Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Juh, muži 2021/2022

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
12 . kolo
235 26.09.2021
Ne 10:00
OKST Somotor A
STO Košické Olšany A
12 : 6 Web zápis
S.Sopko
 
237 25.09.2021
So 17:00
TJ Čečehov B
OSK Michaľany A
12 : 6 Web zápis
R.Terezka
 
238 26.09.2021
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
MKST Veľké Kapušany B
1 : 17 Web zápis
J.Pitoňák
 
239 26.09.2021
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers A
ŠKST Michalovce B
8 : 10 Web zápis
Z.Krajnyik
 
240 25.09.2021
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
OKST Duby Parchovany A
17 : 1 Web zápis
M.Konečný
 
241 26.09.2021
Ne 10:00
STO Valaliky C
ŠK STO Kráľovce A
7 : 11 Web zápis
M.Sepeši
 
4 . kolo
179 24.10.2021
Ne 10:00
OKST Somotor A
ŠKST Michalovce B
     
180 23.10.2021
So 17:00
MKST Veľké Kapušany B
OKST Duby Parchovany A
     
181 24.10.2021
Ne 10:00
OSK Michaľany A
ŠK STO Kráľovce A
     
183 23.10.2021
So 17:00
STO Košické Olšany A
ŠKST Sokol Vojčice B
     
184 24.10.2021
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
TTC Vojany Tigers A
     
185 23.10.2021
So 17:00
TJ Čečehov B
SO TJ Čičarovce A
     
3 . kolo
172 16.10.2021
So 17:00
TJ Čečehov B
OKST Somotor A
11 : 7 Web zápis
R.Terezka
 
173 17.10.2021
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
SO TJ Malý Kamenec A
9 : 9 Web zápis
J.Molnár
 
174 17.10.2021
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers A
STO Košické Olšany A
13 : 5 Web zápis
Z.Krajnyik
 
176 13.10.2021
St 16:30
STO Valaliky C
OSK Michaľany A
9 : 9 Web zápis
M.Sepeši
 
177 16.10.2021
So 17:00
ŠK STO Kráľovce A
MKST Veľké Kapušany B
9 : 9 Web zápis
P.Papáč
 
178 16.10.2021
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
ŠKST Michalovce B
5 : 13 Web zápis
M.Olejar
 
2 . kolo
165 10.10.2021
Ne 10:00
OKST Somotor A
OKST Duby Parchovany A
13 : 5 Web zápis
S.Sopko
 
166 09.10.2021
So 17:00
ŠKST Michalovce B
ŠK STO Kráľovce A
9 : 9 Web zápis
J.Blaško
 
167 06.10.2021
St 17:00
MKST Veľké Kapušany B
STO Valaliky C
12 : 6 Web zápis
Š.Popély
 
168 10.10.2021
Ne 10:00
OSK Michaľany A
ŠKST Sokol Vojčice B
9 : 9 Web zápis
J.Kudrec
 
170 09.10.2021
So 17:00
STO Košické Olšany A
SO TJ Čičarovce A
6 : 12 Web zápis
J.Hiľovský
 
171 08.10.2021
Pi 18:00
SO TJ Malý Kamenec A
TJ Čečehov B
1 : 17 Web zápis
C.Máté
 
1 . kolo
158 03.10.2021
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
OKST Somotor A
7 : 11 Web zápis
C.Máté
 
159 02.10.2021
So 17:00
TJ Čečehov B
STO Košické Olšany A
16 : 2 Web zápis
R.Terezka
 
161 03.10.2021
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers A
OSK Michaľany A
9 : 9 Web zápis
Z.Krajnyik
 
162 02.10.2021
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
MKST Veľké Kapušany B
7 : 11 Web zápis
M.Konečný
 
163 03.10.2021
Ne 10:00
STO Valaliky C
ŠKST Michalovce B
11 : 7 Web zápis
M.Sepeši
 
164 02.10.2021
So 17:00
ŠK STO Kráľovce A
OKST Duby Parchovany A
17 : 1 Web zápis
P.Papáč