košické Olšany A
ŠK STO Kráľovce A
Odložené
119 24.10.2020
So 17:00
4 TJ Čečehov B
SO TJ Malý Kamenec A
Odložené
120 08.11.2020
Ne 10:00
5 SO TJ Malý Kamenec A
OKST Somotor A
Odložené
122 07.11.2020
So 17:00
5 ŠK STO Kráľovce A
ŠKST Sokol Vojčice B
Odložené
123 08.11.2020
Ne 10:00
5 STO Valaliky B
STO Košické Olšany A
Odložené
124 07.11.2020
So 17:00
5 TTC Vojany Tigers A
SO TJ Čičarovce A
Odložené
125 08.11.2020
Ne 10:00
5 TTC Vojany Tigers B
OSK Michaľany A
Odložené
126 08.11.2020
Ne 10:00
5 ŠKST Michalovce C
MKST Veľké Kapušany B
Odložené
3.liga muži skupina SEVEROVÝCHOD - ZČ 3LSV
185 03.10.2020
So 17:00
1 STO Sedlice A
STJ Družba Bardejov B
Odložené
192 11.10.2020
Ne 10:00
2 STJ Družba Bardejov B
STO Košarovce A
Odložené
195 18.10.2020
Ne 14:00
3 MŠK VSTK Vranov n/T C
JMC Lužany pri Topli A
Odložené
196 17.10.2020
So 17:00
3 STO Sedlice A
ŠKST Humenné B
Odložené
197 17.10.2020
So 17:00
3 STO Košarovce A
STK Lemešany A
Odložené
198 18.10.2020
Ne 10:00
3 ŠKST Kamenica n/Cir. A
STJ Družba Bardejov B
Odložené
199 18.10.2020
Ne 14:00
3 STO Snina A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Odložené
200 18.10.2020
Ne 10:00
3 ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
Odložené
201 25.10.2020
Ne 10:00
4 JMC Lužany pri Topli A
OSTK Hencovce A
Odložené
202 24.10.2020
So 17:00
4 ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Odložené
203 25.10.2020
Ne 10:00
4 STJ Družba Bardejov B
STO Snina A
Odložené
204 25.10.2020
Ne 10:00
4 STK Lemešany A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Odložené
205 25.10.2020
Ne 10:00
4 ŠKST Humenné B
STO Košarovce A
Odložené
206 25.10.2020
Ne 14:00
4 MŠK VSTK Vranov n/T C
STO Sedlice A
Odložené
207 07.11.2020
So 17:00
5 STO Sedlice A
JMC Lužany pri Topli A
Odložené
208 07.11.2020
So 17:00
5 STO Košarovce A
MŠK VSTK Vranov n/T C
Odložené
209 08.11.2020
Ne 10:00
5 ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
Odložené
210 08.11.2020
Ne 14:00
5 STO Snina A
STK Lemešany A
Odložené
211 08.11.2020
Ne 10:00
5 ŠK Orion Belá n/Cir. A
STJ Družba Bardejov B
Odložené
212 08.11.2020
Ne 10:00
5 OSTK Hencovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Odložené
3.liga muži skupina ZÁPAD - ZČ 3LZ
263 18.10.2020
Ne 10:00
3 KST Poprad A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené
264 18.10.2020
Ne 10:00
3 MŠK Slavoj Sp. Belá A
AŠK Maria Huta B
Odložené
266 18.10.2020
Ne 10:00
3 TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené
267 18.10.2020
Ne 10:00
3 STK Poprad A
STK Gemerská Poloma A
Odložené
268 18.10.2020
Ne 10:00
3 STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené
269 18.10.2020
Ne 10:00
3 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Severka Kežmarok A
Odložené
270 24.10.2020
So 17:00
4 TJ Spišský Štiavnik A
STK Severka Kežmarok A
Odložené
271 25.10.2020
Ne 10:00
4 ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené
272 24.10.2020
So 17:00
4 STK Gemerská Poloma A
STO Letanovce A
Odložené
273 25.10.2020
Ne 10:00
4 ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Poprad A
Odložené
275 25.10.2020
Ne 10:00
4 AŠK Maria Huta B
TJ Javorinka Levoča A
Odložené
276 25.10.2020
Ne 10:00
4 KST Poprad A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené
