Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2020/2021

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
743 19.12.2020
So 17:00
STO Letanovce B
MŠK STO Krompachy A
     
744 20.12.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta C
S.T.K. Plešivec A
     
745 20.12.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
TJ Baník Mlynky A
     
746 20.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
Geológ Rožňava C
     
747 19.12.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
BBF Spišská Nová Ves A
     
748 20.12.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
ŠK Jablonov n/Turňou A
     
10 . kolo
737 13.12.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠK Harichovce A
     
738 12.12.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
     
739 13.12.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
ŠKST Spišské Vlachy B
     
740 13.12.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
OTJ STO Jamník A
     
741 13.12.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
AŠK Maria Huta C
     
742 13.12.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
STO Letanovce B
     
9 . kolo
731 06.12.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
MŠK STO Krompachy A
     
732 05.12.2020
So 17:00
STO Letanovce B
TJ Baník Mlynky A
     
733 06.12.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta C
Geológ Rožňava C
     
734 06.12.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
BBF Spišská Nová Ves A
     
735 06.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Jablonov n/Turňou A
     
736 05.12.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
     
8 . kolo
725 29.11.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠKST Margecany B
Odložené    
726 29.11.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené    
727 28.11.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
OTJ STO Jamník A
Odložené    
728 29.11.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
AŠK Maria Huta C
Odložené    
729 29.11.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
STO Letanovce B
Odložené    
730 29.11.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
S.T.K. Plešivec A
Odložené    
7 . kolo
719 22.11.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
MŠK STO Krompachy A
Odložené    
720 22.11.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
Geológ Rožňava C
Odložené    
721 21.11.2020
So 17:00
STO Letanovce B
BBF Spišská Nová Ves A
Odložené    
722 22.11.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta C
ŠK Jablonov n/Turňou A
Odložené    
723 22.11.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠK Harichovce A
Odložené    
724 22.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠKST Margecany B
Odložené    
6 . kolo
713 15.11.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené    
714 14.11.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
OTJ STO Jamník A
Odložené    
715 15.11.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
AŠK Maria Huta C
Odložené    
716 14.11.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
STO Letanovce B
Odložené    
717 15.11.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
S.T.K. Plešivec A
Odložené    
718 15.11.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
TJ Baník Mlynky A
Odložené    
5 . kolo
707 08.11.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
MŠK STO Krompachy A
Odložené    
708 08.11.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
BBF Spišská Nová Ves A
Odložené    
709 08.11.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
Odložené    
710 07.11.2020
So 17:00
STO Letanovce B
ŠK Harichovce A
Odložené    
711 08.11.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta C
ŠKST Margecany B
Odložené    
712 08.11.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené    
4 . kolo
701 25.10.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
Odložené    
702 25.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
AŠK Maria Huta C
Odložené    
703 24.10.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
STO Letanovce B
Odložené    
704 25.10.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
Odložené    
705 24.10.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
TJ Baník Mlynky A
Odložené    
706 25.10.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
Geológ Rožňava C
Odložené    
3 . kolo
695 18.10.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
MŠK STO Krompachy A
Odložené    
696 18.10.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
Odložené    
697 18.10.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠK Harichovce A
Odložené    
698 18.10.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
Odložené    
699 17.10.2020
So 17:00
STO Letanovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené    
700 18.10.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta C
OTJ STO Jamník A
Odložené    
2 . kolo
689 11.10.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
AŠK Maria Huta C
Odložené    
690 11.10.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
11 : 7 Web zápis
J.Balla
 
691 11.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
S.T.K. Plešivec A
3 : 15 Web zápis
J.Pitoňák
 
692 10.10.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
TJ Baník Mlynky A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Tomaga
 
693 11.10.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
Geológ Rožňava C
11 : 7 Web zápis
J.Lizanec
 
694 10.10.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
A.Kardos
 
1 . kolo
683 03.10.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
MŠK STO Krompachy A
Odložené    
684 29.10.2020
št 18:30
BBF Spišská Nová Ves A
ŠK Harichovce A
Odložené    
685 04.10.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
ŠKST Margecany B
6 : 12 Web zápis
A.Ružik
 
686 04.10.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠKST Spišské Vlachy B
3 : 15 Web zápis
J.Černický
 
687 04.10.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
OTJ STO Jamník A
Odložené    
688 03.10.2020
So 17:00
STO Letanovce B
AŠK Maria Huta C
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák