Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2021/2022

Rozpis súťaže: nadstavba 7.-13. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 18 . týždeň roku 2022
1767 08.05.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Severka Kežmarok A
7 : 11 Web zápis
M.Matava
 
1768 07.05.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ Spišský Štiavnik A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
 
1769 08.05.2022
Ne 10:00
KST Poprad A
STK Poprad-S.Teplica A
5 : 13 Web zápis
T.Valluš
 
2 . kolo - 19 . týždeň roku 2022
1770 15.05.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STK Poprad-S.Teplica A
6 : 12 Web zápis
T.Ištocy
 
1771 14.05.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
KST Poprad A
9 : 9 Web zápis
J.Trojan
 
2660 14.05.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Javorinka Levoča A
5 : 13 Web zápis
D.Martinko
 
3 . kolo - 20 . týždeň roku 2022
1773 21.05.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
15 : 3 Web zápis
D.Martinko
 
1775 21.05.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STK Poprad-S.Teplica A
10 : 8 Web zápis
J.Trojan
 
2661 22.05.2022
Ne 10:00
KST Poprad A
TJ Javorinka Levoča A
7 : 11 Web zápis
T.Valluš
 
4 . kolo - 21 . týždeň roku 2022
1776 29.05.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STK Gemerská Poloma A
11 : 7 Web zápis
D.Gašparovič
 
1778 29.05.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
KST Poprad A
 
2662 29.05.2022
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Poprad-S.Teplica A
 
5 . kolo - 22 . týždeň roku 2022
1779 05.06.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ Spišský Štiavnik A
 
1780 05.06.2022
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
 
2663 04.06.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ Javorinka Levoča A
 
6 . kolo - 23 . týždeň roku 2022
1783 12.06.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Gemerská Poloma A
 
1784 11.06.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
KST Poprad A
 
2664 12.06.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ Javorinka Levoča A
 
7 . kolo - 24 . týždeň roku 2022
1785 19.06.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
KST Poprad A
 
1786 18.06.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Poprad-S.Teplica A
 
2665 19.06.2022
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
 

Rozpis súťaže: nadstavba 1.-6. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 18 . týždeň roku 2022
1789 08.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ STO Slovenská Ves A
10 : 8 Web zápis
V.Dunčko
 
1790 08.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STO Letanovce A
6 : 12 Web zápis
R.Hric
 
2655 20.05.2022
Pi 17:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
AŠK Maria Huta B
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
 
2 . kolo - 19 . týždeň roku 2022
1792 15.05.2022
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
7 : 11 Web zápis
P.Popovič
 
1793 15.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
AŠK Maria Huta B
7 : 11 Web zápis
V.Dunčko
 
2656 15.05.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišské Vlachy A
13 : 5 Web zápis
J.Stanko
 
3 . kolo - 20 . týždeň roku 2022
1795 22.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
ŠKST Spišský Štvrtok A
13 : 5 Web zápis
R.Hric
 
1796 21.05.2022
So 18:00
AŠK Maria Huta B
TJ STO Slovenská Ves A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
2657 22.05.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STO Letanovce A
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
 
4 . kolo - 21 . týždeň roku 2022
1798 29.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
AŠK Maria Huta B
5 : 13 Web zápis
R.Jánoš
 
2658 27.05.2022
Pi 17:30
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ STO Slovenská Ves A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
 
2666 29.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STO Letanovce A
 
5 . kolo - 22 . týždeň roku 2022
1801 05.06.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ STO Slovenská Ves A
 
1802 04.06.2022
So 17:00
AŠK Maria Huta B
STO Letanovce A
 
2659 05.06.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišský Štvrtok A
 

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 39 . týždeň roku 2021
249 03.10.2021
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Spišský Štiavnik A
18 : 0 Schválené  
251 03.10.2021
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
2 : 16 Schválené  
252 27.03.2022
Ne 10:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Gemerská Poloma A
10 : 8 Schválené  
253 03.10.2021
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišské Vlachy A
14 : 4 Schválené  
254 03.10.2021
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Schválené  
255 03.10.2021
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
14 : 4 Schválené  
2 . kolo - 11 . týždeň roku 2022
256 20.03.2022
Ne 09:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
5 : 13 Schválené  
257 10.10.2021
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
2 : 16 Schválené  
258 10.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Poprad-S.Teplica A
14 : 4 Schválené  
259 09.10.2021
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ STO Slovenská Ves A
6 : 12 Schválené  
260 10.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Javorinka Levoča A
11 : 7 Schválené  
262 10.10.2021
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
KST Poprad A
12 : 6 Schválené  
3 . kolo - 12 . týždeň roku 2022
263 25.03.2022
Pi 16:30
KST Poprad A
TJ Spišský Štiavnik A
12 : 6 Schválené  
264 17.10.2021
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
AŠK Maria Huta B
4 : 14 Schválené  
266 17.10.2021
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Schválené  
267 22.03.2022
Ut 18:30
STK Poprad-S.Teplica A
STK Gemerská Poloma A
7 : 11 Schválené  
268 17.10.2021
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Schválené  
269 17.10.2021
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Severka Kežmarok A
7 : 11 Schválené  
4 . kolo - 42 . týždeň roku 2021
270 23.10.2021
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Schválené  
271 24.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
5 : 13 Schválené  
272 23.10.2021
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STO Letanovce A
4 : 14 Schválené  
273 24.10.2021
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Poprad-S.Teplica A
15 : 3 Schválené  
275 24.10.2021
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Javorinka Levoča A
14 : 4 Schválené  
276 24.10.2021
Ne 10:00
KST Poprad A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
12 : 6 Schválené  
5 . kolo - 09 . týždeň roku 2022
277 06.03.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Spišský Štiavnik A
10 : 8 Schválené  
278 05.03.2022
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
KST Poprad A
12 : 6 Schválené  
279 06.03.2022
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
AŠK Maria Huta B
8 : 10 Schválené  
281 06.03.2022
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Schválené  
282 06.03.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Gemerská Poloma A
9 : 9 Schválené  
283 06.03.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Schválené  
6 . kolo - 10 . týždeň roku 2022
284 12.03.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠKST Spišské Vlachy A
8 : 10 Schválené  
285 12.03.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STK Severka Kežmarok A
6 : 12 Schválené  
286 13.03.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
11 : 7 Schválené  
288 13.03.2022
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
STK Poprad-S.Teplica A
17 : 1 Schválené  
289 13.03.2022
Ne 10:00
KST Poprad A
TJ STO Slovenská Ves A
8 : 10 Schválené  
290 13.03.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Javorinka Levoča A
2 : 16 Schválené  
7 . kolo - 11 . týždeň roku 2022
291 19.03.2022
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ Spišský Štiavnik A
14 : 4 Schválené  
292 24.03.2022
št 17:30
TJ STO Slovenská Ves A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
12 : 6 Schválené  
293 20.03.2022
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
KST Poprad A
11 : 7 Schválené  
294 20.03.2022
Ne 10:00
STO Letanovce A
AŠK Maria Huta B
9 : 9 Schválené  
296 20.03.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišský Štvrtok A
7 : 11 Schválené  
297 20.03.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Gemerská Poloma A
13 : 5 Schválené  
8 . kolo - 12 . týždeň roku 2022
298 26.03.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STK Gemerská Poloma A
8 : 10 Schválené  
299 27.03.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Schválené  
301 27.03.2022
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
15 : 3 Schválené  
302 27.03.2022
Ne 10:00
KST Poprad A
STO Letanovce A
2 : 16 Schválené  
303 27.03.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Poprad-S.Teplica A
6 : 12 Schválené  
304 26.03.2022
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ STO Slovenská Ves A
11 : 7 Schválené  
9 . kolo - 13 . týždeň roku 2022
305 03.04.2022
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Spišský Štiavnik A
17 : 1 Schválené  
306 03.04.2022
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
TJ Javorinka Levoča A
12 : 6 Schválené  
307 03.04.2022
Ne 10:00
STO Letanovce A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
16 : 2 Schválené  
308 03.04.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
KST Poprad A
13 : 5 Schválené  
309 03.04.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
AŠK Maria Huta B
5 : 13 Schválené  
311 02.04.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠKST Spišský Štvrtok A
8 : 10 Schválené  
10 . kolo - 14 . týždeň roku 2022
312 09.04.2022
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠKST Spišský Štvrtok A
9 : 9 Schválené  
314 10.04.2022
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Schválené  
315 10.04.2022
Ne 10:00
KST Poprad A
STK Severka Kežmarok A
10 : 8 Schválené  
316 10.04.2022
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
4 : 14 Schválené  
317 09.04.2022
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STO Letanovce A
7 : 11 Schválené  
318 10.04.2022
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STK Poprad-S.Teplica A
10 : 8 Schválené  
11 . kolo - 16 . týždeň roku 2022
319 24.04.2022
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
TJ Spišský Štiavnik A
14 : 4 Schválené  
320 24.04.2022
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ STO Slovenská Ves A
14 : 4 Schválené  
321 24.04.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
10 : 8 Schválené  
322 24.04.2022
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
12 : 6 Schválené  
323 24.04.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
KST Poprad A
13 : 5 Schválené  
324 23.04.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
AŠK Maria Huta B
6 : 12 Schválené  
12 . kolo - 38 . týždeň roku 2021
327 26.09.2021
Ne 10:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Spišský Štvrtok A
14 : 4 Schválené  
328 26.09.2021
Ne 10:00
KST Poprad A
STK Gemerská Poloma A
9 : 9 Schválené  
329 26.09.2021
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišské Vlachy A
4 : 14 Schválené  
330 25.09.2021
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Schválené  
331 26.09.2021
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
14 : 4 Schválené  
332 26.09.2021
Ne 10:00
STK Poprad-S.Teplica A
STO Letanovce A
5 : 13 Schválené  
13 . kolo - 17 . týždeň roku 2022
333 29.04.2022
Pi 18:00
STO Letanovce A
TJ Spišský Štiavnik A
15 : 3 Schválené  
334 01.05.2022
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Poprad-S.Teplica A
9 : 9 Schválené  
335 26.04.2022
Ut 17:00
STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
8 : 10 Schválené  
336 01.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Javorinka Levoča A
VZ WO Predbežný
J.Pitoňák
 
337 30.04.2022
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
18 : 0 wo Schválené  
338 01.05.2022
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
KST Poprad A
9 : 9 Schválené