Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2021/2022

Tabuľka hráčov - body: nadstavba 7.-13. miesto

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 23 20 20
2 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 20 18 18
3 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 24 18 18
4 Šikula Dávid STK Poprad-S.Teplica A 24 18 18
5 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 23 17 17
6 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 24 15 15
7 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 20 14 14
8 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 24 14 14
9 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 19 13 13
10 Funket Róbert KST Poprad A 24 13 13
11 Jaško Jozef STK Poprad-S.Teplica A 15 12 12
12 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 16 12 12
13 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 16 12 12
14 Šifra Miroslav KST Poprad A 20 12 12
15 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 15 10 10
16 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 19 10 10
17 Šebest Michal STK Poprad-S.Teplica A 16 9 9
18 Horák Tomáš KST Poprad A 16 8 8
19 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 20 8 8
20 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 20 8 8
21 Pisarčík Ľuboš STK Poprad-S.Teplica A 18 7 7
22 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 19 7 7
23 Erbn Tomáš STK Poprad-S.Teplica A 12 6 6
24 Pitoňák Peter KST Poprad A 20 5 5
25 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča A 8 4 4
26 Benko Martin STK Poprad-S.Teplica A 10 4 4
27 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 11 4 4
28 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 16 4 4
29 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 17 4 4
30 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 4 3 3
31 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 3 3
32 Szentiványi Peter KST Poprad A 4 2 2
33 Kancír Milan KST Poprad A 4 2 2
34 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 4 2 2
35 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 9 2 2
36 Markovič Ladislav KST Poprad A 1 1 1
37 Valluš Tomáš KST Poprad A 3 1 1
38 Klein Róbert KST Poprad A 4 1 1
39 Strišovský Adam MŠK Slavoj Sp. Belá A 4 1 1
40 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 4 1 1
41 Cirák Filip STK Severka Kežmarok A 8 1 1
42 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 12 1 1
43 Voláth Martin MŠK Slavoj Sp. Belá A 4 0 0
44 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 4 0 0
45 Vaško Jozef MŠK Slavoj Sp. Belá A 4 0 0
46 Čišková Anna STK Gemerská Poloma A 4 0 0
47 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok A 8 0 0
48 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok A 8 0 0
49 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 8 0 0
50 Čarnogurský Štefan MŠK Slavoj Sp. Belá A 16 0 0

Tabuľka hráčov - body: nadstavba 1.-6. miesto

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Milan Martin STO Letanovce A 20 18 18
2 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 20 17 17
3 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 16 15 15
4 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 20 15 15
5 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 20 14 14
6 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 20 12 12
7 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 16 11 11
8 Tropp Rastislav STO Letanovce A 16 10 10
9 Uhrin Samuel STO Letanovce A 20 9 9
10 Medvec Marcel AŠK Maria Huta B 20 9 9
11 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 16 8 8
12 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 9 7 7
13 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 12 7 7
14 Mrkvica Peter STO Letanovce A 14 7 7
15 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 16 7 7
16 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 20 7 7
17 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 16 6 6
18 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 16 6 6
19 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 8 5 5
20 Dzurov Peter ŠKST Spišské Vlachy A 8 5 5
21 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 14 5 5
22 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 16 5 5
23 Dzurov Tomáš ŠKST Spišské Vlachy A 12 4 4
24 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 12 3 3
25 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 3 3
26 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 8 2 2
27 Lesňák Róbert STO Letanovce A 10 2 2
28 Matejovský Vašek TJ STO Slovenská Ves A 12 2 2
29 Stolarčíková Melánia TJ STO Slovenská Ves A 4 1 1
30 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 4 1 1
31 Baltazárovič Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 4 1 1
32 Lörinc Marcel ŠKST Spišský Štvrtok A 1 0 0
33 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 4 0 0
34 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 0
35 Koleják Martin ŠKST Spišské Vlachy A 8 0 0

