Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2021/2022

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
355 17.10.2021 19:07 STO TTC Kochanovce A
ŠKST Humenné C
13 : 5 Web zápis
J.Baránek
4LV
360 17.10.2021 18:47 ŠK Orion Belá n/Cir. C
ŠKST Zemplín. Hámre A
9 : 9 Web zápis
J.Brečka
4LV
354 17.10.2021 18:22 MŠK VSTK Vranov n/T D
STO Košarovce B
7 : 11 Web zápis
A.Hajduk
4LV
104 17.10.2021 18:03 MŠK VSTK Vranov n/T C
STJ Družba Bardejov A
9 : 9 Web zápis
A.Hajduk
3LSV
15 17.10.2021 17:50 MŠK VSTK Vranov n/T B
TJ Čečehov A
8 : 10 Web zápis
A.Hajduk
2L
173 17.10.2021 17:23 SO TJ Čičarovce A
SO TJ Malý Kamenec A
9 : 9 Web zápis
J.Molnár
3LJ
108 17.10.2021 17:23 STO Snina A
ŠAZZOH Hendrichovce A
12 : 6 Web zápis
I.Malinič
3LSV
535 17.10.2021 17:14 SŠK Poproč A
STO Kaluža A
13 : 5 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
539 17.10.2021 16:29 STK Slávia Sobrance A
OKST Budkovce A
13 : 5 Web zápis
V.Timočko
4LZK
668 17.10.2021 16:10 TJ Baník Mlynky A
ŠK Harichovce A
5 : 13 Web zápis
J.Černický
4LSG
667 17.10.2021 16:00 Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Web zápis
A.Ružik
4LSG
603 17.10.2021 15:50 TJ STO Slovenská Ves B
STK Nová Lesná A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
266 17.10.2021 15:38 TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
3LZ
264 17.10.2021 15:36 MŠK Slavoj Sp. Belá A
AŠK Maria Huta B
4 : 14 Web zápis
M.Matava
3LZ
174 17.10.2021 15:29 TTC Vojany Tigers A
STO Košické Olšany A
13 : 5 Web zápis
Z.Krajnyik
3LJ
669 17.10.2021 15:10 S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
13 : 5 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
538 17.10.2021 14:32 ŠKST Michalovce C
MKST Veľké Kapušany C
9 : 9 Web zápis
J.Blaško
4LZK
358 17.10.2021 14:30 STO Snina B
OŠK Vyšný Žipov A
15 : 3 Web zápis
I.Malinič
4LV
269 17.10.2021 14:08 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Severka Kežmarok A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
3LZ
605 17.10.2021 14:02 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Severka Kežmarok B
11 : 7 Web zápis
J.Stanko
4LP
666 17.10.2021 14:02 BBF Spišská Nová Ves A
MŠK STO Krompachy A
7 : 11 Web zápis
J.Sagula
4LSG
107 17.10.2021 13:58 ŠKST Kamenica n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Web zápis
J.Sojčák
3LSV
357 17.10.2021 13:53 ŠKST Kamenica n/Cir. B
OŠK Kamienka B
4 : 14 Web zápis
J.Sojčák
4LV
604 17.10.2021 13:41 Fortuna Kežmarok C
STO Spišské Bystré A
2 : 16 Web zápis
F.Bednár
4LP
268 17.10.2021 13:29 STO Letanovce A
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Web zápis
R.Lesňák
3LZ
537 17.10.2021 13:24 KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
17 : 1 Web zápis
A.Dula
4LZK
671 17.10.2021 13:11 AŠK Maria Huta C
OTJ STO Jamník A
6 : 12 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
106 17.10.2021 13:01 STK Lemešany A
OŠK Kamienka A
3 : 15 Web zápis
C.Sabol
3LSV
447 17.10.2021 12:13 JMC Lužany pri Topli B
OŠK ST Bzenov-Janov A
9 : 9 Web zápis
M.Cigán
4LSD
534 17.10.2021 11:33 STO Mokrance A
OKST Somotor B
14 : 4 Web zápis
F.Czingely
4LZK
177 17.10.2021 09:00 ŠK STO Kráľovce A
MKST Veľké Kapušany B
9 : 9 Web zápis
P.Papáč
3LJ
449 17.10.2021 08:32 STK Lipany A
STK Lemešany B
