Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Trebišov - 5.liga, muži 2020/2021

Výsledky zápasov: 5. Liga mužov OSTZ Trebišov

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
9 . kolo
86 19.12.2020
So 17:00
TJ Kráľovský Chlmec B
     
87 19.12.2020
So 14:00
OKST Regmont Hraň B
ŠKTS Pribeník B
     
88 19.12.2020
So 19:00
OKST S.n.Bodrogom A
ŠKST Sokol Vojčice C
     
89 19.12.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice D
OSK Michaľany B
     
90 19.12.2020
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
OKST Somotor C
     
8 . kolo
81 12.12.2020
So 17:00

TJ Kráľovský Chlmec A
     
82 12.12.2020
So 14:00
OKST Somotor C
ŠKST Sokol Vojčice D
     
83 12.12.2020
So 16:00
OSK Michaľany B
OKST S.n.Bodrogom A
     
84 12.12.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Regmont Hraň B
     
85 12.12.2020
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
TJ Kráľovský Chlmec B
     
7 . kolo
76 05.12.2020
So 13:00
ŠKTS Pribeník B
     
77 05.12.2020
So 17:00
TJ Kráľovský Chlmec B
ŠKST Sokol Vojčice C
     
78 05.12.2020
So 14:00
OKST Regmont Hraň B
OSK Michaľany B
     
79 05.12.2020
So 19:00
OKST S.n.Bodrogom A
OKST Somotor C
     
80 05.12.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice D
TJ Kráľovský Chlmec A
     
6 . kolo
71 28.11.2020
So 17:00

ŠKST Sokol Vojčice D
     
72 28.11.2020
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
OKST S.n.Bodrogom A
     
73 28.11.2020
So 14:00
OKST Somotor C
OKST Regmont Hraň B
     
74 28.11.2020
So 16:00
OSK Michaľany B
TJ Kráľovský Chlmec B
     
75 28.11.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
ŠKTS Pribeník B
     
5 . kolo
66 21.11.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
     
67 21.11.2020
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
OSK Michaľany B
     
68 21.11.2020
So 17:00
TJ Kráľovský Chlmec B
OKST Somotor C
     
69 21.11.2020
So 14:00
OKST Regmont Hraň B
TJ Kráľovský Chlmec A
     
70 21.11.2020
So 19:00
OKST S.n.Bodrogom A
ŠKST Sokol Vojčice D
     
4 . kolo
61 14.11.2020
So 17:00

OKST S.n.Bodrogom A
     
62 14.11.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice D
OKST Regmont Hraň B
     
63 14.11.2020
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
TJ Kráľovský Chlmec B
     
64 14.11.2020
So 14:00
OKST Somotor C
ŠKTS Pribeník B
     
65 14.11.2020
So 16:00
OSK Michaľany B
ŠKST Sokol Vojčice C
     
3 . kolo
56 07.11.2020
So 16:00
OSK Michaľany B
     
57 07.11.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Somotor C
     
58 07.11.2020
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
TJ Kráľovský Chlmec A
     
59 07.11.2020
So 17:00
TJ Kráľovský Chlmec B
ŠKST Sokol Vojčice D
     
60 07.11.2020
So 14:00
OKST Regmont Hraň B
OKST S.n.Bodrogom A
     
2 . kolo
51 24.10.2020
So 17:00

OKST Regmont Hraň B
     
52 24.10.2020
So 19:00
OKST S.n.Bodrogom A
TJ Kráľovský Chlmec B
     
53 24.10.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice D
ŠKTS Pribeník B
     
54 24.10.2020
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
ŠKST Sokol Vojčice C
     
55 24.10.2020
So 14:00
OKST Somotor C
OSK Michaľany B
     
1 . kolo
46 17.10.2020
So 14:00
OKST Somotor C
     
47 17.10.2020
So 16:00
OSK Michaľany B
TJ Kráľovský Chlmec A
     
48 17.10.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
ŠKST Sokol Vojčice D
     
49 17.10.2020
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
OKST S.n.Bodrogom A
     
50 17.10.2020
So 17:00
TJ Kráľovský Chlmec B
OKST Regmont Hraň B