Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Vihorlatská, muži 2021/2022

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T D
1 Holp Marek 4 4 0 100.00
2 Kolečava Jaroslav 10 7 3 70.00
3 Hajduk Anton 8 3 5 37.50
4 Lapčák Milan 15 4 11 26.67
5 Niko Daniel 4 1 3 25.00
6 Lešňanský Adrián 7 1 6 14.29
7 Niko Samuel 8 0 8 0.00
8 Lešňanský Matej 2 0 2 0.00
9 Lešňanský Boris 2 0 2 0.00
OŠK Kamienka B
1 Gajdoš Daniel ml. 4 4 0 100.00
2 Chuzha Yurii 4 4 0 100.00
3 Kolbasovskyi Vladyslav 12 10 2 83.33
4 Fekete Stepan 16 12 4 75.00
5 Beľančin Lukáš 16 9 7 56.25
6 Blaha Benjamín 12 3 9 25.00
OŠK Vyšný Žipov A
1 Vagaský Ondrej 16 11 5 68.75
2 Mihalčin Stanislav 5 3 2 60.00
3 Stredný Peter 16 7 9 43.75
4 Bašista Jozef 8 1 7 12.50
5 Dolinský Jakub 12 1 11 8.33
6 Hirka Lukáš 5 0 5 0.00
7 Červeňák Róbert 2 0 2 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. B
1 Mitrík Jozef 4 4 0 100.00
2 Lukačová Kristína 1 1 0 100.00
3 Sabač Peter 12 9 3 75.00
4 Brečka Jozef 7 5 2 71.43
5 Brečka Pavol 8 4 4 50.00
6 Krešilová Andrea 6 3 3 50.00
7 Hašuľ Marek 4 1 3 25.00
8 Drotár Jaroslav 6 1 5 16.67
ŠK Orion Belá n/Cir. C
1 Simčo Samuel 12 7 5 58.33
2 Gajdošová Lucia 12 6 6 50.00
3 Ľonc Ján 13 4 9 30.77
4 Hašuľ Igor 15 2 13 13.33
5 Harmaňoš Patrik 5 0 5 0.00
6 Miko Matej 4 0 4 0.00
7 Országhová Romana 2 0 2 0.00
8 Dutka Michal 1 0 1 0.00
ŠKST Humenné C
1 Pavlotty Anton 9 7 2 77.78
2 Šalata Michal 15 9 6 60.00
3 Dadejová Nela 4 2 2 50.00
4 Černiga Peter 4 2 2 50.00
5 Židzik Viktor 4 1 3 25.00
6 Gibas Marek 16 3 13 18.75
7 Pančišin Radoslav 12 2 10 16.67
ŠKST Kamenica n/Cir. B
1 Bocko Marek 8 8 0 100.00
2 Sojčák Filip 12 9 3 75.00
3 Šram Štefan 12 5 7 41.67
4 Bokša Peter 4 1 3 25.00
5 Sojčák Ján 12 2 10 16.67
ŠKST Zemplín. Hámre A
1 Širgeľ Jozef 16 9 7 56.25
2 Topoľančin Juraj 16 6 10 37.50
3 Cogan Slavomír 16 5 11 31.25
4 Michalenko Silvester 14 2 12 14.29
5 Dzubák Jaroslav 2 0 2 0.00
STO Dlhé n/Cirochou A
1 Kolesár Tomáš 16 12 4 75.00
2 Barnišin Peter 16 11 5 68.75
3 Kohut Slavomír 16 9 7 56.25
4 Milčík Patrik 16 9 7 56.25
STO Košarovce B
1 Bučko Juraj 8 8 0 100.00
2 Olexik Ondrej 12 9 3 75.00
3 Kaňuk Patrik 8 6 2 75.00
4 Jakub Tomáš 12 5 7 41.67
5 Hoľko Peter 4 0 4 0.00
6 Sabol Daniel 4 0 4 0.00
7 Vinčur Martin 4 0 4 0.00
8 Karabin Jozef 4 0 4 0.00
9 Turčík Ján 2 0 2 0.00
10 Kaňuk Michal st. 2 0 2 0.00
STO Snina B
1 Bajus Michal 4 4 0 100.00
2 Beňatinský Michal 12 11 1 91.67
3 Charitún Mikuláš 12 11 1 91.67
4 Galanda Róbert 12 9 3 75.00
5 Kapraľ Roman 8 3 5 37.50
STO TTC Kochanovce A
1 Zubek Ladislav 4 4 0 100.00
2 Demčák Eduard st. 8 6 2 75.00
3 Porochnavý Miroslav 12 8 4 66.67
4 Šepeľa Peter 9 6 3 66.67
5 Forró Ladislav 12 5 7 41.67
6 Krídla Jozef 2 0 2 0.00
TJ Šimonka Čierne nT A
1 Kachman Rastislav 15 13 2 86.67
2 Kachman Bohuš st. 8 5 3 62.50
3 Kachman Jaroslav 8 5 3 62.50
4 Kachman Bohuš ml. 16 8 8 50.00
5 Hűbler Lukáš 16 7 9 43.75