Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2021/2022

Rozpis súťaže: nadstavba 7.-12. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 18 . týždeň roku 2022
1368 07.05.2022
So 17:00
OSTK Hencovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
13 : 5 Schválené  
1369 07.05.2022
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
MŠK VSTK Vranov n/T C
10 : 8 Schválené  
1370 07.05.2022
So 17:00
STO Košarovce A
STK Lemešany A
6 : 12 Schválené  
2 . kolo - 19 . týždeň roku 2022
1371 15.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STK Lemešany A
6 : 12 Schválené  
1372 30.04.2022
So 17:00
STO Košarovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
8 : 10 Schválené  
1373 12.05.2022
št 18:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
OSTK Hencovce A
7 : 11 Schválené  
3 . kolo - 20 . týždeň roku 2022
1374 22.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T C
6 : 12 Schválené  
1375 20.05.2022
Pi 17:00
OSTK Hencovce A
STO Košarovce A
7 : 11 Schválené  
1376 21.05.2022
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STK Lemešany A
11 : 7 Schválené  
4 . kolo - 21 . týždeň roku 2022
1377 27.05.2022
Pi 18:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠAZZOH Hendrichovce A
8 : 10 Schválené  
1378 29.05.2022
Ne 10:00
STK Lemešany A
OSTK Hencovce A
11 : 7 Schválené  
1379 27.05.2022
Pi 17:00
STO Košarovce A
MŠK VSTK Vranov n/T C
18 : 0 Schválené  
5 . kolo - 22 . týždeň roku 2022
1380 03.06.2022
Pi 17:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
STK Lemešany A
9 : 9 Schválené  
1381 01.06.2022
St 18:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
OSTK Hencovce A
9 : 9 Schválené  
1382 03.06.2022
Pi 18:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Košarovce A
7 : 11 Schválené  

Rozpis súťaže: nadstavba 1.-6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 18 . týždeň roku 2022
1353 07.05.2022
So 17:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Humenné B
13 : 5 Schválené  
1354 08.05.2022
Ne 14:00
STO Snina A
STO Sedlice A
14 : 4 Schválené  
1355 03.05.2022
Ut 17:30
OŠK Kamienka A
STJ Družba Bardejov A
12 : 6 Schválené  
2 . kolo - 19 . týždeň roku 2022
1356 14.05.2022
So 17:00
JMC Lužany pri Topli A
STJ Družba Bardejov A
14 : 4 Schválené  
1357 14.05.2022
So 17:00
OŠK Kamienka A
STO Snina A
12 : 6 Schválené  
1358 15.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Sedlice A
10 : 8 Schválené  
3 . kolo - 20 . týždeň roku 2022
1359 21.05.2022
So 17:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Sedlice A
12 : 6 Schválené  
1360 22.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
OŠK Kamienka A
1 : 17 Schválené  
1361 21.05.2022
So 18:00
STJ Družba Bardejov A
STO Snina A
10 : 8 Schválené  
4 . kolo - 21 . týždeň roku 2022
1362 29.05.2022
Ne 14:00
STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Schválené  
1363 26.05.2022
št 18:30
STO Sedlice A
OŠK Kamienka A
6 : 12 Schválené  
1364 28.05.2022
So 18:00
STJ Družba Bardejov A
ŠKST Humenné B
13 : 5 Schválené  
5 . kolo - 22 . týždeň roku 2022
1365 02.06.2022
št 19:00
STJ Družba Bardejov A
STO Sedlice A
10 : 8 Schválené  
1366 04.06.2022
So 17:00
OŠK Kamienka A
JMC Lužany pri Topli A
9 : 9 Schválené  
1367 05.06.2022
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Humenné B
17 : 1 Schválené  

