Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2021/2022

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
2828 20.06.2022 16:35 STO Široké A
JMC Lužany pri Topli C
7 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2827 20.06.2022 16:26 STK Dubovica A
STJ Družba Bardejov B
7 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2826 20.06.2022 16:19 STJ Družba Bardejov B
STO Široké A
8 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2825 20.06.2022 16:14 JMC Lužany pri Topli C
STK Dubovica A
6 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2824 20.06.2022 16:06 STO Široké A
STK Dubovica A
6 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
2823 20.06.2022 15:49 STJ Družba Bardejov B
JMC Lužany pri Topli C
8 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
1751 20.06.2022 11:24 ŠKST Margecany A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
2L
1574 19.06.2022 20:01 OŠK ST Bzenov-Janov A
STO Sedlice C
7 : 11 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
1978 19.06.2022 17:11 OSK Michaľany A
STO Košické Olšany A
10 : 8 Web zápis
J.Kudrec
3LJ
2665 19.06.2022 17:03 TJ Javorinka Levoča A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
14 : 4 Web zápis
E.Rusnák
3LZ
1749 19.06.2022 15:11 MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Sokol Vojčice A
12 : 6 Web zápis
A.Hajduk
2L
2327 19.06.2022 14:38 ŠKST Humenné C
ŠKST Kamenica n/Cir. B
9 : 9 Web zápis
A.Pavlotty
4LV
1785 19.06.2022 13:46 STK Severka Kežmarok A
KST Poprad A
12 : 6 Web zápis
T.Ištocy
3LZ
1979 19.06.2022 12:32 OKST Duby Parchovany A
SO TJ Čičarovce A
6 : 12 Web zápis
M.Olejar
3LJ
1977 19.06.2022 12:22 STO Valaliky C
SO TJ Malý Kamenec A
9 : 9 Web zápis
M.Sepeši
3LJ
2326 19.06.2022 09:30 ŠKST Zemplín. Hámre A
STO Košarovce B
11 : 7 Web zápis
J.Širgeľ
4LV
2325 17.06.2022 21:44 ŠK Orion Belá n/Cir. C
OŠK Kamienka B
9 : 9 Web zápis
J.Dráb
4LV
1573 17.06.2022 09:54 ŠŠK Centrál Svidník B
JMC Lužany pri Topli B
10 : 8 Web zápis
M.Kurečko
4LSD
1750 15.06.2022 21:05 Geológ Rožňava B
Fortuna Kežmarok B
16 : 2 Web zápis
A.Ružik
2L
1572 15.06.2022 05:57 OŠK Šariš. Michaľany B
STK Jakovany A
9 : 9 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
1748 13.06.2022 13:29 STK Zbereko Košice A
Fortuna Kežmarok B
7 : 11 Web zápis
M.Vaňo
2L
1975 12.06.2022 17:43 SO TJ Čičarovce A
STO Košické Olšany A
10 : 8 Web zápis
J.Molnár
3LJ
2322 12.06.2022 16:25 ŠK Orion Belá n/Cir. C
ŠKST Kamenica n/Cir. B
13 : 5 Web zápis
J.Dráb
4LV
1747 12.06.2022 15:56 ŠK Orion Belá n/Cir. A
Geológ Rožňava B
7 : 11 Web zápis
J.Dráb
2L
1974 12.06.2022 15:11 STO Valaliky C
OKST Duby Parchovany A
13 : 5 Web zápis
M.Sepeši
3LJ
1783 12.06.2022 15:04 MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Gemerská Poloma A
6 : 12 Web zápis
M.Matava
3LZ
2323 12.06.2022 13:27 MŠK VSTK Vranov n/T D
ŠKST Humenné C
16 : 2 Web zápis
A.Hajduk
4LV
2664 12.06.2022 13:21 STK Severka Kežmarok A
TJ Javorinka Levoča A
2 : 16 Web zápis
T.Ištocy
3LZ
2324 12.06.2022 12:52 OŠK Kamienka B
ŠKST Zemplín. Hámre A
9 : 9 Web zápis
B.Blaha
4LV
1746 11.06.2022 15:35 ŠKST Margecany A
ŠKST Sokol Vojčice A
8 : 10 Web zápis
S.Trojan
2L
1569 10.06.2022 12:30 STK Torysa A
OŠK Šariš. Michaľany B
10 : 8 Web zápis
P.Šašala
4LSD
1570 10.06.2022 10:36 STO Sedlice C
ŠŠK Centrál Svidník B
7 : 11 Web zápis
R.Kotulič
4LSD
1784 09.06.2022 23:41 TJ Spišský Štiavnik A
KST Poprad A
7 : 11 Web zápis
D.Martinko
3LZ
1571 09.06.2022 23:06 STK Jakovany A
JMC Lužany pri Topli B
9 : 9 Web zápis
S.Miščík
4LSD
1976 09.06.2022 16:38 OSK Michaľany A
TTC Vojany Tigers A
10 : 8 Web zápis
J.Kudrec
3LJ
1786 08.06.2022 21:12 TJ Spišský Štiavnik A
STK Poprad-S.Teplica A
11 : 7 Web zápis
D.Martinko
3LZ
652 07.06.2022 18:09 STK Nová Lesná A
KST Poprad B
7 : 11 Web zápis
G.Knižka
4LP
1058 07.06.2022 18:08 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Požiarnik Rakúsy A
9 : 9 Web zápis
J.Štucka
4LP
1057 07.06.2022 18:07 STK Severka Kežmarok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
5 : 13 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
1056 07.06.2022 18:05 TJ Sokol Jakubany A
STO Spišské Bystré A
9 : 9 Web zápis
P.Sykora
4LP
1055 07.06.2022 18:04 STK Severka Kežmarok B
TJ Sokol Jakubany A
10 : 8 Web zápis
D.Gašparovič
4LP
1054 07.06.2022 18:03 TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
1053 07.06.2022 18:02 STO Spišské Bystré A
St. Ľubovňa/Jakubany B
7 : 11 Web zápis
F.Bednár
4LP
1052 07.06.2022 18:01 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
St. Ľubovňa/Jakubany B
4 : 14 Web zápis
J.Stanko
4LP
1051 07.06.2022 18:01 TJ Sokol Jakubany A
TJ Požiarnik Rakúsy A
9 : 9 Web zápis
P.Sykora
4LP
1050 07.06.2022 18:00 STO Spišské Bystré A
STK Severka Kežmarok B
16 : 2 Web zápis
F.Bednár
4LP
1049 07.06.2022 17:59 STK Severka Kežmarok B
TJ Požiarnik Rakúsy A
3 : 15 Web zápis
P.Andráš
4LP
1048 07.06.2022 17:59 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
12 : 6 Web zápis
J.Štucka
4LP
1047 07.06.2022 17:58 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Web zápis
J.Stanko
4LP
1046 07.06.2022 17:57 TJ Sokol Jakubany A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
11 : 7 Web zápis
P.Sykora
4LP
1045 07.06.2022 17:53 STK Severka Kežmarok B
St. Ľubovňa/Jakubany B
5 : 13 Web zápis
T.Ištocy
4LP
1044 07.06.2022 17:52 TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Spišské Bystré A
14 : 4 Web zápis
P.Andráš
4LP
1043 07.06.2022 17:49 Fortuna Kežmarok C
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Web zápis
M.Harabin
4LP
1042 07.06.2022 17:48 TJ Javorinka Levoča B
STK Nová Lesná A
13 : 5 Web zápis
E.Rusnák
4LP
1041 07.06.2022 17:48 ŠKST Spišský Štvrtok B
KST Poprad B
13 : 5 Web zápis
V.Dunčko
4LP
1040 07.06.2022 17:47 ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Javorinka Levoča B
6 : 12 Web zápis
V.Dunčko
4LP
1039 07.06.2022 17:46 Fortuna Kežmarok C
STK Nová Lesná A
12 : 6 Web zápis
M.Harabin
4LP
1038 07.06.2022 17:45 TJ STO Slovenská Ves B
KST Poprad B
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
1037 07.06.2022 17:45 STK Nová Lesná A
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Web zápis
G.Knižka
4LP
1036 07.06.2022 17:44 ŠKST Spišský Štvrtok B
Fortuna Kežmarok C
12 : 6 Web zápis
V.Dunčko
4LP
1035 07.06.2022 17:44 KST Poprad B
TJ Javorinka Levoča B
9 : 9 Web zápis
T.Valluš
4LP
1034 07.06.2022 17:43 TJ Javorinka Levoča B
Fortuna Kežmarok C
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
4LP
1033 07.06.2022 17:42 TJ STO Slovenská Ves B
ŠKST Spišský Štvrtok B
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
1032 07.06.2022 17:42 KST Poprad B
STK Nová Lesná A
14 : 4 Web zápis
T.Valluš
4LP
1031 07.06.2022 17:33 ŠKST Spišský Štvrtok B
STK Nová Lesná A
15 : 3 Web zápis
V.Dunčko
4LP
1030 07.06.2022 17:32 TJ STO Slovenská Ves B
TJ Javorinka Levoča B
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
1029 07.06.2022 17:32 KST Poprad B
Fortuna Kežmarok C
11 : 7 Web zápis
T.Valluš
4LP
749 07.06.2022 17:20 Geológ Rožňava C
S.T.K. Plešivec A
