Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2020/2021

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(2) do 50%(1) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 2 2 0 100.00
2 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 2 2 0 100.00
3 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 2 2 0 100.00
4 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 2 2 0 100.00
5 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 2 2 0 100.00
6 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 2 2 0 100.00
7 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 2 2 0 100.00
8 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 2 2 0 100.00
9 Bednár František STO Spišské Bystré A 1 1 0 100.00
10 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 1 1 0 100.00
11 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 1 1 0 100.00
12 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 1 1 0 100.00
13 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 1 1 0 100.00
14 Haky Patrik St. Ľubovňa/Jakubany B 1 1 0 100.00
15 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 1 1 0 100.00
16 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 1 1 0 100.00
17 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 1 1 0 100.00
18 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 1 1 0 100.00
19 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 1 1 0 100.00
20 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 2 1 1 50.00
21 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 2 1 1 50.00
22 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 2 1 1 50.00
23 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 2 1 1 50.00
24 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 2 1 1 50.00
25 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 2 1 1 50.00
26 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 2 1 1 50.00
27 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 2 0 2 0.00
28 Mlej Ján STK Nová Lesná A 2 0 2 0.00
29 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 2 0 2 0.00
30 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 2 0 2 0.00
31 Hiščar Stanislav STO Spišské Bystré A 1 0 1 0.00
32 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 1 0 1 0.00
33 Gallik Branislav STK Nová Lesná A 1 0 1 0.00
34 Sopka Marek ŠKST Spišský Štvrtok B 1 0 1 0.00
35 Lipták Stanislav ŠKST Spišský Štvrtok B 1 0 1 0.00
36 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 1 0 1 0.00
37 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 1 0 1 0.00
38 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok B 1 0 1 0.00
39 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 1 0 1 0.00
40 Kovalčík Dávid TJ STO Slovenská Ves B 1 0 1 0.00
41 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 1 0 1 0.00
42 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 1 0 1 0.00
43 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča B 1 0 1 0.00
44 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 1 0 1 0.00
45 Królik Vladimír STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00
46 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00
47 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 1 0 1 0.00
48 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00
49 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00
Od 50%(1) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča B 0 0 0
2 Šifra Marián STK Nová Lesná A 0 0 0