Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2020/2021

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(8) do 40%(3,2) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Mrkvica Peter STO Letanovce B 8 8 0 100.00
2 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 7 7 0 100.00
3 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy B 4 4 0 100.00
4 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 4 4 0 100.00
5 Drenko Szilárd S.T.K. Plešivec A 4 4 0 100.00
6 Törköly Pavel S.T.K. Plešivec A 4 4 0 100.00
7 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 4 4 0 100.00
8 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 8 6 2 75.00
9 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 4 3 1 75.00
10 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 4 3 1 75.00
11 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 4 3 1 75.00
12 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta C 4 3 1 75.00
13 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 4 3 1 75.00
14 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 4 3 1 75.00
15 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 4 3 1 75.00
16 Lesniak Patrik ŠKST Spišské Vlachy B 8 5 3 62.50
17 Koleják Martin ŠKST Spišské Vlachy B 8 5 3 62.50
18 Bendzák Ján ŠKST Margecany B 7 4 3 57.14
19 Gallo Peter Geológ Rožňava C 7 4 3 57.14
20 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 4 2 2 50.00
21 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 4 2 2 50.00
22 Poľa Radoslav AŠK Maria Huta C 4 2 2 50.00
23 Gallo Zoltán ŠK Jablonov n/Turňou A 4 2 2 50.00
24 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 4 2 2 50.00
25 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 4 2 2 50.00
26 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 4 2 2 50.00
27 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 4 2 2 50.00
28 Ferko René Geológ Rožňava C 7 3 4 42.86
29 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy B 8 3 5 37.50
30 Urban Denis STO Letanovce B 8 3 5 37.50
31 Gabriš Pavol STO Letanovce B 8 3 5 37.50
32 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 8 3 5 37.50
33 Koutek František TJ Baník Mlynky A 8 2 6 25.00
34 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 4 1 3 25.00
35 Farkašovský Matej BBF Spišská Nová Ves A 4 1 3 25.00
36 Kochan Viktor TJ Baník Mlynky A 4 1 3 25.00
37 Gabriš Peter STO Letanovce B 5 1 4 20.00
38 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 5 1 4 20.00
39 Šipula Peter TJ Baník Mlynky A 6 1 5 16.67
40 Čisár František TJ Baník Mlynky A 8 1 7 12.50
41 Marcinko Ľuboš AŠK Maria Huta C 4 0 4 0.00
42 Bašti Igor AŠK Maria Huta C 4 0 4 0.00
43 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 4 0 4 0.00
44 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky A 4 0 4 0.00
45 Sokolská Alexandra ŠKST Spišské Vlachy B 4 0 4 0.00
Od 40%(3,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Ružik Andrej Geológ Rožňava C 3 2 1 66.67
2 Gabriš Martin STO Letanovce B 3 2 1 66.67
3 Grzyb Marián st. OTJ STO Jamník A 2 1 1 50.00
4 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 2 1 1 50.00
5 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 2 0 2 0.00
6 Balázs Vojtech ŠK Jablonov n/Turňou A 2 0 2 0.00
7 Horváth Anton TJ Baník Mlynky A 2 0 2 0.00