Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Vihorlatská, muži 2021/2022

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 7.-13. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T D
1 Holp Marek 19 17 2 89.47
2 Niko Daniel 19 15 4 78.95
3 Lešňanský Adrián 12 9 3 75.00
4 Kolečava Jaroslav 19 13 6 68.42
5 Lapčák Milan 7 3 4 42.86
OŠK Kamienka B
1 Gajdoš Daniel ml. 20 18 2 90.00
2 Beľančin Lukáš 20 13 7 65.00
3 Blaha Benjamín 20 7 13 35.00
4 Rudik Štefan 9 1 8 11.11
5 Blaha Benjamín ml. 11 0 11 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. C
1 Hrežík Marián 11 9 2 81.82
2 Gajdošová Lucia 22 17 5 77.27
3 Simčo Samuel 18 9 9 50.00
4 Hašuľ Igor 14 4 10 28.57
5 Ľonc Ján 16 4 12 25.00
6 Miko Matej 4 1 3 25.00
7 Poľáková Kristína 3 0 3 0.00
ŠKST Humenné C
1 Frandoferová Sára 4 3 1 75.00
2 Pavlotty Anton 12 7 5 58.33
3 Pančišin Radoslav 11 3 8 27.27
4 Černiga Peter 15 4 11 26.67
5 Gibas Marek 15 4 11 26.67
6 Šalata Michal 4 1 3 25.00
7 Nitkulinec Štefan 8 1 7 12.50
8 Škutová Vanesa 19 1 18 5.26
ŠKST Kamenica n/Cir. B
1 Bocko Marek 20 19 1 95.00
2 Sojčák Filip 24 12 12 50.00
3 Šram Štefan 24 12 12 50.00
4 Čabak Jozef 20 2 18 10.00
ŠKST Zemplín. Hámre A
1 Topoľančin Juraj 19 13 6 68.42
2 Širgeľ Jozef 23 13 10 56.52
3 Cogan Slavomír 22 9 13 40.91
4 Michalenko Silvester 20 6 14 30.00
5 Brečka Bohuslav 8 0 8 0.00
STO Košarovce B
1 Kaňuk Patrik 5 5 0 100.00
2 Bučko Juraj 15 12 3 80.00
3 Olexik Ondrej 19 13 6 68.42
4 Jakub Tomáš 15 9 6 60.00
5 Kaňuk Michal st. 5 3 2 60.00
6 Vinčur Martin 4 1 3 25.00
7 Nazad Jozef 4 1 3 25.00
8 Turčík Ján 9 2 7 22.22
9 Sabol Daniel 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6. miesto

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
OŠK Vyšný Žipov A
1 Vagaský Ondrej 20 18 2 90.00
2 Stredný Peter 16 8 8 50.00
3 Dolinský Jakub 10 5 5 50.00
4 Mihalčin Stanislav 16 6 10 37.50
5 Bašista Jozef 14 1 13 7.14
6 Katin Michal 4 0 4 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. B
1 Brečka Jozef 19 13 6 68.42
2 Sabač Peter 19 12 7 63.16
3 Krešilová Andrea 14 7 7 50.00
4 Drotár Jaroslav 11 4 7 36.36
5 Brečka Pavol 8 2 6 25.00
6 Hašuľ Marek 4 1 3 25.00
7 Miko Jakub 1 0 1 0.00
STO Dlhé n/Cirochou A
1 Kohut Marek 2 2 0 100.00
2 Kolesár Tomáš 20 18 2 90.00
3 Milčík Patrik 18 11 7 61.11
4 Barnišin Peter 20 10 10 50.00
5 Kohut Slavomír 20 6 14 30.00
STO Snina B
1 Charitún Mikuláš 20 17 3 85.00
2 Galanda Róbert 16 13 3 81.25
3 Beňatinský Michal 16 12 4 75.00
4 Bajus Michal 20 11 9 55.00
5 Kopáč Alexander 4 2 2 50.00
6 Kapraľ Roman 4 0 4 0.00
STO TTC Kochanovce A
1 Krídla Jozef 12 7 5 58.33
2 Šepeľa Peter 20 11 9 55.00
3 Krokker Karol 9 3 6 33.33
4 Forró Ladislav 20 4 16 20.00
5 Hromňák Stanislav 10 1 9 10.00
6 Baránek Jozef 5 0 5 0.00
7 Demčák Eduard st. 4 0 4 0.00
TJ Šimonka Čierne nT A
1 Kachman Rastislav 20 14 6 70.00
2 Kachman Bohuš st. 12 5 7 41.67
3 Kachman Bohuš ml. 20 6 14 30.00
4 Kachman Jaroslav 20 6 14 30.00
5 Hűbler Lukáš 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T D
1 Tóth Róbert 6 6 0 100.00
2 Holp Marek 11 10 1 90.91
3 Kolečava Jaroslav 42 22 20 52.38
4 Kos Peter 13 6 7 46.15
5 Niko Daniel 32 9 23 28.13
6 Hajduk Anton 12 3 9 25.00
7 Lapčák Milan 38 8 30 21.05
8 Lešňanský Adrián 10 1 9 10.00
9 Niko Samuel 16 0 16 0.00
10 Lešňanský Matej 2 0 2 0.00
11 Lešňanský Boris 2 0 2 0.00
OŠK Kamienka B
1 Chuzha Yurii 4 4 0 100.00
2 Gajdoš Daniel ml. 32 26 6 81.25
3 Fekete Stepan 20 14 6 70.00
4 Kolbasovskyi Vladyslav 16 11 5 68.75
5 Beľančin Lukáš 48 27 21 56.25
6 Blaha Benjamín 40 12 28 30.00
7 Rudik Štefan 28 3 25 10.71
8 Starec Ján 4 0 4 0.00
OŠK Vyšný Žipov A
1 Vagaský Ondrej 48 43 5 89.58
2 Pillár Ľuboš 8 5 3 62.50
3 Mihalčin Stanislav 29 16 13 55.17
4 Stredný Peter 44 24 20 54.55
5 Bašista Jozef 25 11 14 44.00
6 Dolinský Jakub 27 6 21 22.22
7 Hirka Lukáš 8 0 8 0.00
8 Červeňák Róbert 2 0 2 0.00
9 Katin Michal 1 0 1 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. B
1 Mitrík Jozef 8 8 0 100.00
2 Lukačová Kristína 1 1 0 100.00
3 Ovad Jozef 1 1 0 100.00
4 Sabač Peter 47 36 11 76.60
5 Krešilová Andrea 37 25 12 67.57
6 Brečka Jozef 38 25 13 65.79
7 Brečka Pavol 26 12 14 46.15
8 Drotár Jaroslav 26 11 15 42.31
9 Hašuľ Marek 4 1 3 25.00
ŠK Orion Belá n/Cir. C
1 Gajdošová Lucia 36 18 18 50.00
2 Simčo Samuel 28 13 15 46.43
3 Hrežík Marián 18 7 11 38.89
4 Országh Dalibor 6 2 4 33.33
5 Ľonc Ján 38 9 29 23.68
6 Miko Matej 14 2 12 14.29
7 Hašuľ Igor 31 3 28 9.68
8 Dutka Michal 9 0 9 0.00
9 Harmaňoš Patrik 7 0 7 0.00
10 Országhová Romana 3 0 3 0.00
11 Poľáková Kristína 2 0 2 0.00
ŠKST Humenné C
1 Pavlotty Anton 19 12 7 63.16
2 Šalata Michal 27 15 12 55.56
3 Frandoferová Sára 20 10 10 50.00
4 Dadejová Nela 4 2 2 50.00
5 Gibas Marek 44 11 33 25.00
6 Židzik Viktor 4 1 3 25.00
7 Treščák Štefan 10 2 8 20.00
8 Pančišin Radoslav 32 6 26 18.75
9 Černiga Peter 20 3 17 15.00
10 Nitkulinec Štefan 8 1 7 12.50
11 Škutová Vanesa 4 0 4 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. B
1 Mahochi Olexandr 4 4 0 100.00
2 Bocko Marek 36 30 6 83.33
3 Sojčák Filip 44 25 19 56.82
4 Šram Štefan 48 19 29 39.58
5 Bokša Peter 12 3 9 25.00
6 Sojčák Ján 40 3 37 7.50
7 Čabak Jozef 8 0 8 0.00
ŠKST Zemplín. Hámre A
1 Topoľančin Juraj 40 19 21 47.50
2 Širgeľ Jozef 48 16 32 33.33
3 Cogan Slavomír 48 13 35 27.08
4 Michalenko Silvester 46 6 40 13.04
5 Brečka Bohuslav 8 1 7 12.50
6 Dzubák Jaroslav 2 0 2 0.00
STO Dlhé n/Cirochou A
1 Kolesár Tomáš 47 39 8 82.98
2 Barnišin Peter 47 38 9 80.85
3 Milčík Patrik 47 35 12 74.47
4 Kohut Slavomír 47 27 20 57.45
STO Košarovce B
1 Bučko Juraj 30 21 9 70.00
2 Kaňuk Patrik 35 24 11 68.57
3 Olexik Ondrej 44 25 19 56.82
4 Jakub Tomáš 24 7 17 29.17
5 Kaňuk Michal st. 21 5 16 23.81
6 Turčík Ján 18 4 14 22.22
7 Hoľko Peter 4 0 4 0.00
8 Sabol Daniel 4 0 4 0.00
9 Vinčur Martin 4 0 4 0.00
10 Karabin Jozef 4 0 4 0.00
STO Snina B
1 Charitún Mikuláš 43 40 3 93.02
2 Beňatinský Michal 30 27 3 90.00
3 Bajus Michal 40 34 6 85.00
4 Galanda Róbert 40 32 8 80.00
5 Kopáč Alexander 4 3 1 75.00
6 Haburaj Lukáš 14 6 8 42.86
7 Kapraľ Roman 20 8 12 40.00
8 Jankaj Štefan 1 0 1 0.00
STO TTC Kochanovce A
1 Zubek Ladislav 32 25 7 78.13
2 Demčák Eduard st. 8 6 2 75.00
3 Porochnavý Miroslav 16 11 5 68.75
4 Krokker Karol 22 14 8 63.64
5 Šepeľa Peter 45 27 18 60.00
6 Forró Ladislav 48 20 28 41.67
7 Hromňák Stanislav 11 3 8 27.27
8 Krídla Jozef 7 1 6 14.29
9 Baránek Jozef 2 0 2 0.00
10 Macej Jozef 1 0 1 0.00
TJ Šimonka Čierne nT A
1 Kachman Rastislav 36 29 7 80.56
2 Kachman Bohuš st. 32 20 12 62.50
3 Kachman Jaroslav 40 24 16 60.00
4 Kachman Bohuš ml. 44 25 19 56.82
5 Hűbler Lukáš 32 12 20 37.50
6 Haňo Roman 4 1 3 25.00