Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2020/2021

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
611 20.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
OKST Somotor B
     
612 20.12.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
KST plus 40 Trebišov A
     
613 19.12.2020
So 17:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
     
614 20.12.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
MKST Veľké Kapušany C
     
615 20.12.2020
Ne 10:00
OKST Dúbravka A
STO Mokrance A
     
616 19.12.2020
So 17:00
ŠKST Pribeník A
STO Kaluža A
     
10 . kolo
605 12.12.2020
So 17:00
OKST Somotor B
ŠKST Pribeník A
     
606 13.12.2020
Ne 14:00
STO Kaluža A
OKST Dúbravka A
     
607 12.12.2020
So 17:00
STO Mokrance A
SŠK Poproč A
     
608 13.12.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Regmont Hraň A
     
609 12.12.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
STK Slávia Sobrance A
     
610 13.12.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Michalovce D
     
9 . kolo
599 06.12.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Somotor B
     
600 06.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
OKST Duby Parchovany A
     
601 06.12.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
MKST Veľké Kapušany C
     
602 05.12.2020
So 17:00
OKST Regmont Hraň A
STO Mokrance A
     
603 06.12.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
STO Kaluža A
     
604 06.12.2020
Ne 10:00
OKST Dúbravka A
ŠKST Pribeník A
     
8 . kolo
593 28.11.2020
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Dúbravka A
Odložené    
594 28.11.2020
So 17:00
ŠKST Pribeník A
SŠK Poproč A
Odložené    
595 29.11.2020
Ne 14:00
STO Kaluža A
OKST Regmont Hraň A
Odložené    
596 28.11.2020
So 17:00
STO Mokrance A
STK Slávia Sobrance A
Odložené    
597 29.11.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany C
ŠKST Michalovce D
Odložené    
598 28.11.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
KST plus 40 Trebišov A
Odložené    
7 . kolo
587 21.11.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Somotor B
Odložené    
588 22.11.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
MKST Veľké Kapušany C
Odložené    
589 22.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
STO Mokrance A
Odložené    
590 22.11.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
STO Kaluža A
Odložené    
591 21.11.2020
So 17:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Pribeník A
Odložené    
592 22.11.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
OKST Dúbravka A
Odložené    
6 . kolo
581 14.11.2020
So 17:00
OKST Somotor B
SŠK Poproč A
Odložené    
582 15.11.2020
Ne 10:00
OKST Dúbravka A
OKST Regmont Hraň A
Odložené    
583 14.11.2020
So 17:00
ŠKST Pribeník A
STK Slávia Sobrance A
Odložené    
584 15.11.2020
Ne 14:00
STO Kaluža A
ŠKST Michalovce D
Odložené    
585 14.11.2020
So 17:00
STO Mokrance A
KST plus 40 Trebišov A
Odložené    
586 15.11.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Duby Parchovany A
Odložené    
5 . kolo
575 08.11.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Somotor B
Odložené    
576 07.11.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
STO Mokrance A
Odložené    
577 08.11.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
STO Kaluža A
Odložené    
578 08.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
ŠKST Pribeník A
Odložené    
579 08.11.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
OKST Dúbravka A
Odložené    
580 07.11.2020
So 17:00
OKST Regmont Hraň A
SŠK Poproč A
Odložené    
4 . kolo
569 24.10.2020
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
Odložené    
570 25.10.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
STK Slávia Sobrance A
Odložené    
571 25.10.2020
Ne 10:00
OKST Dúbravka A
ŠKST Michalovce D
Odložené    
572 24.10.2020
So 17:00
ŠKST Pribeník A
KST plus 40 Trebišov A
Odložené    
573 25.10.2020
Ne 14:00
STO Kaluža A
OKST Duby Parchovany A
Odložené    
574 24.10.2020
So 17:00
STO Mokrance A
MKST Veľké Kapušany C
Odložené    
3 . kolo
563 17.10.2020
So 17:00
STO Mokrance A
OKST Somotor B
Odložené    
564 18.10.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany C
STO Kaluža A
Odložené    
565 17.10.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
ŠKST Pribeník A
Odložené    
566 18.10.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
Odložené    
567 18.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
SŠK Poproč A
Odložené    
568 18.10.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
OKST Regmont Hraň A
Odložené    
2 . kolo
557 10.10.2020
So 17:00
OKST Somotor B
STK Slávia Sobrance A
8 : 10 Web zápis
S.Sopko
 
558 10.10.2020
So 17:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Michalovce D
6 : 12 Web zápis
D.Juroš
 
559 11.10.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
KST plus 40 Trebišov A
12 : 6 Web zápis
M.Gumáň
 
560 11.10.2020
Ne 10:00
OKST Dúbravka A
OKST Duby Parchovany A
9 : 9 Web zápis
M.Leško
 
561 10.10.2020
So 17:00
ŠKST Pribeník A
MKST Veľké Kapušany C
5 : 13 Web zápis
Z.Filep
 
562 11.10.2020
Ne 14:00
STO Kaluža A
STO Mokrance A
14 : 4 Web zápis
P.Králik
 
1 . kolo
551 04.10.2020
Ne 14:00
STO Kaluža A
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
P.Králik
 
552 03.10.2020
So 17:00
STO Mokrance A
ŠKST Pribeník A
14 : 4 Web zápis
Z.Filep
 
553 04.10.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Dúbravka A
10 : 8 Web zápis
Š.Popély
 
554 03.10.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč A
9 : 9 Web zápis
M.Olejar
 
555 04.10.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Regmont Hraň A
Odložené    
556 04.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
STK Slávia Sobrance A
8 : 10 Web zápis
J.Blaško