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 39 . týždeň roku 2021
92 03.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STJ Družba Bardejov A
15 : 3 Schválené  
93 03.10.2021
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
OŠK Kamienka A
2 : 16 Schválené  
94 02.10.2021
So 17:00
STO Sedlice A
JMC Lužany pri Topli A
7 : 11 Schválené  
95 03.10.2021
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠAZZOH Hendrichovce A
8 : 10 Schválené  
96 03.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
OSTK Hencovce A
6 : 12 Schválené  
97 03.10.2021
Ne 14:00
STO Snina A
STO Košarovce A
12 : 6 Schválené  
2 . kolo - 40 . týždeň roku 2021
98 07.10.2021
št 18:30
STJ Družba Bardejov A
STO Košarovce A
15 : 3 Schválené  
99 09.10.2021
So 17:00
OSTK Hencovce A
STO Snina A
8 : 10 Schválené  
100 09.10.2021
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Schválené  
101 09.10.2021
So 17:00
JMC Lužany pri Topli A
STK Lemešany A
12 : 6 Schválené  
102 10.10.2021
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
STO Sedlice A
18 : 0 Schválené  
103 10.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T C
10 : 8 Schválené  
3 . kolo - 41 . týždeň roku 2021
104 17.10.2021
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
STJ Družba Bardejov A
9 : 9 Schválené  
105 16.10.2021
So 17:00
STO Sedlice A
ŠKST Humenné B
10 : 8 Schválené  
106 17.10.2021
Ne 10:00
STK Lemešany A
OŠK Kamienka A
3 : 15 Schválené  
107 17.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Schválené  
108 17.10.2021
Ne 14:00
STO Snina A
ŠAZZOH Hendrichovce A
12 : 6 Schválené  
109 28.10.2021
št 18:00
STO Košarovce A
OSTK Hencovce A
7 : 11 Schválené  
4 . kolo - 10 . týždeň roku 2022
110 10.03.2022
št 18:00
STJ Družba Bardejov A
OSTK Hencovce A
15 : 3 Schválené  
111 20.10.2021
St 17:30
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Košarovce A
13 : 5 Schválené  
112 23.10.2021
So 17:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Snina A
12 : 6 Schválené  
113 24.10.2021
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
12 : 6 Schválené  
114 24.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STK Lemešany A
13 : 5 Schválené  
115 24.10.2021
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
STO Sedlice A
12 : 6 Schválené  
5 . kolo - 09 . týždeň roku 2022
116 05.03.2022
So 17:00
STO Sedlice A
STJ Družba Bardejov A
6 : 12 Schválené  
117 06.03.2022
Ne 10:00
STK Lemešany A
MŠK VSTK Vranov n/T C
9 : 9 Schválené  
118 06.03.2022
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
5 : 13 Schválené  
119 06.03.2022
Ne 14:00
STO Snina A
OŠK Kamienka A
13 : 5 Schválené  
120 05.03.2022
So 14:00
STO Košarovce A
JMC Lužany pri Topli A
4 : 14 Schválené  
121 30.10.2021
So 17:00
OSTK Hencovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
12 : 6 Schválené  
6 . kolo - 10 . týždeň roku 2022
122 12.03.2022
So 18:00
STJ Družba Bardejov A
ŠAZZOH Hendrichovce A
13 : 5 Schválené  
123 12.03.2022
So 17:00
JMC Lužany pri Topli A
OSTK Hencovce A
15 : 3 Schválené  
124 13.03.2022
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
STO Košarovce A
17 : 1 Schválené  
125 13.03.2022
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Snina A
3 : 15 Schválené  
126 13.03.2022
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
ŠKST Kamenica n/Cir. A
15 : 3 Schválené  
127 12.03.2022
So 17:00
STO Sedlice A
STK Lemešany A
9 : 9 Schválené  
7 . kolo - 11 . týždeň roku 2022
128 20.03.2022
Ne 10:00
STK Lemešany A
STJ Družba Bardejov A
8 : 10 Schválené  
129 19.03.2022
So 17:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Sedlice A
7 : 11 Schválené  
130 20.03.2022
Ne 14:00
STO Snina A
MŠK VSTK Vranov n/T C
12 : 6 Schválené  
131 17.03.2022
št 16:00
STO Košarovce A
ŠKST Humenné B
7 : 11 Schválené  
132 19.03.2022
So 17:00
OSTK Hencovce A
OŠK Kamienka A
4 : 14 Schválené  
133 19.03.2022
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Schválené  
8 . kolo - 12 . týždeň roku 2022
134 26.03.2022
So 18:00
STJ Družba Bardejov A
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Schválené  
135 27.03.2022
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠAZZOH Hendrichovce A
13 : 5 Schválené  
136 27.03.2022
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
OSTK Hencovce A
13 : 5 Schválené  
137 27.03.2022
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
STO Košarovce A
14 : 4 Schválené  
138 26.03.2022
So 17:00
STO Sedlice A
STO Snina A
18 : 0 wo Schválené  
139 27.03.2022
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
15 : 3 Schválené  
9 . kolo - 13 . týždeň roku 2022
140 29.03.2022
Ut 17:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STJ Družba Bardejov A
4 : 14 Schválené  
141 03.04.2022
Ne 14:00
STO Snina A
STK Lemešany A
14 : 4 Schválené  
142 02.04.2022
So 17:00
STO Košarovce A
STO Sedlice A
6 : 12 Schválené  
143 02.04.2022
So 17:00
OSTK Hencovce A
MŠK VSTK Vranov n/T C
6 : 12 Schválené  
144 02.04.2022
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠKST Humenné B
7 : 11 Schválené  
145 02.04.2022
So 17:00
JMC Lužany pri Topli A
OŠK Kamienka A
9 : 9 Schválené  
10 . kolo - 14 . týždeň roku 2022
146 09.04.2022
So 18:00
STJ Družba Bardejov A
OŠK Kamienka A
6 : 12 Schválené  
147 10.04.2022
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
5 : 13 Schválené  
148 10.04.2022
Ne 14:00
MŠK VSTK Vranov n/T C
ŠAZZOH Hendrichovce A
10 : 8 Schválené  
149 09.04.2022
So 17:00
STO Sedlice A
OSTK Hencovce A
14 : 4 Schválené  
150 10.04.2022
Ne 10:00
STK Lemešany A
STO Košarovce A
11 : 7 Schválené  
151 10.04.2022
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Snina A
5 : 13 Schválené  
11 . kolo - 16 . týždeň roku 2022
152 24.04.2022
Ne 14:00
STO Snina A
STJ Družba Bardejov A
10 : 8 Schválené  
153 23.04.2022
So 17:00
STO Košarovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
10 : 8 Schválené  
154 23.04.2022
So 17:00
OSTK Hencovce A
STK Lemešany A
8 : 10 Schválené  
155 23.04.2022
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Sedlice A
6 : 12 Schválené  
156 23.04.2022
So 17:00
JMC Lužany pri Topli A
MŠK VSTK Vranov n/T C
16 : 2 Schválené  
157 24.04.2022
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Humenné B
10 : 7 Schválené