Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2020/2021

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(8) do 40%(3,2) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Hospodár Juraj STO Kaluža A 8 8 0 100.00
2 Majcher Daniel SŠK Poproč A 8 8 0 100.00
3 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 4 4 0 100.00
4 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 8 7 1 87.50
5 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 8 7 1 87.50
6 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 8 7 1 87.50
7 Švečka Tibor STO Mokrance A 8 6 2 75.00
8 Bók Ľudovít OKST Somotor B 8 6 2 75.00
9 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 8 6 2 75.00
10 Kmec Filip OKST Dúbravka A 8 6 2 75.00
11 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 4 3 1 75.00
12 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 4 3 1 75.00
13 Mišinský Július MKST Veľké Kapušany C 4 3 1 75.00
14 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 4 3 1 75.00
15 Šturm Milan SŠK Poproč A 8 5 3 62.50
16 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 8 5 3 62.50
17 Červenak Viliam OKST Dúbravka A 8 5 3 62.50
18 Jendželovský Marián STO Kaluža A 8 5 3 62.50
19 Králik Peter STO Kaluža A 8 5 3 62.50
20 Czingely František STO Mokrance A 5 3 2 60.00
21 Nagy Tomáš OKST Somotor B 8 4 4 50.00
22 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 8 4 4 50.00
23 Vártás Ľubomír STO Mokrance A 8 4 4 50.00
24 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 8 4 4 50.00
25 Sopko Silvester OKST Somotor B 8 4 4 50.00
26 Sorokáč Štefan STO Kaluža A 8 4 4 50.00
27 Hajáš Marcel STK Slávia Sobrance A 8 4 4 50.00
28 Gumáň Martin SŠK Poproč A 4 2 2 50.00
29 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 4 2 2 50.00
30 Jakubú Ján ŠKST Michalovce D 4 2 2 50.00
31 Petričko Milan SŠK Poproč A 4 2 2 50.00
32 Filep Zoltán st. ŠKST Pribeník A 8 3 5 37.50
33 Tóth Szabolcs ŠKST Pribeník A 8 3 5 37.50
34 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 8 3 5 37.50
35 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 8 3 5 37.50
36 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 8 3 5 37.50
37 Michalčo Marián OKST Dúbravka A 6 2 4 33.33
38 Tovarňák Martin STO Mokrance A 8 2 6 25.00
39 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 8 2 6 25.00
40 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 8 2 6 25.00
41 Leško Marek OKST Dúbravka A 8 2 6 25.00
42 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 4 1 3 25.00
43 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 4 1 3 25.00
44 Flegner Rudolf SŠK Poproč A 4 1 3 25.00
45 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 4 1 3 25.00
46 Majcher Slavomír SŠK Poproč A 4 1 3 25.00
47 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 4 1 3 25.00
48 Filep Simeon ŠKST Pribeník A 7 1 6 14.29
49 Tóth Andrej ŠKST Pribeník A 8 1 7 12.50
50 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 4 0 4 0.00
51 Róth Roland OKST Somotor B 4 0 4 0.00
52 Gergely Juraj OKST Somotor B 4 0 4 0.00
Od 40%(3,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 3 1 2 33.33
2 Gumány Pavol STO Mokrance A 3 0 3 0.00
3 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 3 0 3 0.00
4 Eľko Štefan OKST Dúbravka A 2 0 2 0.00
5 Tóth Vojtech ŠKST Pribeník A 1 0 1 0.00