Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2021/2022

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 7.-13. miesto

Od 100%(4) do 50%(2) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 3 3 0 100.00
2 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 2 2 0 100.00
3 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 2 2 0 100.00
4 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 3 2 1 66.67
5 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 3 2 1 66.67
6 Funket Róbert KST Poprad A 3 2 1 66.67
7 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 3 2 1 66.67
8 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 3 2 1 66.67
9 Jaško Jozef STK Poprad-S.Teplica A 3 2 1 66.67
10 Šikula Dávid STK Poprad-S.Teplica A 3 2 1 66.67
11 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 2 1 1 50.00
12 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 2 1 1 50.00
13 Pisarčík Ľuboš STK Poprad-S.Teplica A 2 1 1 50.00
14 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 2 1 1 50.00
15 Šebest Michal STK Poprad-S.Teplica A 2 1 1 50.00
16 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 1 1 50.00
17 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 2 1 1 50.00
18 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 2 1 1 50.00
19 Horák Tomáš KST Poprad A 3 1 2 33.33
20 Pitoňák Peter KST Poprad A 3 1 2 33.33
21 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 3 0 3 0.00
22 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
23 Šifra Miroslav KST Poprad A 2 0 2 0.00
24 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 0 2 0.00
Od 50%(2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Erbn Tomáš STK Poprad-S.Teplica A 1 1 0 100.00
2 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 1 1 0 100.00
3 Benko Martin STK Poprad-S.Teplica A 1 1 0 100.00
4 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 1 1 0 100.00
5 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 1 0 100.00
6 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
7 Čišková Anna STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
8 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
9 Klein Róbert KST Poprad A 1 0 1 0.00
10 Strišovský Adam MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 0 1 0.00
11 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
12 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
13 Cirák Filip STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
14 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 0 0 0
15 Čarnogurský Štefan MŠK Slavoj Sp. Belá A 0 0 0