277 08.11.2020
Ne 10:00
5 MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené
278 07.11.2020
So 17:00
5 TJ Javorinka Levoča A
KST Poprad A
Odložené
279 08.11.2020
Ne 10:00
5 TJ STO Slovenská Ves A
AŠK Maria Huta B
Odložené
281 08.11.2020
Ne 10:00
5 STO Letanovce A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené
282 08.11.2020
Ne 10:00
5 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Gemerská Poloma A
Odložené
283 08.11.2020
Ne 10:00
5 STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené
4.liga muži skupina VIHORLATSKÁ - ZČ 4V
343 03.10.2020
So 17:00
1 STO Dlhé n/Cirochou A
STO Košarovce B
Odložené
350 10.10.2020
So 17:00
2 STO Košarovce B
ŠKST Kamenica n/Cir. B
Odložené
354 18.10.2020
Ne 10:00
3 MŠK VSTK Vranov n/T D
OŠK Vyšný Žipov A
Odložené
355 18.10.2020
Ne 14:00
3 STO TTC Kochanovce A
ŠKST Humenné C
Odložené
356 17.10.2020
So 17:00
3 STO Dlhé n/Cirochou A
TJ Šimonka Čierne nT A
Odložené
357 18.10.2020
Ne 14:00
3 ŠKST Kamenica n/Cir. B
OŠK Kamienka B
Odložené
358 18.10.2020
Ne 10:00
3 STO Snina B
STO Košarovce B
Odložené
360 18.10.2020
Ne 14:00
3 ŠK Orion Belá n/Cir. C
ŠKST Zemplín. Hámre A
Odložené
361 25.10.2020
Ne 10:00
4 OŠK Vyšný Žipov A
ŠKST Zemplín. Hámre A
Odložené
363 24.10.2020
So 17:00
4 STO Košarovce B
ŠK Orion Belá n/Cir. B
Odložené
364 25.10.2020
Ne 10:00
4 OŠK Kamienka B
STO Snina B
Odložené
365 25.10.2020
Ne 10:00
4 TJ Šimonka Čierne nT A
ŠKST Kamenica n/Cir. B
Odložené
366 25.10.2020
Ne 10:00
4 ŠKST Humenné C
STO Dlhé n/Cirochou A
Odložené
367 25.10.2020
Ne 10:00
4 MŠK VSTK Vranov n/T D
STO TTC Kochanovce A
Odložené
368 08.11.2020
Ne 14:00
5 STO TTC Kochanovce A
OŠK Vyšný Žipov A
Odložené
369 07.11.2020
So 17:00
5 STO Dlhé n/Cirochou A
MŠK VSTK Vranov n/T D
Odložené
370 08.11.2020
Ne 14:00
5 ŠKST Kamenica n/Cir. B
ŠKST Humenné C
Odložené
371 08.11.2020
Ne 10:00
5 STO Snina B
TJ Šimonka Čierne nT A
Odložené
372 08.11.2020
Ne 14:00
5 ŠK Orion Belá n/Cir. B
OŠK Kamienka B
Odložené
373 08.11.2020
Ne 14:00
5 ŠK Orion Belá n/Cir. C
STO Košarovce B
Odložené
421 26.09.2020
So 17:00
12 STO Dlhé n/Cirochou A
ŠKST Zemplín. Hámre A
Odložené
4.liga muži skupina ŠARIŠKO-DUKLIANSKA - ZČ 4LŠD
431 04.10.2020
Ne 10:00
1 STMK Stropkov A
JMC Lužany pri Topli B
Odložené
435 04.10.2020
Ne 10:00
1 STK Lemešany B
STJ Družba Bardejov C
Odložené
436 03.10.2020
So 17:00
1 STK Lipany A
STO Sedlice C
Odložené
437 03.10.2020
So 17:00
1 ŠŠK Centrál Svidník B
OŠK ST Bzenov-Janov A
Odložené
439 10.10.2020
So 17:00
2 JMC Lužany pri Topli B
Športklub MSS Prešov A
Odložené
440 10.10.2020
So 17:00
2 OŠK ST Bzenov-Janov A
TJ Magura Zborov A
Odložené
442 10.10.2020
So 17:00
2 STJ Družba Bardejov C
STK Lipany A
Odložené
444 13.10.2020
Ut 17:30
2 ŠaZZ Trnkov A
STK Jakovany A
Odložené
446 10.10.2020
So 17:00
2 STMK Stropkov A
STK Torysa A
Odložené
447 17.10.2020
So 17:00
3 STK Torysa A
JMC Lužany pri Topli B
Odložené
448 17.10.2020
So 17:00
3 STO Sedlice B
STMK Stropkov A
Odložené
450 18.10.2020
Ne 10:00
3 STK Lemešany B
ŠaZZ Trnkov A
Odložené
451 17.10.2020
So 17:00
3 STK Lipany A
OŠK Šariš. Michaľany B
Odložené
452 17.10.2020
So 17:00
3 ŠŠK Centrál Svidník B
STJ Družba Bardejov C
