Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2020/2021

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2020
683 03.10.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
MŠK STO Krompachy A
Odložené
684 29.10.2020
št 18:30
BBF Spišská Nová Ves A
ŠK Harichovce A
Odložené
685 04.10.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
ŠKST Margecany B
6 : 12 Web zápis
A.Ružik
 
686 04.10.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠKST Spišské Vlachy B
3 : 15 Web zápis
J.Černický
 
687 04.10.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
OTJ STO Jamník A
Odložené
688 03.10.2020
So 17:00
STO Letanovce B
AŠK Maria Huta C
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
 
2 . kolo - 41. týždeň roku 2020
689 11.10.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
AŠK Maria Huta C
Odložené
690 11.10.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
11 : 7 Web zápis
J.Balla
 
691 11.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
S.T.K. Plešivec A
3 : 15 Web zápis
J.Pitoňák
 
692 10.10.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
TJ Baník Mlynky A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Tomaga
 
693 11.10.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
Geológ Rožňava C
11 : 7 Web zápis
J.Lizanec
 
694 10.10.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
A.Kardos
 
3 . kolo - 42. týždeň roku 2020
695 18.10.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
MŠK STO Krompachy A
Odložené
696 18.10.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
Odložené
697 18.10.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠK Harichovce A
Odložené
698 18.10.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
Odložené
699 17.10.2020
So 17:00
STO Letanovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené
700 18.10.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta C
OTJ STO Jamník A
Odložené
4 . kolo - 43. týždeň roku 2020
701 25.10.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
Odložené
702 25.10.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
AŠK Maria Huta C
Odložené
703 24.10.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
STO Letanovce B
Odložené
704 25.10.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
Odložené
705 24.10.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
TJ Baník Mlynky A
Odložené
706 25.10.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
Geológ Rožňava C
Odložené
5 . kolo - 45. týždeň roku 2020
707 08.11.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
MŠK STO Krompachy A
Odložené
708 08.11.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
BBF Spišská Nová Ves A
Odložené
709 08.11.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
Odložené
710 07.11.2020
So 17:00
STO Letanovce B
ŠK Harichovce A
Odložené
711 08.11.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta C
ŠKST Margecany B
Odložené
712 08.11.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené
6 . kolo - 46. týždeň roku 2020
713 15.11.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené
714 14.11.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
OTJ STO Jamník A
Odložené
715 15.11.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
AŠK Maria Huta C
Odložené
716 14.11.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
STO Letanovce B
Odložené
717 15.11.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
S.T.K. Plešivec A
Odložené
718 15.11.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
TJ Baník Mlynky A
Odložené
7 . kolo - 47. týždeň roku 2020
719 22.11.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
MŠK STO Krompachy A
Odložené
720 22.11.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
Geológ Rožňava C
Odložené
721 21.11.2020
So 17:00
STO Letanovce B
BBF Spišská Nová Ves A
Odložené
722 22.11.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta C
ŠK Jablonov n/Turňou A
Odložené
723 22.11.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠK Harichovce A
Odložené
724 22.11.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠKST Margecany B
Odložené
8 . kolo - 48. týždeň roku 2020
725 29.11.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠKST Margecany B
Odložené
726 29.11.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
ŠKST Spišské Vlachy B
Odložené
727 28.11.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
OTJ STO Jamník A
Odložené
728 29.11.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
AŠK Maria Huta C
Odložené
729 29.11.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
STO Letanovce B
Odložené
730 29.11.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
S.T.K. Plešivec A
Odložené
9 . kolo - 49. týždeň roku 2020
731 06.12.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
MŠK STO Krompachy A
 
732 05.12.2020
So 17:00
STO Letanovce B
TJ Baník Mlynky A
 
733 06.12.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta C
Geológ Rožňava C
 
734 06.12.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
BBF Spišská Nová Ves A
 
735 06.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
ŠK Jablonov n/Turňou A
 
736 05.12.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
 
10 . kolo - 50. týždeň roku 2020
737 13.12.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠK Harichovce A
 
738 12.12.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
 
739 13.12.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
ŠKST Spišské Vlachy B
 
740 13.12.2020
Ne 10:00
Geológ Rožňava C
OTJ STO Jamník A
 
741 13.12.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
AŠK Maria Huta C
 
742 13.12.2020
Ne 10:00
S.T.K. Plešivec A
STO Letanovce B
 
11 . kolo - 51. týždeň roku 2020
743 19.12.2020
So 17:00
STO Letanovce B
MŠK STO Krompachy A
 
744 20.12.2020
Ne 10:00
AŠK Maria Huta C
S.T.K. Plešivec A
 
745 20.12.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
TJ Baník Mlynky A
 
746 20.12.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy B
Geológ Rožňava C
 
747 19.12.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
BBF Spišská Nová Ves A
 
748 20.12.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
ŠK Jablonov n/Turňou A