Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2020/2021

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2020
617 02.10.2020
Pi 18:00
TJ Sokol Jakubany A
St. Ľubovňa/Jakubany B
8 : 10 Web zápis
P.Sykora
 
618 03.10.2020
So 17:00
KST Poprad B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené
619 04.10.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STK Nová Lesná A
13 : 5 Web zápis
P.Andráš
 
620 04.10.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Web zápis
E.Rusnák
 
621 04.10.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STK Severka Kežmarok B
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
 
622 04.10.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
 
2 . kolo - 41. týždeň roku 2020
623 11.10.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
12 : 6 Web zápis
J.Štucka
 
624 11.10.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
Fortuna Kežmarok C
Odložené
625 11.10.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ STO Slovenská Ves B
14 : 4 Web zápis
F.Bednár
 
626 11.10.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ Javorinka Levoča B
2 : 16 Web zápis
G.Knižka
 
627 10.10.2020
So 16:30
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Požiarnik Rakúsy A
6 : 12 Web zápis
V.Dunčko
 
628 11.10.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
KST Poprad B
Odložené
3 . kolo - 42. týždeň roku 2020
629 17.10.2020
So 17:00
KST Poprad B
St. Ľubovňa/Jakubany B
Odložené
630 18.10.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
Odložené
631 18.10.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené
632 18.10.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STK Nová Lesná A
Odložené
633 18.10.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
STO Spišské Bystré A
Odložené
634 18.10.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Severka Kežmarok B
Odložené
4 . kolo - 43. týždeň roku 2020
635 25.10.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STK Severka Kežmarok B
Odložené
636 25.10.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Odložené
637 25.10.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
Fortuna Kežmarok C
Odložené
638 24.10.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
Odložené
639 25.10.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Javorinka Levoča B
Odložené
640 24.10.2020
So 17:00
KST Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
Odložené
5 . kolo - 45. týždeň roku 2020
641 08.11.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
St. Ľubovňa/Jakubany B
Odložené
642 08.11.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
KST Poprad B
Odložené
643 08.11.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sokol Jakubany A
Odložené
644 08.11.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené
645 08.11.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Nová Lesná A
Odložené
646 08.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
STO Spišské Bystré A
Odložené
6 . kolo - 46. týždeň roku 2020
647 15.11.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
Odložené
648 15.11.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
STK Severka Kežmarok B
Odložené
649 14.11.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Odložené
650 15.11.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
Fortuna Kežmarok C
Odložené
651 14.11.2020
So 17:00
KST Poprad B
TJ STO Slovenská Ves B
Odložené
652 15.11.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Javorinka Levoča B
Odložené
7 . kolo - 47. týždeň roku 2020
653 22.11.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
St. Ľubovňa/Jakubany B
Odložené
654 22.11.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Požiarnik Rakúsy A
Odložené
655 22.11.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
KST Poprad B
Odložené
656 22.11.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Sokol Jakubany A
Odložené
657 22.11.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené
658 22.11.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
STK Nová Lesná A
Odložené
8 . kolo - 48. týždeň roku 2020
659 29.11.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STK Nová Lesná A
Odložené
660 28.11.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Spišské Bystré A
Odložené
661 29.11.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
STK Severka Kežmarok B
Odložené
662 28.11.2020
So 17:00
KST Poprad B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Odložené
663 29.11.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
Fortuna Kežmarok C
Odložené
664 29.11.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ STO Slovenská Ves B
Odložené
9 . kolo - 49. týždeň roku 2020
665 06.12.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
St. Ľubovňa/Jakubany B
 
666 06.12.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Javorinka Levoča B
 
667 06.12.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Požiarnik Rakúsy A
 
668 06.12.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
KST Poprad B
 
669 06.12.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sokol Jakubany A
 
670 06.12.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
ŠKST Spišský Štvrtok B
 
10 . kolo - 50. týždeň roku 2020
671 13.12.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠKST Spišský Štvrtok B
 
672 13.12.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
STK Nová Lesná A
 
673 12.12.2020
So 17:00
KST Poprad B
STO Spišské Bystré A
 
674 13.12.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STK Severka Kežmarok B
 
675 13.12.2020
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
 
676 13.12.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
Fortuna Kežmarok C
 
11 . kolo - 51. týždeň roku 2020
677 20.12.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
St. Ľubovňa/Jakubany B
 
678 20.12.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ STO Slovenská Ves B
 
679 20.12.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Javorinka Levoča B
 
680 20.12.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Požiarnik Rakúsy A
 
681 20.12.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
KST Poprad B
 
682 19.12.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Sokol Jakubany A