Odložené
453 17.10.2020
So 17:00
3 TJ Magura Zborov A
STO Sedlice C
Odložené
454 17.10.2020
So 17:00
3 Športklub MSS Prešov A
OŠK ST Bzenov-Janov A
Odložené
455 24.10.2020
So 17:00
4 JMC Lužany pri Topli B
OŠK ST Bzenov-Janov A
Odložené
456 24.10.2020
So 17:00
4 STO Sedlice C
Športklub MSS Prešov A
Odložené
457 24.10.2020
So 17:00
4 STJ Družba Bardejov C
TJ Magura Zborov A
Odložené
458 24.10.2020
So 17:00
4 OŠK Šariš. Michaľany B
ŠŠK Centrál Svidník B
Odložené
459 24.10.2020
So 17:00
4 ŠaZZ Trnkov A
STK Lipany A
Odložené
461 25.10.2020
Ne 10:00
4 STMK Stropkov A
STK Jakovany A
Odložené
462 24.10.2020
So 17:00
4 STK Torysa A
STO Sedlice B
Odložené
463 07.11.2020
So 17:00
5 STO Sedlice B
JMC Lužany pri Topli B
Odložené
464 07.11.2020
So 17:00
5 STK Jakovany A
STK Torysa A
Odložené
465 08.11.2020
Ne 10:00
5 STK Lemešany B
STMK Stropkov A
Odložené
467 07.11.2020
So 17:00
5 ŠŠK Centrál Svidník B
ŠaZZ Trnkov A
Odložené
468 07.11.2020
So 17:00
5 TJ Magura Zborov A
OŠK Šariš. Michaľany B
Odložené
469 07.11.2020
So 17:00
5 Športklub MSS Prešov A
STJ Družba Bardejov C
Odložené
470 07.11.2020
So 17:00
5 OŠK ST Bzenov-Janov A
STO Sedlice C
Odložené
523 26.09.2020
So 17:00
12 STO Sedlice B
OŠK ST Bzenov-Janov A
Odložené
526 26.09.2020
So 17:00
12 STK Lipany A
ŠŠK Centrál Svidník B
Odložené
4.liga muži skupina ZEMPLÍNSKO-KOŠICKÁ - ZČ 4LZK
555 04.10.2020
Ne 10:00
1 KST plus 40 Trebišov A
OKST Regmont Hraň A
Odložené
563 17.10.2020
So 17:00
3 STO Mokrance A
OKST Somotor B
Odložené
564 18.10.2020
Ne 10:00
3 MKST Veľké Kapušany C
STO Kaluža A
Odložené
565 17.10.2020
So 17:00
3 OKST Duby Parchovany A
ŠKST Pribeník A
Odložené
566 18.10.2020
Ne 10:00
3 KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
Odložené
567 18.10.2020
Ne 10:00
3 ŠKST Michalovce D
SŠK Poproč A
Odložené
568 18.10.2020
Ne 10:00
3 STK Slávia Sobrance A
OKST Regmont Hraň A
Odložené
569 24.10.2020
So 17:00
4 OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
Odložené
570 25.10.2020
Ne 10:00
4 SŠK Poproč A
STK Slávia Sobrance A
Odložené
571 25.10.2020
Ne 10:00
4 OKST Dúbravka A
ŠKST Michalovce D
Odložené
572 24.10.2020
So 17:00
4 ŠKST Pribeník A
KST plus 40 Trebišov A
Odložené
573 25.10.2020
Ne 14:00
4 STO Kaluža A
OKST Duby Parchovany A
Odložené
574 24.10.2020
So 17:00
4 STO Mokrance A
MKST Veľké Kapušany C
Odložené
575 08.11.2020
Ne 10:00
5 MKST Veľké Kapušany C
OKST Somotor B
Odložené
576 07.11.2020
So 17:00
5 OKST Duby Parchovany A
STO Mokrance A
Odložené
577 08.11.2020
Ne 10:00
5 KST plus 40 Trebišov A
STO Kaluža A
Odložené
578 08.11.2020
Ne 10:00
5 ŠKST Michalovce D
ŠKST Pribeník A
Odložené
579 08.11.2020
Ne 10:00
5 STK Slávia Sobrance A
OKST Dúbravka A
Odložené
580 07.11.2020
So 17:00
5 OKST Regmont Hraň A
SŠK Poproč A
Odložené
4.liga muži skupina PODTATRANSKÁ - ZČ 4LP
618 03.10.2020
So 17:00
1 KST Poprad B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené
624 11.10.2020
Ne 10:00
2 STK Severka Kežmarok B
Fortuna Kežmarok C
Odložené
628 11.10.2020
Ne 10:00
2 TJ Sokol Jakubany A
KST Poprad B
Odložené
629 17.10.2020
So 17:00
3 KST Poprad B
St. Ľubovňa/Jakubany B
Odložené
630 18.10.2020
Ne 10:00
3 TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
Odložené