12 : 6 Web zápis
J.Triščík
4LSD
600 17.10.2021 08:27 KST Poprad B
St. Ľubovňa/Jakubany B
8 : 10 Web zápis
T.Valluš
4LP
451 17.10.2021 08:24 TJ Magura Zborov A
Športklub MSS Prešov A
9 : 9 Web zápis
A.Baran
4LSD
178 17.10.2021 02:54 OKST Duby Parchovany A
ŠKST Michalovce B
5 : 13 Web zápis
M.Olejar
3LJ
602 16.10.2021 22:06 TJ Javorinka Levoča B
ŠKST Spišský Štvrtok B
6 : 12 Web zápis
E.Rusnák
4LP
670 16.10.2021 22:02 STO Letanovce B
ŠKST Spišské Vlachy B
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
17 16.10.2021 21:44 ŠKST Margecany A
Fortuna Kežmarok B
10 : 8 Web zápis
S.Trojan
2L
601 16.10.2021 21:43 TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
14 : 4 Web zápis
P.Andráš
4LP
105 16.10.2021 21:28 STO Sedlice A
ŠKST Humenné B
10 : 8 Web zápis
Ľ.Kollarčík
3LSV
446 16.10.2021 20:58 STO Sedlice B
STMK Stropkov A
11 : 7 Web zápis
J.Veľas
4LSD
172 16.10.2021 20:00 TJ Čečehov B
OKST Somotor A
11 : 7 Web zápis
R.Terezka
3LJ
536 16.10.2021 19:46 TTC Vojany Tigers B
ŠKST Pribeník A
8 : 10 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
356 16.10.2021 19:27 STO Dlhé n/Cirochou A
TJ Šimonka Čierne nT A
11 : 7 Web zápis
M.Kohut
4LV
16 16.10.2021 19:21 Geológ Rožňava B
ŠKST Humenné A
0 : 18 Web zápis
A.Ružik
2L
18 15.10.2021 16:15 OŠK Šariš. Michaľany A
ŠKST Sokol Vojčice A
11 : 7 Web zápis
J.Gombík
2L
176 13.10.2021 20:59 STO Valaliky C
OSK Michaľany A
9 : 9 Web zápis
M.Sepeši
3LJ
350 10.10.2021 19:13 OŠK Vyšný Žipov A
ŠKST Kamenica n/Cir. B
7 : 11 Web zápis
O.Vagaský
4LV
597 10.10.2021 18:58 STK Nová Lesná A
TJ Javorinka Levoča B
11 : 7 Web zápis
G.Knižka
4LP
531 10.10.2021 18:49 OKST Dúbravka A
TTC Vojany Tigers B
13 : 5 Web zápis
M.Leško
4LZK
101 10.10.2021 18:02 JMC Lužany pri Topli A
STK Lemešany A
12 : 6 Web zápis
E.Tomko
3LSV
10 10.10.2021 17:39 MKST Veľké Kapušany A
STO Valaliky B
12 : 6 Web zápis
Š.Popély
2L
599 10.10.2021 16:55 TJ Sokol Jakubany A
KST Poprad B
12 : 6 Web zápis
P.Sykora
4LP
260 10.10.2021 16:54 ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ Javorinka Levoča A
11 : 7 Web zápis
V.Dunčko
3LZ
529 10.10.2021 16:26 OKST Budkovce A
ŠKST Michalovce C
8 : 10 Web zápis
R.Pivarník
4LZK
533 10.10.2021 16:20 STO Kaluža A
STO Mokrance A
14 : 4 Web zápis
P.Králik
4LZK
530 10.10.2021 16:16 MKST Veľké Kapušany C
KST plus 40 Trebišov A
15 : 3 Web zápis
Š.Popély
4LZK
102 10.10.2021 16:15 OŠK Kamienka A
STO Sedlice A
18 : 0 Web zápis
B.Blaha
3LSV
351 10.10.2021 16:08 OŠK Kamienka B
STO Dlhé n/Cirochou A
7 : 11 Web zápis
B.Blaha
4LV
171 10.10.2021 15:50 SO TJ Malý Kamenec A
TJ Čečehov B
1 : 17 Web zápis
C.Máté
3LJ
257 10.10.2021 15:04 STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
2 : 16 Web zápis
J.Novotný
3LZ
166 10.10.2021 15:03 ŠKST Michalovce B
ŠK STO Kráľovce A
9 : 9 Web zápis
J.Blaško
3LJ
598 10.10.2021 14:43 ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Požiarnik Rakúsy A
5 : 13 Web zápis
V.Dunčko
4LP
595 10.10.2021 14:30 STK Severka Kežmarok B
Fortuna Kežmarok C
9 : 9 Web zápis
J.Novotný
4LP
444 10.10.2021 14:26 STMK Stropkov A
STK Torysa A
13 : 5 Web zápis
J.Bunda
4LSD
594 10.10.2021 14:24 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
15 : 3 Web zápis
J.Štucka
4LP
664 10.10.2021 14:20 ŠK Harichovce A
