Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2021/2022

Tabuľka súťaže Základná časť

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2021/2022

Tabuľka súťaže: Základná časť
11 . kolo
STO Snina A - STJ Družba Bardejov A 10 : 8 ( Š.Štuň 3.5 ,  M.Beňatinský 2.5 ,  R.Galanda 2 ,  M.Charitún 2  -  P.Kalapáč 3.5 ,  P.Lukáč 3 ,  Ľ.Steranka 1.5 ) ;  STO Košarovce A - ŠKST Kamenica n/Cir. A 10 : 8 ( K.Karabinčík ml. 4 ,  A.Sabol 3.5 ,  T.Korba 2.5  -  M.Bocko 2 ,  F.Sojčák 1 ,  5xWO ) ;  OSTK Hencovce A - STK Lemešany A 8 : 10 ( P.Rusnák 3.5 ,  T.Haňo 2 ,  M.Tomáš 1.5 ,  P.Tomáš 1  -  J.Fotta 3 ,  C.Sabol 3 ,  M.Čarnogurský 2.5 ,  M.Opina 1.5 ) ;  ŠAZZOH Hendrichovce A - STO Sedlice A 6 : 12 ( R.Polák 2.5 ,  M.Mikuš 2 ,  Ľ.Buzinkay 1 ,  V.Kostrab 0.5  -  Ľ.Kollarčík 4.5 ,  P.Kollarčík 3.5 ,  M.Bittner 3 ,  P.Mihok 1 ) ;  JMC Lužany pri Topli A - MŠK VSTK Vranov n/T C 16 : 2 ( V.Lukáč 4.5 ,  M.Kravec 4.5 ,  K.Kurej 3.5 ,  S.Daňko 3.5  -  D.Niko 2 ) ;  OŠK Kamienka A - ŠKST Humenné B 10 : 7 ( J.Gajdoš 3 ,  M.Stoi 1.5 ,  D.Gajdoš st. 1 ,  D.Gajdoš ml. 0.5 4xWO  -  V.Židzik 2 ,  L.Tkáč 2 ,  3xWO )

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body P
1 JMC Lužany pri Topli A 11 10 1 0 0 134 : 64 32 0
2 OŠK Kamienka A 11 9 1 1 0 141 : 56 30 0
3 STO Snina A 11 9 0 1 1 117 : 81 29 1
4 ŠKST Humenné B 11 7 0 4 0 109 : 88 25 0
5 STJ Družba Bardejov A 11 6 1 4 0 111 : 87 24 0
6 STO Sedlice A 11 6 1 4 0 105 : 93 24 0
7 MŠK VSTK Vranov n/T C 11 5 2 4 0 99 : 99 23 0
8 STK Lemešany A 11 3 2 6 0 88 : 110 19 0
9 OSTK Hencovce A 11 3 0 8 0 76 : 122 17 0
10 ŠAZZOH Hendrichovce A 11 3 0 8 0 85 : 113 17 0
11 STO Košarovce A 11 1 0 10 0 60 : 138 13 0
12 ŠKST Kamenica n/Cir. A 11 0 0 11 0 62 : 136 11 0

Tabuľka súťaže nadstavba 1.-6. miesto

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2021/2022

Tabuľka súťaže: nadstavba 1.-6. miesto
5 . kolo
STJ Družba Bardejov A - STO Sedlice A 10 : 8 ( Ľ.Steranka 3.5 ,  J.Lukáč 2.5 ,  M.Lukáč 2.5 ,  P.Lukáč 1.5  -  Ľ.Kollarčík 4 ,  P.Maťašovský 2 ,  R.Molitoris 2 ) ;  OŠK Kamienka A - JMC Lužany pri Topli A 9 : 9 ( M.Stoi 3.5 ,  M.Gajdoš 3 ,  D.Gajdoš st. 1 ,  J.Gajdoš 1 ,  D.Gajdoš ml. 0.5  -  S.Daňko 3.5 ,  K.Kurej 2 ,  V.Lukáč 2 ,  M.Kravec 1.5 ) ;  STO Snina A - ŠKST Humenné B 17 : 1 ( P.Paulík 4.5 ,  J.Jelo 4.5 ,  Š.Štuň 4.5 ,  R.Galanda 3.5  -  P.Novák 1 )

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body P
1 JMC Lužany pri Topli A 16 14 2 0 0 192 : 96 46 0
2 OŠK Kamienka A 16 13 2 1 0 203 : 84 44 0
3 STO Snina A 16 11 0 4 1 170 : 118 38 1
4 STJ Družba Bardejov A 16 9 1 6 0 154 : 134 35 0
5 ŠKST Humenné B 16 8 0 8 0 131 : 156 32 0
6 STO Sedlice A 16 6 1 9 0 137 : 151 29 0

Tabuľka súťaže nadstavba 7.-12. miesto

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2021/2022

Tabuľka súťaže: nadstavba 7.-12. miesto
5 . kolo
MŠK VSTK Vranov n/T C - STK Lemešany A 9 : 9 ( M.Holp 3.5 ,  M.Zajac 2.5 ,  D.Niko 2.5 ,  J.Kolečava 0.5  -  J.Kuruc 4 ,  Š.Novák 2 ,  C.Sabol 2 ,  M.Čarnogurský 1 ) ;  ŠAZZOH Hendrichovce A - OSTK Hencovce A 9 : 9 ( Ľ.Buzinkay 3.5 ,  I.Dacko 3.5 ,  M.Mikuš 2  -  V.Zimný 4 ,  P.Tomáš 2 ,  M.Tomáš 1.5 ,  Š.Bak 1.5 ) ;  ŠKST Kamenica n/Cir. A - STO Košarovce A 7 : 11 ( M.Bocko 3 ,  F.Sojčák 2 ,  Š.Šram 1 ,  J.Čabak 1  -  K.Karabinčík ml. 3.5 ,  J.Bučko 3.5 ,  A.Sabol 3.5 ,  T.Jakub 0.5 )

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body P
1 ŠAZZOH Hendrichovce A 16 7 1 8 0 135 : 153 31 0
2 MŠK VSTK Vranov n/T C 16 6 3 7 0 135 : 153 31 0
3 STK Lemešany A 16 6 3 7 0 139 : 149 31 0
4 OSTK Hencovce A 16 5 1 10 0 123 : 165 27 0
5 STO Košarovce A 16 4 0 12 0 114 : 174 24 0
6 ŠKST Kamenica n/Cir. A 16 0 0 16 0 94 : 194 16 0