Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2021/2022

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 7.-13. miesto

Od 100%(6) do 50%(3) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 6 6 0 100.00
2 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 5 5 0 100.00
3 Erbn Tomáš STK Poprad-S.Teplica A 4 4 0 100.00
4 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 4 4 0 100.00
5 Šikula Dávid STK Poprad-S.Teplica A 6 5 1 83.33
6 Funket Róbert KST Poprad A 6 5 1 83.33
7 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 5 4 1 80.00
8 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 5 4 1 80.00
9 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 6 4 2 66.67
10 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 6 4 2 66.67
11 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 3 2 1 66.67
12 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 3 2 1 66.67
13 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 5 3 2 60.00
14 Pitoňák Peter KST Poprad A 5 3 2 60.00
15 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 5 3 2 60.00
16 Jaško Jozef STK Poprad-S.Teplica A 4 2 2 50.00
17 Šebest Michal STK Poprad-S.Teplica A 4 2 2 50.00
18 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 4 2 2 50.00
19 Pisarčík Ľuboš STK Poprad-S.Teplica A 5 2 3 40.00
20 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 5 2 3 40.00
21 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 6 2 4 33.33
22 Horák Tomáš KST Poprad A 4 1 3 25.00
23 Šifra Miroslav KST Poprad A 5 1 4 20.00
24 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 5 1 4 20.00
25 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 5 0 5 0.00
26 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 4 0 4 0.00
27 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 3 0 3 0.00
28 Čarnogurský Štefan MŠK Slavoj Sp. Belá A 3 0 3 0.00
Od 50%(3) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča A 2 2 0 100.00
2 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 1 1 0 100.00
3 Benko Martin STK Poprad-S.Teplica A 1 1 0 100.00
4 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 1 1 0 100.00
5 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 1 1 0 100.00
6 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 1 1 50.00
7 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 2 0 2 0.00
8 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 2 0 2 0.00
9 Cirák Filip STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
10 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
11 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 2 0 2 0.00
12 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
13 Kancír Milan KST Poprad A 1 0 1 0.00
14 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
15 Čišková Anna STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
16 Vaško Jozef MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 0 1 0.00
17 Klein Róbert KST Poprad A 1 0 1 0.00
18 Szentiványi Peter KST Poprad A 1 0 1 0.00
19 Strišovský Adam MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 0 1 0.00
20 Markovič Ladislav KST Poprad A 1 0 1 0.00
21 Voláth Martin MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 1.-6. miesto

