Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

Výsledkový servis PinecSK

Základné informácie

Zameranie

Hlavný cieľ

Portál poskytuje výsledkový servis pre stolnotenisové súťaže. Obsahuje súpisky mužstiev, rozpisy súťaží, výsledky a tabuľky mužstiev, výsledky a úspešnosti jednotlivcov, štatistické prehľady, rebríčky.

Radenie

Orientácia v systéme

Výsledky sú radené podľa jednotlivých stolnotenisových zväzov, regiónu a ročníka. Tieto si zvoľte v menu v ľavej časti stránky a tak si môžete prezerať informácie, ktoré vás zaujímajú.

Aktuálnosť, Platnosť

Rýchlosť, presnosť údajov

Výsledky zadávajú vedúci mužstiev a oprávnení užívatelia, výsledky schvaľuje ŠTK. Je možné nahrávať kópie zápisov a fotografie z nástupu mužstiev k zápasu pre kontrolné účely.

Dokumenty

Dokumentový server

Dokumentový server obsahuje všetky tlačivá a dokumenty k súťažiam ako pravidlá stolného tenisu, súťažný poriadok jednodlivých zväzov, tlačivá k zápisu zo zápasov, k súpiskám mužstiev atď.

ČÍTAJ VIAC dokumenty>

Diskusné fórum

Príspevky, Oznamy

Pripomienky, oznamy, diskusné príspevky je možné zadávať po registrácii do systému v sekcii Fórum do príslušnej kategórie. Bez registrácie je možné príspevky len čítať.

ČÍTAJ VIAC fórum>

FAQ

Často sa opakujúce otázky

Odpovede na najčastejšie sa opakujúce otázky a návody pre najbežnejšie úkony poskytuje sekcia FAQ. Poskytuje rýchle informácie pre registráciu, prihlásenie, zadávanie výsledkov atď.

ČÍTAJ VIAC
Výsledky pre 19 súťaží
v aktuálnej sezóne
Oznamy
obdobie počet odkaz
posledné 3 dni 0 fórum
posledných 7 dní 0 fórum
Aktualizácie za posledných 30 dní
zväz   dátum
OSTZ Bardejov 13.09.2022 13:31