Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2020/2021

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(2) do 50%(1) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Bendzák Ján ŠKST Margecany B 2 2 0 100.00
2 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 2 2 0 100.00
3 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 2 2 0 100.00
4 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 1 1 0 100.00
5 Poľa Radoslav AŠK Maria Huta C 1 1 0 100.00
6 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 1 1 0 100.00
7 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta C 1 1 0 100.00
8 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 1 1 0 100.00
9 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 1 1 0 100.00
10 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 1 1 0 100.00
11 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 1 1 0 100.00
12 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky A 1 1 0 100.00
13 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 1 1 0 100.00
14 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 1 1 0 100.00
15 Farkašovský Matej BBF Spišská Nová Ves A 1 1 0 100.00
16 Bakoš Norbert S.T.K. Plešivec A 1 1 0 100.00
17 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 1 1 0 100.00
18 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 1 1 0 100.00
19 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 1 1 0 100.00
20 Gabriš Martin STO Letanovce B 1 1 0 100.00
21 Törköly Pavel S.T.K. Plešivec A 1 1 0 100.00
22 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 1 1 0 100.00
23 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 1 1 0 100.00
24 Čisár František TJ Baník Mlynky A 2 1 1 50.00
25 Mrkvica Peter STO Letanovce B 2 1 1 50.00
26 Urban Denis STO Letanovce B 2 1 1 50.00
27 Gabriš Pavol STO Letanovce B 2 1 1 50.00
28 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 2 1 1 50.00
29 Koleják Martin ŠKST Spišské Vlachy B 2 1 1 50.00
30 Gallo Peter Geológ Rožňava C 2 0 2 0.00
31 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 2 0 2 0.00
32 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 2 0 2 0.00
33 Kochan Viktor TJ Baník Mlynky A 2 0 2 0.00
34 Koutek František TJ Baník Mlynky A 2 0 2 0.00
35 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 2 0 2 0.00
36 Ružik Andrej Geológ Rožňava C 1 0 1 0.00
37 Bašti Igor AŠK Maria Huta C 1 0 1 0.00
38 Balázs Vojtech ŠK Jablonov n/Turňou A 1 0 1 0.00
39 Gallo Zoltán ŠK Jablonov n/Turňou A 1 0 1 0.00
40 Šipula Peter TJ Baník Mlynky A 1 0 1 0.00
41 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 1 0 1 0.00
42 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 1 0 1 0.00
43 Grzyb Marián st. OTJ STO Jamník A 1 0 1 0.00
44 Sokolská Alexandra ŠKST Spišské Vlachy B 1 0 1 0.00
45 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 1 0 1 0.00
46 Gabriš Peter STO Letanovce B 1 0 1 0.00
47 Ferko René Geológ Rožňava C 1 0 1 0.00
48 Marcinko Ľuboš AŠK Maria Huta C 1 0 1 0.00
49 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 1 0 1 0.00
Od 50%(1) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť