Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2020/2021

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
677 20.12.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
St. Ľubovňa/Jakubany B
     
678 20.12.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ STO Slovenská Ves B
     
679 20.12.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Javorinka Levoča B
     
680 20.12.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Požiarnik Rakúsy A
     
681 20.12.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
KST Poprad B
     
682 19.12.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Sokol Jakubany A
     
10 . kolo
671 13.12.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠKST Spišský Štvrtok B
     
672 13.12.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
STK Nová Lesná A
     
673 12.12.2020
So 17:00
KST Poprad B
STO Spišské Bystré A
     
674 13.12.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STK Severka Kežmarok B
     
675 13.12.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
     
676 13.12.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
Fortuna Kežmarok C
     
9 . kolo
665 06.12.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
St. Ľubovňa/Jakubany B
     
666 06.12.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Javorinka Levoča B
     
667 06.12.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Požiarnik Rakúsy A
     
668 06.12.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
KST Poprad B
     
669 06.12.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sokol Jakubany A
     
670 06.12.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
ŠKST Spišský Štvrtok B
     
8 . kolo
659 29.11.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STK Nová Lesná A
Odložené    
660 28.11.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Spišské Bystré A
Odložené    
661 29.11.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
STK Severka Kežmarok B
Odložené    
662 28.11.2020
So 17:00
KST Poprad B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Odložené    
663 29.11.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
Fortuna Kežmarok C
Odložené    
664 29.11.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ STO Slovenská Ves B
Odložené    
7 . kolo
653 22.11.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
St. Ľubovňa/Jakubany B
Odložené    
654 22.11.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Požiarnik Rakúsy A
Odložené    
655 22.11.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
KST Poprad B
Odložené    
656 22.11.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Sokol Jakubany A
Odložené    
657 22.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené    
658 22.11.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
STK Nová Lesná A
Odložené    
6 . kolo
647 15.11.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
Odložené    
648 15.11.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
STK Severka Kežmarok B
Odložené    
649 14.11.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Odložené    
650 15.11.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
Fortuna Kežmarok C
Odložené    
651 14.11.2020
So 17:00
KST Poprad B
TJ STO Slovenská Ves B
Odložené    
652 15.11.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Javorinka Levoča B
Odložené    
5 . kolo
641 08.11.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
St. Ľubovňa/Jakubany B
Odložené    
642 08.11.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
KST Poprad B
Odložené    
643 08.11.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sokol Jakubany A
Odložené    
644 08.11.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené    
645 08.11.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Nová Lesná A
Odložené    
646 08.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
STO Spišské Bystré A
Odložené    
4 . kolo
635 25.10.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STK Severka Kežmarok B
Odložené    
636 25.10.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Odložené    
637 25.10.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
Fortuna Kežmarok C
Odložené    
638 24.10.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
Odložené    
639 25.10.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Javorinka Levoča B
Odložené    
640 24.10.2020
So 17:00
KST Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
Odložené    
3 . kolo
629 17.10.2020
So 17:00
KST Poprad B
St. Ľubovňa/Jakubany B
Odložené    
630 18.10.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
Odložené    
631 18.10.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené    
632 18.10.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STK Nová Lesná A
Odložené    
633 18.10.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
STO Spišské Bystré A
Odložené    
634 18.10.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Severka Kežmarok B
Odložené    
2 . kolo
623 11.10.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
12 : 6 Web zápis
J.Štucka
 
624 11.10.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
Fortuna Kežmarok C
Odložené    
625 11.10.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ STO Slovenská Ves B
14 : 4 Web zápis
F.Bednár
 
626 11.10.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ Javorinka Levoča B
2 : 16 Web zápis
G.Knižka
 
627 10.10.2020
So 16:30
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Požiarnik Rakúsy A
6 : 12 Web zápis
V.Dunčko
 
628 11.10.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
KST Poprad B
Odložené    
1 . kolo
617 02.10.2020
Pi 18:00
TJ Sokol Jakubany A
St. Ľubovňa/Jakubany B
8 : 10 Web zápis
P.Sykora
 
618 03.10.2020
So 17:00
KST Poprad B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené    
619 04.10.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STK Nová Lesná A
13 : 5 Web zápis
P.Andráš
 
620 04.10.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Web zápis
E.Rusnák
 
621 04.10.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STK Severka Kežmarok B
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
 
622 04.10.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
2 : 16 Web zápis
M.Harabin