631 18.10.2020
Ne 10:00
3 TJ Javorinka Levoča B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené
632 18.10.2020
Ne 10:00
3 TJ STO Slovenská Ves B
STK Nová Lesná A
Odložené
633 18.10.2020
Ne 10:00
3 Fortuna Kežmarok C
STO Spišské Bystré A
Odložené
634 18.10.2020
Ne 10:00
3 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Severka Kežmarok B
Odložené
635 25.10.2020
Ne 10:00
4 St. Ľubovňa/Jakubany B
STK Severka Kežmarok B
Odložené
636 25.10.2020
Ne 10:00
4 STO Spišské Bystré A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Odložené
637 25.10.2020
Ne 10:00
4 STK Nová Lesná A
Fortuna Kežmarok C
Odložené
638 24.10.2020
So 17:00
4 ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
Odložené
639 25.10.2020
Ne 10:00
4 TJ Sokol Jakubany A
TJ Javorinka Levoča B
Odložené
640 24.10.2020
So 17:00
4 KST Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
Odložené
641 08.11.2020
Ne 10:00
5 TJ Požiarnik Rakúsy A
St. Ľubovňa/Jakubany B
Odložené
642 08.11.2020
Ne 10:00
5 TJ Javorinka Levoča B
KST Poprad B
Odložené
643 08.11.2020
Ne 10:00
5 TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sokol Jakubany A
Odložené
644 08.11.2020
Ne 10:00
5 Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené
645 08.11.2020
Ne 10:00
5 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Nová Lesná A
Odložené
646 08.11.2020
Ne 10:00
5 STK Severka Kežmarok B
STO Spišské Bystré A
Odložené
4.liga muži skupina SPIŠSKO-GEMERSKÁ - ZČ 4LSG
683 03.10.2020
So 17:00
1 ŠK Jablonov n/Turňou A
MŠK STO Krompachy A
Odložené
684 29.10.2020
št 18:30
1 BBF Spišská Nová Ves A
ŠK Harichovce A
Odložené
687 04.10.2020
Ne 10:00
1 S.T.K. Plešivec A
OTJ STO Jamník A
Odložené
689 11.10.2020
Ne 10:00
2 MŠK STO Krompachy A
AŠK Maria Huta C
Odložené
695 18.10.2020
Ne 10:00
3 BBF Spišská Nová Ves A
MŠK STO Krompachy A
Odložené
696 18.10.2020
Ne 10:00
3 Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
Odložené
697 18.10.2020
Ne 10:00
3 TJ Baník Mlynky A
ŠK Harichovce A
Odložené
698 18.10.2020
Ne 10:00
3 S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
Odložené
699 17.10.2020
So 17:00
3 STO Letanovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené
700 18.10.2020
Ne 10:00
3 AŠK Maria Huta C
OTJ STO Jamník A
Odložené
701 25.10.2020
Ne 10:00
4 MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
Odložené
702 25.10.2020
Ne 10:00
4 ŠKST Spišské Vlachy B
AŠK Maria Huta C
Odložené
703 24.10.2020
So 17:00
4 ŠKST Margecany B
STO Letanovce B
Odložené
704 25.10.2020
Ne 10:00
4 ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
Odložené
705 24.10.2020
So 17:00
4 ŠK Jablonov n/Turňou A
TJ Baník Mlynky A
Odložené
706 25.10.2020
Ne 10:00
4 BBF Spišská Nová Ves A
Geológ Rožňava C
Odložené
707 08.11.2020
Ne 10:00
5 Geológ Rožňava C
MŠK STO Krompachy A
Odložené
708 08.11.2020
Ne 10:00
5 TJ Baník Mlynky A
BBF Spišská Nová Ves A
Odložené
709 08.11.2020
Ne 10:00
5 S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
Odložené
710 07.11.2020
So 17:00
5 STO Letanovce B
ŠK Harichovce A
Odložené
711 08.11.2020
Ne 10:00
5 AŠK Maria Huta C
ŠKST Margecany B
Odložené
712 08.11.2020
Ne 10:00
5 OTJ STO Jamník A
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené