Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2021/2022

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 7.-12. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T C
1 Turanský Igor 8 7 1 87.50
2 Holp Marek 12 7 5 58.33
3 Zajac Martin 12 6 6 50.00
4 Niko Daniel 12 5 7 41.67
5 Lapčák Milan 8 3 5 37.50
6 Kolečava Jaroslav 13 3 10 23.08
7 Lešňanský Boris 6 0 6 0.00
8 Lešňanský Matej 5 0 5 0.00
9 Lešňanský Adrián 4 0 4 0.00
OSTK Hencovce A
1 Zimný Vladimír 14 12 2 85.71
2 Rusnák Pavol 8 6 2 75.00
3 Tomáš Matúš 18 10 8 55.56
4 Tomáš Peter 18 7 11 38.89
5 Bak Štefan 16 6 10 37.50
6 Nemčík Miroslav 6 1 5 16.67
ŠAZZOH Hendrichovce A
1 Petruška Dominik 4 3 1 75.00
2 Polák Richard 9 6 3 66.67
3 Dacko Igor 20 13 7 65.00
4 Buzinkay Ľuboš 15 9 6 60.00
5 Kacvinský Jozef 12 6 6 50.00
6 Mikuš Michal 12 6 6 50.00
7 Žemba Lukáš 8 0 8 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
1 Bocko Marek 20 15 5 75.00
2 Sojčák Filip 20 7 13 35.00
3 Šram Štefan 20 5 15 25.00
4 Čabak Jozef 20 2 18 10.00
STK Lemešany A
1 Kuruc Jaroslav 20 18 2 90.00
2 Novák Štefan 16 10 6 62.50
3 Fotta Jozef 12 7 5 58.33
4 Sabol Cyril 14 8 6 57.14
5 Opina Michal 4 2 2 50.00
6 Čarnogurský Michal 14 2 12 14.29
STO Košarovce A
1 Sabol Andrej 16 12 4 75.00
2 Olexik Ondrej 12 8 4 66.67
3 Kaňuk Patrik 6 4 2 66.67
4 Karabinčík Kamil ml. 20 13 7 65.00
5 Bučko Juraj 18 10 8 55.56
6 Korba Tomáš 4 1 3 25.00
7 Jakub Tomáš 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
JMC Lužany pri Topli A
1 Daňko Slavomír 19 16 3 84.21
2 Kravec Marcel 20 16 4 80.00
3 Lukáč Valér 18 10 8 55.56
4 Kurej Kevin 18 8 10 44.44
5 Michalko Maroš 4 1 3 25.00
6 Rozkoš Pavol 1 0 1 0.00
OŠK Kamienka A
1 Gajdoš Daniel ml. 9 9 0 100.00
2 Stoi Mykhailo 12 11 1 91.67
3 Gajdoš Ján 20 16 4 80.00
4 Gajdoš Maroš 8 6 2 75.00
5 Gajdoš Daniel st. 20 11 9 55.00
6 Blaha Benjamín 8 2 6 25.00
7 Rudik Štefan 3 0 3 0.00
ŠKST Humenné B
1 Novák Peter 15 8 7 53.33
2 Tkáč Ladislav 4 2 2 50.00
3 Lukáč Ľuboš 15 3 12 20.00
4 Židzik Viktor 11 2 9 18.18
5 Gibas Marek 19 0 19 0.00
6 Treščák Štefan 8 0 8 0.00
7 Pančišin Radoslav 4 0 4 0.00
STJ Družba Bardejov A
1 Steranka Ľuboš 11 9 2 81.82
2 Kalapáč Peter 8 6 2 75.00
3 Lukáč Martin 15 8 7 53.33
4 Lukáč Július 20 10 10 50.00
5 Lukáč Patrik 8 3 5 37.50
6 Javorský Róbert 5 1 4 20.00
7 Soroka Vladimír 5 0 5 0.00
8 Pillár Peter 4 0 4 0.00
9 Skirčák Andrej 4 0 4 0.00
STO Sedlice A
1 Kollarčík Ľubomír 20 16 4 80.00
2 Bittner Michal 12 6 6 50.00
3 Maťašovský Peter 4 2 2 50.00
4 Molitoris René 12 4 8 33.33
5 Rončík Michal 4 1 3 25.00
6 Kotulič Rastislav 16 2 14 12.50
7 Mihok Peter 4 0 4 0.00
8 Pavlovič Ondrej 4 0 4 0.00
STO Snina A
1 Paulík Pavol 4 4 0 100.00
2 Štuň Štefan 20 19 1 95.00
3 Galanda Róbert 12 7 5 58.33
4 Jelo Ján 12 7 5 58.33
5 Charitún Mikuláš 10 4 6 40.00
6 Beňatinský Michal 11 4 7 36.36
7 Malinič Igor 7 2 5 28.57
8 Butala Daniel 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
JMC Lužany pri Topli A
1 Lukáč Valér 44 35 9 79.55
2 Daňko Slavomír 42 33 9 78.57
3 Kravec Marcel 40 31 9 77.50
4 Sabol Miroslav 2 1 1 50.00
5 Kurej Kevin 38 17 21 44.74
6 Tomko Erik 4 1 3 25.00
7 Michalko Maroš 4 0 4 0.00
8 Tomko Ľuboš 1 0 1 0.00
9 Rozkoš Pavol 1 0 1 0.00
MŠK VSTK Vranov n/T C
1 Tóth Róbert 8 8 0 100.00
2 Turanský Igor 36 26 10 72.22
3 Jurkanin Ľubomír 28 18 10 64.29
4 Zajac Martin 31 17 14 54.84
5 Niko Daniel 4 2 2 50.00
6 Holp Marek 25 10 15 40.00
7 Kos Peter 4 1 3 25.00
8 Fečo Michal 4 1 3 25.00
9 Kolečava Jaroslav 32 6 26 18.75
10 Lapčák Milan 4 0 4 0.00
OŠK Kamienka A
1 Gajdoš Ján 43 37 6 86.05
2 Stoi Mykhailo 39 32 7 82.05
3 Gajdoš Daniel st. 39 30 9 76.92
4 Chuzha Yurii 16 12 4 75.00
5 Gajdoš Daniel ml. 24 10 14 41.67
6 Blaha Benjamín 4 1 3 25.00
7 Beľančin Lukáš 4 0 4 0.00
OSTK Hencovce A
1 Zimný Vladimír 36 24 12 66.67
2 Rusnák Pavol 24 12 12 50.00
3 Haňo Tomáš 4 2 2 50.00
4 Tomáš Matúš 27 10 17 37.04
5 Olšav Ján 24 7 17 29.17
6 Eštok Dušan 5 1 4 20.00
7 Bak Štefan 32 6 26 18.75
8 Tomáš Peter 24 4 20 16.67
ŠAZZOH Hendrichovce A
1 Polák Richard 29 19 10 65.52
2 Kacvinský Jozef 38 20 18 52.63
3 Mikuš Michal 26 12 14 46.15
4 Dacko Igor 32 12 20 37.50
5 Buzinkay Ľuboš 27 7 20 25.93
6 Kostrab Viliam 20 5 15 25.00
7 Žemba Lukáš 4 0 4 0.00
ŠKST Humenné B
1 Mihaľovová Jana 4 4 0 100.00
2 Pavlotty Anton 6 5 1 83.33
3 Tkáč Ladislav 27 20 7 74.07
4 Novák Peter 43 30 13 69.77
5 Lukáč Ľuboš 28 18 10 64.29
6 Židzik Viktor 39 18 21 46.15
7 Frandoferová Sára 8 1 7 12.50
8 Gibas Marek 6 0 6 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
1 Szilagyi Zoltan 12 8 4 66.67
2 Hej Viktor 12 7 5 58.33
3 Sojčák Filip 27 11 16 40.74
4 Mahochi Olexandr 8 3 5 37.50
5 Bocko Marek 27 10 17 37.04
6 Šram Štefan 26 5 21 19.23
7 Sojčák Ján 31 1 30 3.23
8 Čabak Jozef 18 0 18 0.00
9 Bokša Peter 7 0 7 0.00
STJ Družba Bardejov A
1 Kalapáč Peter 39 33 6 84.62
2 Lukáč Patrik 44 31 13 70.45
3 Steranka Ľuboš 40 23 17 57.50
4 Skirčák Andrej 8 3 5 37.50
5 Lukáč Július 32 10 22 31.25
6 Kapec Kamil 5 1 4 20.00
7 Javorský Róbert 8 0 8 0.00
STK Lemešany A
1 Sabol Cyril 44 31 13 70.45
2 Kuruc Jaroslav 31 19 12 61.29
3 Fotta Jozef 21 8 13 38.10
4 Čarnogurský Michal 29 9 20 31.03
5 Novák Štefan 36 10 26 27.78
6 Opina Michal 4 1 3 25.00
7 Surgent Jozef 7 1 6 14.29
8 Frančák Ľuboš 4 0 4 0.00
STO Košarovce A
1 Karabinčík Kamil ml. 40 17 23 42.50
2 Korba Tomáš 34 11 23 32.35
3 Bučko Juraj 32 10 22 31.25
4 Sabol Andrej 44 11 33 25.00
5 Kaňuk Patrik 16 3 13 18.75
6 Olexik Ondrej 6 1 5 16.67
STO Sedlice A
1 Kollarčík Ľubomír 32 25 7 78.13
2 Kollarčík Pavol 20 11 9 55.00
3 Bittner Michal 35 19 16 54.29
4 Žiga Bohuš 24 11 13 45.83
5 Maťašovský Peter 16 6 10 37.50
6 Mihok Peter 6 2 4 33.33
7 Toporcerová Daniela 13 3 10 23.08
8 Veľas Jan 5 1 4 20.00
9 Rusinko Maroš 4 0 4 0.00
10 Molitoris René 4 0 4 0.00
11 Kotulič Rastislav 1 0 1 0.00
STO Snina A
1 Štuň Štefan 27 26 1 96.30
2 Charitún Mikuláš 22 17 5 77.27
3 Beňatinský Michal 35 22 13 62.86
4 Malinič Igor 28 15 13 53.57
5 Haburaj Lukáš 8 4 4 50.00
6 Galanda Róbert 6 3 3 50.00
7 Paulík Pavol 23 10 13 43.48
8 Bajus Michal 5 2 3 40.00
9 Jankaj Štefan 2 0 2 0.00