Geológ Rožňava C
8 : 10 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
596 10.10.2021 14:20 STO Spišské Bystré A
TJ STO Slovenská Ves B
11 : 7 Web zápis
F.Bednár
4LP
258 10.10.2021 14:14 ŠKST Spišské Vlachy A
STK Poprad-S.Teplica A
14 : 4 Web zápis
R.Jánoš
3LZ
165 10.10.2021 13:59 OKST Somotor A
OKST Duby Parchovany A
13 : 5 Web zápis
S.Sopko
3LJ
348 10.10.2021 13:43 ŠKST Zemplín. Hámre A
ŠK Orion Belá n/Cir. B
10 : 8 Web zápis
J.Širgeľ
4LV
168 10.10.2021 13:35 OSK Michaľany A
ŠKST Sokol Vojčice B
9 : 9 Web zápis
J.Kudrec
3LJ
262 10.10.2021 13:17 AŠK Maria Huta B
KST Poprad A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
3LZ
660 10.10.2021 13:12 MŠK STO Krompachy A
AŠK Maria Huta C
11 : 7 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
662 10.10.2021 12:54 ŠKST Spišské Vlachy B
S.T.K. Plešivec A
7 : 11 Web zápis
R.Hric
4LSG
353 10.10.2021 12:52 ŠKST Humenné C
MŠK VSTK Vranov n/T D
12 : 6 Web zápis
A.Pavlotty
4LV
442 10.10.2021 12:48 OŠK Šariš. Michaľany B
JMC Lužany pri Topli B
10 : 8 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
8 10.10.2021 12:36 TJ Čečehov A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
14 : 4 Web zápis
R.Terezka
2L
103 10.10.2021 12:34 ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T C
10 : 8 Web zápis
A.Pavlotty
3LSV
661 10.10.2021 11:34 OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
8 : 10 Web zápis
J.Balla
4LSG
352 10.10.2021 11:15 TJ Šimonka Čierne nT A
STO TTC Kochanovce A
6 : 12 Web zápis
B.Kachman
4LV
170 10.10.2021 09:52 STO Košické Olšany A
SO TJ Čičarovce A
6 : 12 Web zápis
J.Hiľovský
3LJ
665 10.10.2021 09:06 ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
12 : 6 Web zápis
A.Kardos
4LSG
259 09.10.2021 22:45 STK Gemerská Poloma A
TJ STO Slovenská Ves A
6 : 12 Web zápis
J.Trojan
3LZ
13 09.10.2021 22:42 Fortuna Kežmarok B
Geológ Rožňava B
9 : 9 Web zápis
M.Harabin
2L
99 09.10.2021 22:35 OSTK Hencovce A
STO Snina A
8 : 10 Web zápis
M.Tomáš
3LSV
100 09.10.2021 21:56 ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Web zápis
L.Žemba
3LSV
12 09.10.2021 21:23 ŠKST Sokol Vojčice A
ŠKST Margecany A
8 : 10 Web zápis
M.Konečný
2L
532 09.10.2021 21:21 ŠKST Pribeník A
SŠK Poproč A
9 : 9 Web zápis
Z.Filep
4LZK
528 09.10.2021 20:56 OKST Somotor B
STK Slávia Sobrance A
10 : 8 Web zápis
S.Sopko
4LZK
663 09.10.2021 20:17 ŠKST Margecany B
TJ Baník Mlynky A
14 : 4 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
14 09.10.2021 18:41 ŠKST Humenné A
MŠK VSTK Vranov n/T B
12 : 6 Web zápis
A.Pavlotty
2L
347 08.10.2021 21:14 STO Košarovce B
ŠK Orion Belá n/Cir. C
13 : 5 Web zápis
P.Kaňuk
4LV
98 08.10.2021 14:43 STJ Družba Bardejov A
STO Košarovce A
15 : 3 Web zápis
J.Jakub
3LSV
440 08.10.2021 11:53 STO Sedlice C
STK Lipany A
4 : 14 Web zápis
R.Kotulič
4LSD
239 07.10.2021 14:24 TTC Vojany Tigers A
ŠKST Michalovce B
8 : 10 Web zápis
Z.Krajnyik
3LJ
238 07.10.2021 14:22 SO TJ Čičarovce A
MKST Veľké Kapušany B
1 : 17 Web zápis
J.Pitoňák
3LJ
237 07.10.2021 14:21 TJ Čečehov B
OSK Michaľany A
12 : 6 Web zápis
R.Terezka
3LJ
235 07.10.2021 14:20 OKST Somotor A
STO Košické Olšany A
12 : 6 Web zápis
S.Sopko
3LJ
164 07.10.2021 14:18 ŠK STO Kráľovce A
OKST Duby Parchovany A
17 : 1 Web zápis
P.Papáč
3LJ