Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Vihorlatská, muži 2021/2022

popisok

Bajus Michal

Mužstvo: STO Snina
Narodený: 1979
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

nadstavba 1.-6. miesto

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 3 /1 3
Bajus Michal STO Snina B Šepeľa Peter STO TTC Kochanovce A 1 : 3
Bajus Michal STO Snina B Forró Ladislav STO TTC Kochanovce A 3 : 0
Bajus Michal STO Snina B Hromňák Stanislav STO TTC Kochanovce A 3 : 1
Bajus Michal STO Snina B Demčák Eduard st. STO TTC Kochanovce A 3:0wo(3:0)
2 . kolo 2 /2 2
Bašista Jozef OŠK Vyšný Žipov A Bajus Michal STO Snina B 1 : 3
Vagaský Ondrej OŠK Vyšný Žipov A Bajus Michal STO Snina B 3 : 0
Stredný Peter OŠK Vyšný Žipov A Bajus Michal STO Snina B 3 : 1
Mihalčin Stanislav OŠK Vyšný Žipov A Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
3 . kolo 2 /2 2
Kachman Jaroslav TJ Šimonka Čierne nT A Bajus Michal STO Snina B 3 : 1
Kachman Bohuš ml. TJ Šimonka Čierne nT A Bajus Michal STO Snina B 2 : 3
Kachman Rastislav TJ Šimonka Čierne nT A Bajus Michal STO Snina B 3 : 1
Hűbler Lukáš TJ Šimonka Čierne nT A Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
4 . kolo 3 /1 3
Brečka Pavol ŠK Orion Belá n/Cir. B Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Krešilová Andrea ŠK Orion Belá n/Cir. B Bajus Michal STO Snina B 1 : 3
Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. B Bajus Michal STO Snina B 1 : 3
Brečka Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. B Bajus Michal STO Snina B 3 : 1
5 . kolo 1 /3 1
Barnišin Peter STO Dlhé n/Cirochou A Bajus Michal STO Snina B 2 : 3
Kolesár Tomáš STO Dlhé n/Cirochou A Bajus Michal STO Snina B 3 : 1
Kohut Marek STO Dlhé n/Cirochou A Bajus Michal STO Snina B 3:0wo(3:0)
Kohut Slavomír STO Dlhé n/Cirochou A Bajus Michal STO Snina B 3:0wo(3:0)
nadstavba 1.-6. miesto - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
20 11 9 55.00

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
3 . kolo 4 /0 4
Bajus Michal STO Snina B Hirka Lukáš OŠK Vyšný Žipov A 3 : 0
Bajus Michal STO Snina B Stredný Peter OŠK Vyšný Žipov A 3 : 1
Bajus Michal STO Snina B Dolinský Jakub OŠK Vyšný Žipov A 3 : 0
Bajus Michal STO Snina B Vagaský Ondrej OŠK Vyšný Žipov A 3 : 1
4 . kolo 2 /2 2
Beľančin Lukáš OŠK Kamienka B Bajus Michal STO Snina B 3 : 1
Fekete Stepan OŠK Kamienka B Bajus Michal STO Snina B 3 : 2
Starec Ján OŠK Kamienka B Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Kolbasovskyi Vladyslav OŠK Kamienka B Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
5 . kolo 4 /0 4
Bajus Michal STO Snina B Kachman Bohuš ml. TJ Šimonka Čierne nT A 3 : 2
Bajus Michal STO Snina B Hűbler Lukáš TJ Šimonka Čierne nT A 3 : 0
Bajus Michal STO Snina B Kachman Jaroslav TJ Šimonka Čierne nT A 3 : 1
Bajus Michal STO Snina B Haňo Roman TJ Šimonka Čierne nT A 3 : 1
6 . kolo 4 /0 4
Nitkulinec Štefan ŠKST Humenné C Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Černiga Peter ŠKST Humenné C Bajus Michal STO Snina B 1 : 3
Treščák Štefan ŠKST Humenné C Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Pavlotty Anton ŠKST Humenné C Bajus Michal STO Snina B 2 : 3
7 . kolo 3 /1 3
Bajus Michal STO Snina B Kolečava Jaroslav MŠK VSTK Vranov n/T D 2 : 3
Bajus Michal STO Snina B Niko Samuel MŠK VSTK Vranov n/T D 3 : 0
Bajus Michal STO Snina B Niko Daniel MŠK VSTK Vranov n/T D 3 : 0
Bajus Michal STO Snina B Lapčák Milan MŠK VSTK Vranov n/T D 3 : 2
8 . kolo 3 /1 3
Forró Ladislav STO TTC Kochanovce A Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Hromňák Stanislav STO TTC Kochanovce A Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Šepeľa Peter STO TTC Kochanovce A Bajus Michal STO Snina B 2 : 3
Zubek Ladislav STO TTC Kochanovce A Bajus Michal STO Snina B 3 : 0
9 . kolo 3 /1 3
Bajus Michal STO Snina B Milčík Patrik STO Dlhé n/Cirochou A 3 : 2
Bajus Michal STO Snina B Kohut Slavomír STO Dlhé n/Cirochou A 3 : 0
Bajus Michal STO Snina B Kolesár Tomáš STO Dlhé n/Cirochou A 3 : 1
Bajus Michal STO Snina B Barnišin Peter STO Dlhé n/Cirochou A 1 : 3
10 . kolo 4 /0 4
Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. B Bajus Michal STO Snina B 1 : 3
Čabak Jozef ŠKST Kamenica n/Cir. B Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. B Bajus Michal STO Snina B 1 : 3
Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. B Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
11 . kolo 3 /1 3
Bajus Michal STO Snina B Kaňuk Patrik STO Košarovce B 0 : 3
Bajus Michal STO Snina B Turčík Ján STO Košarovce B 3 : 0
Bajus Michal STO Snina B Olexik Ondrej STO Košarovce B 3 : 0
Bajus Michal STO Snina B Jakub Tomáš STO Košarovce B 3 : 1
13 . kolo 4 /0 4
Dutka Michal ŠK Orion Belá n/Cir. C Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Ľonc Ján ŠK Orion Belá n/Cir. C Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Hašuľ Igor ŠK Orion Belá n/Cir. C Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Harmaňoš Patrik ŠK Orion Belá n/Cir. C Bajus Michal STO Snina B 0 : 3
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
40 34 6 85.00