Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

OSTZ Trebišov - 5.liga, muži 2020/2021

Rozpis súťaže: 5. Liga mužov OSTZ Trebišov

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 42. týždeň roku 2020
46 17.10.2020
So 14:00
OKST Somotor C
 
47 17.10.2020
So 16:00
OSK Michaľany B
TJ Kráľovský Chlmec A
 
48 17.10.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
ŠKST Sokol Vojčice D
 
49 17.10.2020
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
OKST S.n.Bodrogom A
 
50 17.10.2020
So 17:00
TJ Kráľovský Chlmec B
OKST Regmont Hraň B
 
2 . kolo - 43. týždeň roku 2020
51 24.10.2020
So 17:00

OKST Regmont Hraň B
 
52 24.10.2020
So 19:00
OKST S.n.Bodrogom A
TJ Kráľovský Chlmec B
 
53 24.10.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice D
ŠKTS Pribeník B
 
54 24.10.2020
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
ŠKST Sokol Vojčice C
 
55 24.10.2020
So 14:00
OKST Somotor C
OSK Michaľany B
 
3 . kolo - 45. týždeň roku 2020
56 07.11.2020
So 16:00
OSK Michaľany B
 
57 07.11.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Somotor C
 
58 07.11.2020
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
TJ Kráľovský Chlmec A
 
59 07.11.2020
So 17:00
TJ Kráľovský Chlmec B
ŠKST Sokol Vojčice D
 
60 07.11.2020
So 14:00
OKST Regmont Hraň B
OKST S.n.Bodrogom A
 
4 . kolo - 46. týždeň roku 2020
61 14.11.2020
So 17:00

OKST S.n.Bodrogom A
 
62 14.11.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice D
OKST Regmont Hraň B
 
63 14.11.2020
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
TJ Kráľovský Chlmec B
 
64 14.11.2020
So 14:00
OKST Somotor C
ŠKTS Pribeník B
 
65 14.11.2020
So 16:00
OSK Michaľany B
ŠKST Sokol Vojčice C
 
5 . kolo - 47. týždeň roku 2020
66 21.11.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
 
67 21.11.2020
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
OSK Michaľany B
 
68 21.11.2020
So 17:00
TJ Kráľovský Chlmec B
OKST Somotor C
 
69 21.11.2020
So 14:00
OKST Regmont Hraň B
TJ Kráľovský Chlmec A
 
70 21.11.2020
So 19:00
OKST S.n.Bodrogom A
ŠKST Sokol Vojčice D
 
6 . kolo - 48. týždeň roku 2020
71 28.11.2020
So 17:00

ŠKST Sokol Vojčice D
 
72 28.11.2020
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
OKST S.n.Bodrogom A
 
73 28.11.2020
So 14:00
OKST Somotor C
OKST Regmont Hraň B
 
74 28.11.2020
So 16:00
OSK Michaľany B
TJ Kráľovský Chlmec B
 
75 28.11.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
ŠKTS Pribeník B
 
7 . kolo - 49. týždeň roku 2020
76 05.12.2020
So 13:00
ŠKTS Pribeník B
 
77 05.12.2020
So 17:00
TJ Kráľovský Chlmec B
ŠKST Sokol Vojčice C
 
78 05.12.2020
So 14:00
OKST Regmont Hraň B
OSK Michaľany B
 
79 05.12.2020
So 19:00
OKST S.n.Bodrogom A
OKST Somotor C
 
80 05.12.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice D
TJ Kráľovský Chlmec A
 
8 . kolo - 50. týždeň roku 2020
81 12.12.2020
So 17:00

TJ Kráľovský Chlmec A
 
82 12.12.2020
So 14:00
OKST Somotor C
ŠKST Sokol Vojčice D
 
83 12.12.2020
So 16:00
OSK Michaľany B
OKST S.n.Bodrogom A
 
84 12.12.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice C
OKST Regmont Hraň B
 
85 12.12.2020
So 17:00
ŠKTS Pribeník B
TJ Kráľovský Chlmec B
 
9 . kolo - 51. týždeň roku 2020
86 19.12.2020
So 17:00
TJ Kráľovský Chlmec B
 
87 19.12.2020
So 14:00
OKST Regmont Hraň B
ŠKTS Pribeník B
 
88 19.12.2020
So 19:00
OKST S.n.Bodrogom A
ŠKST Sokol Vojčice C
 
89 19.12.2020
So 13:00
ŠKST Sokol Vojčice D
OSK Michaľany B
 
90 19.12.2020
So 18:30
TJ Kráľovský Chlmec A
OKST Somotor C