Od 100%(5) do 50%(2,5) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 3 3 0 100.00
2 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 5 4 1 80.00
3 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 5 4 1 80.00
4 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 4 3 1 75.00
5 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 4 3 1 75.00
6 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 3 1 75.00
7 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 3 2 1 66.67
8 Medvec Marcel AŠK Maria Huta B 5 3 2 60.00
9 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 5 3 2 60.00
10 Milan Martin STO Letanovce A 5 3 2 60.00
11 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 2 2 50.00
12 Tropp Rastislav STO Letanovce A 4 2 2 50.00
13 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 2 2 50.00
14 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 5 2 3 40.00
15 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 5 2 3 40.00
16 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 3 1 2 33.33
17 Matejovský Vašek TJ STO Slovenská Ves A 3 1 2 33.33
18 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 3 1 2 33.33
19 Lesňák Róbert STO Letanovce A 4 1 3 25.00
20 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 4 1 3 25.00
21 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 4 1 3 25.00
22 Uhrin Samuel STO Letanovce A 5 1 4 20.00
23 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 3 0 3 0.00
Od 50%(2,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 2 2 0 100.00
2 Baltazárovič Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 2 2 0 100.00
3 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 2 2 0 100.00
4 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 1 1 0 100.00
5 Mrkvica Peter STO Letanovce A 2 1 1 50.00
6 Dzurov Peter ŠKST Spišské Vlachy A 2 0 2 0.00
7 Koleják Martin ŠKST Spišské Vlachy A 2 0 2 0.00
8 Dzurov Tomáš ŠKST Spišské Vlachy A 2 0 2 0.00
9 Stolarčíková Melánia TJ STO Slovenská Ves A 1 0 1 0.00
10 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 1 0 1 0.00
11 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(12) do 50%(6) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Pisarčík Ľuboš STK Poprad-S.Teplica A 7 7 0 100.00
2 Sabol Ondrej AŠK Maria Huta B 12 11 1 91.67
3 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 12 11 1 91.67
4 Tropp Rastislav STO Letanovce A 11 10 1 90.91
5 Milan Martin STO Letanovce A 11 10 1 90.91
6 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 11 10 1 90.91
7 Jaško Jozef STK Poprad-S.Teplica A 8 7 1 87.50
8 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 10 8 2 80.00
9 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 10 8 2 80.00
10 Bujňák Tibor ŠKST Spišský Štvrtok A 12 9 3 75.00
11 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 12 9 3 75.00
12 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 11 8 3 72.73
13 Medvec Marcel AŠK Maria Huta B 11 8 3 72.73
14 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 11 8 3 72.73
15 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 7 5 2 71.43
16 Erbn Tomáš STK Poprad-S.Teplica A 9 6 3 66.67
17 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 11 7 4 63.64
18 Šikula Dávid STK Poprad-S.Teplica A 11 7 4 63.64
19 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 11 7 4 63.64
20 Plačko Dávid TJ Javorinka Levoča A 10 6 4 60.00
21 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 10 6 4 60.00
22 Šebest Michal STK Poprad-S.Teplica A 7 4 3 57.14
23 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 7 4 3 57.14
24 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 9 5 4 55.56
25 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 9 5 4 55.56
26 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 11 6 5 54.55
27 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 11 6 5 54.55
28 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 12 6 6 50.00
29 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 10 5 5 50.00
30 Baltazárovič Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 11 5 6 45.45
31 Horák Tomáš KST Poprad A 11 5 6 45.45
32 Forgáč Andrej ŠKST Spišské Vlachy A 11 5 6 45.45
33 Funket Róbert KST Poprad A 9 4 5 44.44
34 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 7 3 4 42.86
35 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 12 5 7 41.67
36 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 9 3 6 33.33
37 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok A 6 2 4 33.33
38 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 6 2 4 33.33
39 Lesňák Róbert STO Letanovce A 10 3 7 30.00
40 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 10 3 7 30.00
41 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 7 2 5 28.57
42 Šifra Miroslav KST Poprad A 7 2 5 28.57
43 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 7 2 5 28.57
44 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 7 2 5 28.57
45 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 8 2 6 25.00
46 Uhrin Samuel STO Letanovce A 8 2 6 25.00
47 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 10 2 8 20.00
48 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 10 2 8 20.00
49 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 8 1 7 12.50
50 Pitoňák Peter KST Poprad A 8 1 7 12.50
51 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 11 1 10 9.09
52 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 11 1 10 9.09
53 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 11 1 10 9.09
Od 50%(6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča A 2 2 0 100.00
2 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 1 1 0 100.00
3 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 1 1 0 100.00
4 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 5 4 1 80.00
5 Mrkvica Peter STO Letanovce A 4 3 1 75.00
6 Markovič Ladislav KST Poprad A 4 3 1 75.00
7 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 3 2 1 66.67
8 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok A 5 3 2 60.00
9 Kancír Milan KST Poprad A 2 1 1 50.00
10 Blaha František KST Poprad A 2 1 1 50.00
11 Valluš Tomáš KST Poprad A 2 1 1 50.00
12 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 3 1 2 33.33
13 Benko Martin STK Poprad-S.Teplica A 3 1 2 33.33
14 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 5 1 4 20.00
15 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 5 1 4 20.00
16 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 5 0 5 0.00
17 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
18 Martinko Daniel TJ Spišský Štiavnik A 3 0 3 0.00
19 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 2 0 2 0.00
20 Matejovský Vašek TJ STO Slovenská Ves A 2 0 2 0.00
21 Cirák Filip STK Severka Kežmarok A 2 0 2 0.00
22 Pisarčík Martin STK Poprad-S.Teplica A 1 0 1 0.00
23 Dzurov Peter ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 1 0.00
24 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
25 Javorský Jozef ml. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
26 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
27 Maliňáková Kristína TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
28 Podolský Miroslav STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
29 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00
30 Čišková Anna STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
31 Vaško Jozef MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 0 1 0.00
32 Funket Anton STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
33 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
34 Szentiványi Peter KST Poprad A 1 0 1 0.00
35 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok A 1 0 1 0.00
36 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 1 0.00
37 Čarnogurský Štefan MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 0 1 0.00
38 Ďuriš Adrián STK Poprad-S.Teplica A 1 0 1 0.00
39 Pekarčík Ján STK Poprad-S.Teplica A 1 0 1 0.00