Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2020/2021

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(2) do 50%(1) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Vártás Ľubomír STO Mokrance A 2 2 0 100.00
2 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 2 2 0 100.00
3 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 2 2 0 100.00
4 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 2 2 0 100.00
5 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 2 2 0 100.00
6 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 2 2 0 100.00
7 Sorokáč Štefan STO Kaluža A 2 2 0 100.00
8 Jendželovský Marián STO Kaluža A 2 2 0 100.00
9 Czingely František STO Mokrance A 2 2 0 100.00
10 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 1 1 0 100.00
11 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 1 1 0 100.00
12 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 1 1 0 100.00
13 Gumáň Martin SŠK Poproč A 1 1 0 100.00
14 Petričko Milan SŠK Poproč A 1 1 0 100.00
15 Tóth Vojtech ŠKST Pribeník A 1 1 0 100.00
16 Mišinský Július MKST Veľké Kapušany C 1 1 0 100.00
17 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 2 1 1 50.00
18 Nagy Tomáš OKST Somotor B 2 1 1 50.00
19 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 2 1 1 50.00
20 Bók Ľudovít OKST Somotor B 2 1 1 50.00
21 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 2 1 1 50.00
22 Leško Marek OKST Dúbravka A 2 1 1 50.00
23 Červenak Viliam OKST Dúbravka A 2 1 1 50.00
24 Hajáš Marcel STK Slávia Sobrance A 2 1 1 50.00
25 Michalčo Marián OKST Dúbravka A 2 1 1 50.00
26 Králik Peter STO Kaluža A 2 1 1 50.00
27 Kmec Filip OKST Dúbravka A 2 1 1 50.00
28 Hospodár Juraj STO Kaluža A 2 1 1 50.00
29 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 2 1 1 50.00
30 Šturm Milan SŠK Poproč A 2 1 1 50.00
31 Tóth Andrej ŠKST Pribeník A 2 1 1 50.00
32 Majcher Daniel SŠK Poproč A 2 1 1 50.00
33 Švečka Tibor STO Mokrance A 2 1 1 50.00
34 Gumány Pavol STO Mokrance A 2 1 1 50.00
35 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 2 1 1 50.00
36 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 2 0 2 0.00
37 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 2 0 2 0.00
38 Sopko Silvester OKST Somotor B 2 0 2 0.00
39 Filep Zoltán st. ŠKST Pribeník A 2 0 2 0.00
40 Tóth Szabolcs ŠKST Pribeník A 2 0 2 0.00
41 Gergely Juraj OKST Somotor B 1 0 1 0.00
42 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 1 0 1 0.00
43 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
44 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
45 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
46 Flegner Rudolf SŠK Poproč A 1 0 1 0.00
47 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
48 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
49 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
50 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
51 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
52 Jakubú Ján ŠKST Michalovce D 1 0 1 0.00
53 Filep Simeon ŠKST Pribeník A 1 0 1 0.00
54 Majcher Slavomír SŠK Poproč A 1 0 1 0.00
55 Róth Roland OKST Somotor B 1 0 1 0.00
Od 50%(1) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť