Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2021/2022

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
2830 04.07.2022 07:56 SŠK Poproč Z
STO Košické Olšany A
6 : 12 Web zápis
M.Gumáň
3LJ
1205 30.06.2022 09:19 SŠK Poproč A
ŠKST Pribeník A
17 : 1 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
1204 30.06.2022 09:18 STO Kaluža A
STK Slávia Sobrance A
5 : 13 Web zápis
P.Králik
4LZK
1203 30.06.2022 09:17 MKST Veľké Kapušany C
ŠKST Michalovce C
11 : 7 Web zápis
Š.Popély
4LZK
1202 30.06.2022 09:17 ŠKST Michalovce C
STO Kaluža A
10 : 8 Web zápis
J.Blaško
4LZK
1201 30.06.2022 09:16 SŠK Poproč A
STK Slávia Sobrance A
14 : 4 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
1200 30.06.2022 09:15 MKST Veľké Kapušany C
ŠKST Pribeník A
14 : 4 Web zápis
Š.Popély
4LZK
1199 30.06.2022 09:15 STO Kaluža A
SŠK Poproč A
5 : 13 Web zápis
P.Králik
4LZK
1198 30.06.2022 09:14 ŠKST Pribeník A
ŠKST Michalovce C
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
1197 30.06.2022 09:13 STK Slávia Sobrance A
MKST Veľké Kapušany C
5 : 13 Web zápis
V.Timočko
4LZK
1196 30.06.2022 09:12 STK Slávia Sobrance A
ŠKST Pribeník A
13 : 5 Web zápis
V.Timočko
4LZK
1195 30.06.2022 09:12 ŠKST Michalovce C
SŠK Poproč A
7 : 11 Web zápis
J.Blaško
4LZK
1194 30.06.2022 09:11 STO Kaluža A
MKST Veľké Kapušany C
6 : 12 Web zápis
P.Králik
4LZK
1193 30.06.2022 09:11 STK Slávia Sobrance A
ŠKST Michalovce C
2 : 16 Web zápis
V.Timočko
4LZK
1192 30.06.2022 09:10 STO Kaluža A
ŠKST Pribeník A
12 : 6 Web zápis
P.Králik
4LZK
1191 30.06.2022 09:06 SŠK Poproč A
MKST Veľké Kapušany C
14 : 4 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
1220 30.06.2022 09:05 OKST Somotor B
KST plus 40 Trebišov A
13 : 5 Web zápis
S.Sopko
4LZK
1218 30.06.2022 09:04 STO Mokrance A
OKST Budkovce A
5 : 13 Web zápis
F.Czingely
4LZK
1216 30.06.2022 09:04 KST plus 40 Trebišov A
TTC Vojany Tigers B
12 : 6 Web zápis
E.Ščerba
4LZK
1215 30.06.2022 09:03 OKST Somotor B
STO Mokrance A
12 : 6 Web zápis
S.Sopko
4LZK
1213 30.06.2022 09:02 OKST Budkovce A
OKST Somotor B
7 : 11 Web zápis
R.Pivarník
4LZK
1211 30.06.2022 09:01 OKST Somotor B
TTC Vojany Tigers B
14 : 4 Web zápis
S.Sopko
4LZK
1210 30.06.2022 09:01 OKST Budkovce A
KST plus 40 Trebišov A
5 : 13 Web zápis
R.Pivarník
4LZK
1219 30.06.2022 09:00 TTC Vojany Tigers B
OKST Dúbravka A
18 : 0 wo Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
1217 30.06.2022 09:00 OKST Budkovce A
OKST Dúbravka A
18 : 0 wo Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
1214 30.06.2022 09:00 OKST Dúbravka A
KST plus 40 Trebišov A
0 : 18 wo Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
1212 30.06.2022 08:59 STO Mokrance A
TTC Vojany Tigers B
18 : 0 wo Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
1209 30.06.2022 08:59 STO Mokrance A
OKST Dúbravka A
18 : 0 wo Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
1208 30.06.2022 08:59 TTC Vojany Tigers B
OKST Budkovce A
7 : 11 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
1207 30.06.2022 08:53 OKST Dúbravka A
OKST Somotor B
3 : 15 Web zápis
F.Kmec
4LZK
1206 30.06.2022 08:52 KST plus 40 Trebišov A
STO Mokrance A
13 : 5 Web zápis
E.Ščerba
4LZK
1553 29.06.2022 20:27 STO Sedlice B
Športklub MSS Prešov A
5 : 13 Web zápis
J.Veľas
4LSD
1552 29.06.2022 20:27 STK Lipany A
STMK Stropkov A
5 : 13 Web zápis
J.Triščík
4LSD
1551 29.06.2022 20:26 STK Lemešany B
TJ Magura Zborov A
13 : 5 Web zápis
J.Surgent
4LSD
1550 29.06.2022 20:26 STMK Stropkov A
STK Lemešany B
8 : 10 Web zápis
J.Bunda
4LSD
1549 29.06.2022 20:25 Športklub MSS Prešov A
TJ Magura Zborov A
12 : 6 Web zápis
M.Gábor
4LSD
1548 29.06.2022 20:24 STK Lipany A
STO Sedlice B
4 : 14 Web zápis
J.Triščík
4LSD
1547 29.06.2022 20:23 STK Lemešany B
STK Lipany A
10 : 8 Web zápis
J.Surgent
4LSD
1546 29.06.2022 20:23 STMK Stropkov A
Športklub MSS Prešov A
9 : 9 Web zápis
J.Bunda
4LSD
1545 29.06.2022 20:22 TJ Magura Zborov A
STO Sedlice B
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
1544 29.06.2022 19:16 TJ Magura Zborov A
STMK Stropkov A
10 : 8 Web zápis
A.Baran
4LSD
1543 29.06.2022 19:15 Športklub MSS Prešov A
STK Lipany A
11 : 7 Web zápis
M.Gábor
4LSD
1542 29.06.2022 18:58 STO Sedlice B
STK Lemešany B
14 : 4 Web zápis
J.Veľas
4LSD
1541 29.06.2022 18:58 Športklub MSS Prešov A
STK Lemešany B
12 : 6 Web zápis
M.Gábor
4LSD
1540 29.06.2022 18:57 STK Lipany A
TJ Magura Zborov A
7 : 11 Web zápis
J.Triščík
4LSD
1539 29.06.2022 18:56 STMK Stropkov A
STO Sedlice B
7 : 11 Web zápis
J.Bunda
4LSD
1574 29.06.2022 18:56 OŠK ST Bzenov-Janov A
STO Sedlice C
7 : 11 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
1573 29.06.2022 18:55 ŠŠK Centrál Svidník B
JMC Lužany pri Topli B
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
4LSD
1572 29.06.2022 18:55 OŠK Šariš. Michaľany B
STK Jakovany A
9 : 9 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
1571 29.06.2022 18:54 STK Jakovany A
JMC Lužany pri Topli B
9 : 9 Web zápis
S.Miščík
4LSD
1570 29.06.2022 18:53 STO Sedlice C
ŠŠK Centrál Svidník B
7 : 11 Web zápis
R.Kotulič
4LSD
1569 29.06.2022 18:53 STK Torysa A
OŠK Šariš. Michaľany B
10 : 8 Web zápis
P.Šašala
4LSD
1568 29.06.2022 18:52 OŠK ST Bzenov-Janov A
STK Torysa A
8 : 10 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
1567 29.06.2022 18:52 STO Sedlice C
STK Jakovany A
10 : 8 Web zápis
R.Kotulič
4LSD
1566 29.06.2022 18:51 JMC Lužany pri Topli B
OŠK Šariš. Michaľany B
9 : 9 Web zápis
M.Cigán
4LSD
1565 29.06.2022 18:50 JMC Lužany pri Topli B
STO Sedlice C
9 : 9 Web zápis
M.Cigán
4LSD
1564 29.06.2022 18:50 ŠŠK Centrál Svidník B
STK Torysa A
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
4LSD
1563 29.06.2022 18:49 OŠK ST Bzenov-Janov A
OŠK Šariš. Michaľany B
7 : 11 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
1562 29.06.2022 18:49 ŠŠK Centrál Svidník B
OŠK ST Bzenov-Janov A
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
4LSD
1561 29.06.2022 18:48 STK Jakovany A
STK Torysa A
11 : 7 Web zápis
S.Miščík
4LSD
1560 29.06.2022 18:47 STO Sedlice C
OŠK Šariš. Michaľany B
9 : 9 Web zápis
R.Kotulič
4LSD
1559 29.06.2022 18:47 STK Torysa A
JMC Lužany pri Topli B
6 : 12 Web zápis
P.Šašala
4LSD
1558 29.06.2022 18:46 OŠK ST Bzenov-Janov A
STK Jakovany A
8 : 10 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
1557 29.06.2022 18:45 OŠK Šariš. Michaľany B
ŠŠK Centrál Svidník B
11 : 7 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
1556 29.06.2022 18:45 STK Jakovany A
ŠŠK Centrál Svidník B
10 : 8 Web zápis
S.Miščík
4LSD
1555 29.06.2022 18:44 OŠK ST Bzenov-Janov A
JMC Lužany pri Topli B
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
1554 29.06.2022 18:42 STK Torysa A
STO Sedlice C
8 : 10 Web zápis
P.Šašala
4LSD
2828 29.06.2022 18:32 STO Široké A
JMC Lužany pri Topli C
7 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2827 29.06.2022 18:31 STK Dubovica A
STJ Družba Bardejov B
7 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2826 29.06.2022 18:31 STJ Družba Bardejov B
STO Široké A
8 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2825 29.06.2022 18:31 JMC Lužany pri Topli C
STK Dubovica A
6 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2824 29.06.2022 18:31 STO Široké A
STK Dubovica A
6 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2823 29.06.2022 18:31 STJ Družba Bardejov B
JMC Lužany pri Topli C
8 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2342 29.06.2022 18:30 STO Dlhé n/Cirochou A
STO Snina B
9 : 9 Web zápis
M.Kohut
4LV
2341 29.06.2022 18:30 STO TTC Kochanovce A
TJ Šimonka Čierne nT A
8 : 10 Web zápis
J.Baránek
4LV
2340 29.06.2022 18:29 ŠK Orion Belá n/Cir. B
OŠK Vyšný Žipov A
11 : 7 Web zápis
J.Brečka
4LV
2339 29.06.2022 18:28 STO TTC Kochanovce A
OŠK Vyšný Žipov A
6 : 12 Web zápis
J.Baránek
4LV
2338 29.06.2022 18:27 TJ Šimonka Čierne nT A
STO Dlhé n/Cirochou A
8 : 10 Web zápis
B.Kachman
4LV
2337 29.06.2022 18:15 ŠK Orion Belá n/Cir. B
STO Snina B
6 : 12 Web zápis
J.Brečka
4LV
2336 29.06.2022 18:14 TJ Šimonka Čierne nT A
STO Snina B
5 : 13 Web zápis
B.Kachman
4LV
2335 29.06.2022 18:13 OŠK Vyšný Žipov A
STO Dlhé n/Cirochou A
9 : 9 Web zápis
O.Vagaský
4LV
2334 29.06.2022 18:13 STO TTC Kochanovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. B
7 : 11 Web zápis
J.Baránek
4LV
2333 29.06.2022 18:12 STO Dlhé n/Cirochou A
STO TTC Kochanovce A
14 : 4 Web zápis
M.Kohut
4LV
2332 29.06.2022 18:11 OŠK Vyšný Žipov A
STO Snina B
4 : 14 Web zápis
O.Vagaský
4LV
2331 29.06.2022 18:11 ŠK Orion Belá n/Cir. B
TJ Šimonka Čierne nT A
13 : 5 Web zápis
J.Brečka
4LV
2330 29.06.2022 18:10 OŠK Vyšný Žipov A
TJ Šimonka Čierne nT A
12 : 6 Web zápis
O.Vagaský
4LV
2329 29.06.2022 18:09 STO Snina B
STO TTC Kochanovce A
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
4LV
2328 29.06.2022 18:08 ŠK Orion Belá n/Cir. B
STO Dlhé n/Cirochou A
8 : 10 Web zápis
J.Brečka
4LV
2327 29.06.2022 18:07 ŠKST Humenné C
ŠKST Kamenica n/Cir. B
9 : 9 Web zápis
A.Pavlotty
4LV
2326 29.06.2022 18:06 ŠKST Zemplín. Hámre A
STO Košarovce B
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
4LV
2325 29.06.2022 18:04 ŠK Orion Belá n/Cir. C
OŠK Kamienka B
9 : 9 Web zápis
J.Dráb
4LV
2324 29.06.2022 18:03 OŠK Kamienka B
ŠKST Zemplín. Hámre A
9 : 9 Web zápis
B.Blaha
4LV
2323 29.06.2022 18:00 MŠK VSTK Vranov n/T D
ŠKST Humenné C
16 : 2 Web zápis
A.Hajduk
4LV
2322 29.06.2022 17:59 ŠK Orion Belá n/Cir. C
ŠKST Kamenica n/Cir. B
13 : 5 Web zápis
J.Dráb
4LV
2321 29.06.2022 17:58 ŠKST Kamenica n/Cir. B
MŠK VSTK Vranov n/T D
4 : 14 Web zápis
J.Sojčák
4LV
2320 29.06.2022 17:58 STO Košarovce B
ŠKST Humenné C
18 : 0 Web zápis
P.Kaňuk
4LV
2319 29.06.2022 17:57 ŠKST Zemplín. Hámre A
ŠK Orion Belá n/Cir. C
8 : 10 Web zápis
J.Širgeľ
4LV
2318 29.06.2022 17:51 OŠK Kamienka B
ŠKST Humenné C
9 : 9 Web zápis
B.Blaha
4LV
2317 29.06.2022 17:51 STO Košarovce B
ŠKST Kamenica n/Cir. B
4 : 14 Web zápis
P.Kaňuk
4LV
2316 29.06.2022 17:50 MŠK VSTK Vranov n/T D
ŠK Orion Belá n/Cir. C
14 : 4 Web zápis
A.Hajduk
4LV