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 1.-6. miesto

Od 100%(4) do 50%(2) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 3 3 0 100.00
2 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 2 2 0 100.00
3 Baltazárovič Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 2 2 0 100.00
4 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 2 2 0 100.00
5 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 4 3 1 75.00
6 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 3 1 75.00
7 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 4 3 1 75.00
8 Tropp Rastislav STO Letanovce A 3 2 1 66.67
9 Milan Martin STO Letanovce A 3 2 1 66.67
10 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 3 2 1 66.67
11 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 4 2 2 50.00
12 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 2 2 50.00
13 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 2 2 50.00
14 Medvec Marcel AŠK Maria Huta B 4 2 2 50.00
15 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 2 1 1 50.00
16 Matejovský Vašek TJ STO Slovenská Ves A 2 1 1 50.00
17 Uhrin Samuel STO Letanovce A 3 1 2 33.33
18 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 3 1 2 33.33
19 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 3 1 2 33.33
20 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 3 1 2 33.33
21 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 3 1 2 33.33
22 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 4 1 3 25.00
23 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 4 1 3 25.00
24 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 3 0 3 0.00
25 Dzurov Tomáš ŠKST Spišské Vlachy A 2 0 2 0.00
26 Lesňák Róbert STO Letanovce A 2 0 2 0.00
27 Koleják Martin ŠKST Spišské Vlachy A 2 0 2 0.00
Od 50%(2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 1 1 0 100.00
2 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 1 1 0 100.00
3 Mrkvica Peter STO Letanovce A 1 1 0 100.00
4 Dzurov Peter ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 1 0.00
5 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 1 0 1 0.00
6 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(12) do 50%(6) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Pisarčík Ľuboš STK Poprad-S.Teplica A 7 7 0 100.00
2 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 12 11 1 91.67
3 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 12 11 1 91.67
4 Tropp Rastislav STO Letanovce A 11 10 1 90.91
5 Milan Martin STO Letanovce A 11 10 1 90.91
6 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 11 10 1 90.91
7 Jaško Jozef STK Poprad-S.Teplica A 8 7 1 87.50
8 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 10 8 2 80.00
9 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 10 8 2 80.00
10 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 12 9 3 75.00
11 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 12 9 3 75.00
12 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 11 8 3 72.73
13 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 11 8 3 72.73
14 Medvec Marcel AŠK Maria Huta B 11 8 3 72.73
15 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 7 5 2 71.43
16 Erbn Tomáš STK Poprad-S.Teplica A 9 6 3 66.67
17 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 11 7 4 63.64
18 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 11 7 4 63.64
19 Šikula Dávid STK Poprad-S.Teplica A 11 7 4 63.64
20 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 10 6 4 60.00
21 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 10 6 4 60.00
22 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 7 4 3 57.14
23 Šebest Michal STK Poprad-S.Teplica A 7 4 3 57.14
24 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 9 5 4 55.56
25 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 9 5 4 55.56
26 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 11 6 5 54.55
27 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 11 6 5 54.55
28 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 6 6 50.00
29 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 10 5 5 50.00
30 Horák Tomáš KST Poprad A 11 5 6 45.45
31 Baltazárovič Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 11 5 6 45.45
32 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 11 5 6 45.45
33 Funket Róbert KST Poprad A 9 4 5 44.44
34 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 7 3 4 42.86
35 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 12 5 7 41.67
36 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 9 3 6 33.33
37 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 6 2 4 33.33
38 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok A 6 2 4 33.33
39 Lesňák Róbert STO Letanovce A 10 3 7 30.00
40 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 10 3 7 30.00
41 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 7 2 5 28.57
42 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 7 2 5 28.57
43 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 7 2 5 28.57
44 Šifra Miroslav KST Poprad A 7 2 5 28.57
45 Uhrin Samuel STO Letanovce A 8 2 6 25.00
46 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 8 2 6 25.00
47 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 10 2 8 20.00
48 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 10 2 8 20.00
49 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 8 1 7 12.50
50 Pitoňák Peter KST Poprad A 8 1 7 12.50
51 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 11 1 10 9.09
52 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 11 1 10 9.09
53 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 11 1 10 9.09
Od 50%(6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča A 2 2 0 100.00
2 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 1 1 0 100.00
3 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 1 1 0 100.00
4 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 5 4 1 80.00
5 Mrkvica Peter STO Letanovce A 4 3 1 75.00
6 Markovič Ladislav KST Poprad A 4 3 1 75.00
7 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 3 2 1 66.67
8 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 5 3 2 60.00
9 Blaha František KST Poprad A 2 1 1 50.00
10 Valluš Tomáš KST Poprad A 2 1 1 50.00
11 Kancír Milan KST Poprad A 2 1 1 50.00
12 Benko Martin STK Poprad-S.Teplica A 3 1 2 33.33
13 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 3 1 2 33.33
14 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 5 1 4 20.00
15 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 5 1 4 20.00
16 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 5 0 5 0.00
17 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
18 Martinko Daniel TJ Spišský Štiavnik A 3 0 3 0.00
19 Cirák Filip STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
20 Matejovský Vašek TJ STO Slovenská Ves A 2 0 2 0.00
21 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 2 0 2 0.00
22 Čišková Anna STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
23 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok A 1 0 1 0.00
24 Dzurov Peter ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 1 0.00
25 Čarnogurský Štefan MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 0 1 0.00
26 Ďuriš Adrián STK Poprad-S.Teplica A 1 0 1 0.00
27 Javorský Jozef ml. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
28 Szentiványi Peter KST Poprad A 1 0 1 0.00
29 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
30 Maliňáková Kristína TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
31 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
32 Pekarčík Ján STK Poprad-S.Teplica A 1 0 1 0.00
33 Podolský Miroslav STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
34 Pisarčík Martin STK Poprad-S.Teplica A 1 0 1 0.00
35 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00
36 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
37 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 1 0.00
38 Funket Anton STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
39 Vaško Jozef MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 0 1 0.00