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Milan Martin STO Letanovce A 46 44 44
2 Tropp Rastislav STO Letanovce A 46 41 41
3 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 46 41 41
4 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 44 37 37
5 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 40 36 36
6 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 44 35 35
7 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 44 33 33
8 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 46 31 31
9 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 44 30 30
10 Medvec Marcel AŠK Maria Huta B 46 30 30
11 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 40 29 29
12 Baltazárovič Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 41 29 29
13 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 46 29 29
14 Uhrin Samuel STO Letanovce A 42 28 28
15 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 47 26 26
16 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 40 25 25
17 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 42 25 25
18 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 47 25 25
19 Jaško Jozef STK Poprad-S.Teplica A 31 24 24
20 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 44 24 24
21 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 48 24 24
22 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 38 23 23
23 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 44 23 23
24 Funket Róbert KST Poprad A 36 22 22
25 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 38 22 22
26 Šikula Dávid STK Poprad-S.Teplica A 44 22 22
27 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 48 22 22
28 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 40 21 21
29 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 43 20 20
30 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 32 19 19
31 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 43 19 19
32 Horák Tomáš KST Poprad A 44 19 19
33 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 25 15 15
34 Lesňák Róbert STO Letanovce A 31 15 15
35 Pitoňák Peter KST Poprad A 32 15 15
36 Šifra Miroslav KST Poprad A 30 14 14
37 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 40 14 14
38 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 43 14 14
39 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 20 13 13
40 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 26 13 13
41 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 26 13 13
42 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 44 13 13
43 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 29 12 12
44 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 32 12 12
45 Erbn Tomáš STK Poprad-S.Teplica A 34 12 12
46 Šebest Michal STK Poprad-S.Teplica A 30 11 11
47 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 39 11 11
48 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 44 11 11
49 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 20 10 10
50 Pisarčík Ľuboš STK Poprad-S.Teplica A 28 10 10
51 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 35 10 10
52 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 12 9 9
53 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 28 9 9
54 Mrkvica Peter STO Letanovce A 16 8 8
55 Markovič Ladislav KST Poprad A 14 7 7
56 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 15 6 6
57 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 26 6 6
58 Matejovský Vašek TJ STO Slovenská Ves A 10 4 4
59 Benko Martin STK Poprad-S.Teplica A 13 4 4
60 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok A 21 4 4
61 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 43 4 4
62 Dzurov Tomáš ŠKST Spišské Vlachy A 4 2 2
63 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča A 8 2 2
64 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 8 2 2
65 Valluš Tomáš KST Poprad A 8 2 2
66 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 2 2
67 Blaha František KST Poprad A 12 2 2
68 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 20 2 2
69 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 4 1 1
70 Kancír Milan KST Poprad A 8 1 1
71 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 16 1 1
72 Mušuta Augustín STO Letanovce A 1 0 0
73 Lapšanská Patrícia TJ Spišský Štiavnik A 2 0 0
74 Strišovský Adam MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 0 0
75 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy A 2 0 0
76 Podolský Miroslav STK Severka Kežmarok A 2 0 0
77 Szentiványi Peter KST Poprad A 4 0 0
78 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok A 4 0 0
79 Ďuriš Adrián STK Poprad-S.Teplica A 4 0 0
80 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 4 0 0
81 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 4 0 0
82 Vaško Jozef MŠK Slavoj Sp. Belá A 4 0 0
83 Čišková Anna STK Gemerská Poloma A 4 0 0
84 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 4 0 0
85 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 0
86 Javorský Jozef ml. TJ Spišský Štiavnik A 4 0 0
87 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 5 0 0
88 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 5 0 0
89 Cirák Filip STK Severka Kežmarok A 6 0 0
90 Maliňáková Kristína TJ Spišský Štiavnik A 6 0 0
91 Funket Anton STK Severka Kežmarok A 8 0 0
92 Pisarčík Martin STK Poprad-S.Teplica A 8 0 0
93 Martinko Daniel TJ Spišský Štiavnik A 8 0 0
94 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 11 0 0
95 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 12 0 0