10 : 8 Web zápis
A.Ružik
4LSG
748 07.06.2022 17:20 ŠK Harichovce A
ŠKST Margecany B
12 : 6 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
747 07.06.2022 17:19 MŠK STO Krompachy A
ŠK Jablonov n/Turňou A
18 : 0 wo Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
746 07.06.2022 17:17 ŠK Jablonov n/Turňou A
S.T.K. Plešivec A
9 : 9 Web zápis
A.Kardos
4LSG
745 07.06.2022 17:17 ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
9 : 9 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
744 07.06.2022 17:16 ŠK Harichovce A
MŠK STO Krompachy A
10 : 8 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
743 07.06.2022 17:15 ŠK Jablonov n/Turňou A
Geológ Rožňava C
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
742 07.06.2022 17:13 S.T.K. Plešivec A
ŠK Harichovce A
10 : 8 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
741 07.06.2022 17:12 ŠKST Margecany B
MŠK STO Krompachy A
7 : 11 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
740 07.06.2022 17:11 Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
12 : 6 Web zápis
A.Ružik
4LSG
739 07.06.2022 17:11 ŠKST Margecany B
ŠK Jablonov n/Turňou A
7 : 11 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
738 07.06.2022 17:10 MŠK STO Krompachy A
S.T.K. Plešivec A
2 : 16 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
737 07.06.2022 17:09 ŠKST Margecany B
S.T.K. Plešivec A
7 : 11 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
736 07.06.2022 17:09 ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠK Harichovce A
10 : 8 Web zápis
A.Kardos
4LSG
735 07.06.2022 17:07 MŠK STO Krompachy A
Geológ Rožňava C
11 : 7 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
764 07.06.2022 17:06 OTJ STO Jamník A
AŠK Maria Huta C
3 : 15 Web zápis
J.Balla
4LSG
763 07.06.2022 17:05 BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
8 : 10 Web zápis
J.Sagula
4LSG
762 07.06.2022 17:04 ŠKST Spišské Vlachy B
TJ Baník Mlynky A
9 : 9 Web zápis
A.Gurčík
4LSG
761 07.06.2022 16:51 BBF Spišská Nová Ves A
TJ Baník Mlynky A
13 : 5 Web zápis
J.Sagula
4LSG
760 07.06.2022 16:50 AŠK Maria Huta C
STO Letanovce B
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
759 07.06.2022 16:50 ŠKST Spišské Vlachy B
OTJ STO Jamník A
11 : 7 Web zápis
R.Hric
4LSG
758 07.06.2022 16:48 STO Letanovce B
OTJ STO Jamník A
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
757 07.06.2022 16:47 AŠK Maria Huta C
TJ Baník Mlynky A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
756 07.06.2022 16:47 ŠKST Spišské Vlachy B
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
R.Hric
4LSG
755 07.06.2022 16:46 TJ Baník Mlynky A
STO Letanovce B
13 : 5 Web zápis
J.Černický
4LSG
754 07.06.2022 16:43 BBF Spišská Nová Ves A
OTJ STO Jamník A
8 : 10 Web zápis
J.Sagula
4LSG
753 07.06.2022 16:42 AŠK Maria Huta C
ŠKST Spišské Vlachy B
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
752 07.06.2022 16:41 AŠK Maria Huta C
BBF Spišská Nová Ves A
10 : 8 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
751 07.06.2022 16:40 TJ Baník Mlynky A
OTJ STO Jamník A
12 : 6 Web zápis
J.Černický
4LSG
750 07.06.2022 16:39 ŠKST Spišské Vlachy B
STO Letanovce B
14 : 4 Web zápis
R.Hric
4LSG
2319 05.06.2022 19:26 ŠKST Zemplín. Hámre A
ŠK Orion Belá n/Cir. C
8 : 10 Web zápis
J.Širgeľ
4LV
1744 05.06.2022 18:58 STK Zbereko Košice A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
10 : 8 Web zápis
M.Vaňo
2L
1203 05.06.2022 18:11 MKST Veľké Kapušany C
ŠKST Michalovce C
11 : 7 Web zápis
Š.Popély
4LZK