Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2021/2022

popisok

Babič Radovan

Mužstvo: STK Gemerská Poloma
Narodený: 1973
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

nadstavba 7.-13. miesto

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 2 /1 2
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 2 : 3
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A     3 : 0 wo
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 3 : 2
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 3:0wo(3:0)
2 . kolo 3 /1 3
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Pitoňák Peter KST Poprad A 3 : 1
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Horák Tomáš KST Poprad A 3 : 0
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Funket Róbert KST Poprad A 0 : 3
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Šifra Miroslav KST Poprad A 3 : 1
3 . kolo 2 /2 2
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Jaško Jozef STK Poprad-S.Teplica A 1 : 3
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Šebest Michal STK Poprad-S.Teplica A 3 : 0
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Šikula Dávid STK Poprad-S.Teplica A 0 : 3
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Pisarčík Ľuboš STK Poprad-S.Teplica A 3 : 2
6 . kolo 3 /1 3
Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 0 : 3
Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 2 : 3
Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 0 : 3
Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 3:0wo(3:0)
nadstavba 7.-13. miesto - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
15 10 5 66.67

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 2 /2 2
Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 1 : 3
Černický Marián TJ Javorinka Levoča A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 3 : 0
Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 1 : 3
Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 3 : 1
5 . kolo 2 /2 2
Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 3 : 0
Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 3 : 2
Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 1 : 3
Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 2 : 3
8 . kolo 3 /1 3
Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 2 : 3
Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 3 : 1
Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 0 : 3
Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 2 : 3
9 . kolo 2 /2 2
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 2 : 3
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Baltazárovič Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 1 : 3
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 3 : 1
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 3 : 2
11 . kolo 1 /3 1
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 0 : 3
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Medvec Marcel AŠK Maria Huta B 0 : 3
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 2 : 3
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 3 : 2
13 . kolo 0 /0 0
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A     3 : 0 wo
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A     3 : 0 wo
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A     3 : 0 wo
Babič Radovan STK Gemerská Poloma A     3 : 0 wo
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
20 10 10 50.00