Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2020/2021

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(8) do 40%(3,2) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 4 4 0 100.00
2 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 4 0 100.00
3 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 4 4 0 100.00
4 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 7 6 1 85.71
5 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča B 7 6 1 85.71
6 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 8 6 2 75.00
7 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 8 6 2 75.00
8 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 8 6 2 75.00
9 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 8 6 2 75.00
10 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 8 6 2 75.00
11 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 8 6 2 75.00
12 Bednár František STO Spišské Bystré A 4 3 1 75.00
13 Haky Patrik St. Ľubovňa/Jakubany B 4 3 1 75.00
14 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 4 3 1 75.00
15 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 8 5 3 62.50
16 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 8 5 3 62.50
17 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 8 5 3 62.50
18 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 7 4 3 57.14
19 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 6 3 3 50.00
20 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 6 3 3 50.00
21 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 6 3 3 50.00
22 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 4 2 2 50.00
23 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 4 2 2 50.00
24 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 4 2 2 50.00
25 Sopka Marek ŠKST Spišský Štvrtok B 4 2 2 50.00
26 Lipták Stanislav ŠKST Spišský Štvrtok B 4 2 2 50.00
27 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 4 2 2 50.00
28 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 4 2 2 50.00
29 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 2 2 50.00
30 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 4 2 2 50.00
31 Mlej Ján STK Nová Lesná A 8 3 5 37.50
32 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 8 3 5 37.50
33 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 8 3 5 37.50
34 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 6 2 4 33.33
35 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 8 2 6 25.00
36 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 8 2 6 25.00
37 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 4 1 3 25.00
38 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok B 4 1 3 25.00
39 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok B 4 1 3 25.00
40 Hiščar Stanislav STO Spišské Bystré A 4 0 4 0.00
41 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok B 4 0 4 0.00
42 Kovalčík Dávid TJ STO Slovenská Ves B 4 0 4 0.00
43 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 4 0 4 0.00
44 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 4 0 4 0.00
45 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 4 0 4 0.00
46 Królik Vladimír STK Severka Kežmarok B 4 0 4 0.00
47 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 4 0 4 0.00
48 Šifra Marián STK Nová Lesná A 4 0 4 0.00
49 Gallik Branislav STK Nová Lesná A 4 0 4 0.00
Od 40%(3,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 2 2 0 100.00
2 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 2 2 0 100.00
3 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča B 3 2 1 66.67
4 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 3 1 2 33.33
5 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 1 0 1 0.00