Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2021/2022

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
743 21.05.2022 23:12 ŠK Jablonov n/Turňou A
Geológ Rožňava C
9 : 9 Web zápis
A.Kardos
4LSG
1547 21.05.2022 22:48 STK Lemešany B
STK Lipany A
10 : 8 Web zápis
J.Surgent
4LSD
1775 21.05.2022 22:47 STK Gemerská Poloma A
STK Poprad-S.Teplica A
10 : 8 Web zápis
J.Trojan
3LZ
1198 21.05.2022 22:26 ŠKST Pribeník A
ŠKST Michalovce C
10 : 8 Web zápis
Z.Filep
4LZK
1738 21.05.2022 22:22 Geológ Rožňava B
STK Zbereko Košice A
10 : 8 Web zápis
A.Ružik
2L
1796 21.05.2022 21:48 AŠK Maria Huta B
TJ STO Slovenská Ves A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
3LZ
1036 21.05.2022 21:18 ŠKST Spišský Štvrtok B
Fortuna Kežmarok C
12 : 6 Web zápis
V.Dunčko
4LP
1773 21.05.2022 20:53 TJ Spišský Štiavnik A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
15 : 3 Web zápis
D.Martinko
3LZ
1213 21.05.2022 20:35 OKST Budkovce A
OKST Somotor B
7 : 11 Web zápis
R.Pivarník
4LZK
1053 21.05.2022 19:09 STO Spišské Bystré A
St. Ľubovňa/Jakubany B
7 : 11 Web zápis
F.Bednár
4LP
1758 21.05.2022 10:16 TJ Čečehov A
ŠŠK Centrál Svidník A
9 : 9 Web zápis
R.Terezka
2L
1054 21.05.2022 07:33 TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
12 : 6 Web zápis
P.Andráš
4LP
1037 21.05.2022 05:43 STK Nová Lesná A
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Web zápis
G.Knižka
4LP
763 20.05.2022 21:56 BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
8 : 10 Web zápis
J.Sagula
4LSG
1562 20.05.2022 21:50 ŠŠK Centrál Svidník B
OŠK ST Bzenov-Janov A
11 : 7 Web zápis
M.Kurečko
4LSD
2655 20.05.2022 20:51 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
AŠK Maria Huta B
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
3LZ
1967 20.05.2022 00:53 STO Košické Olšany A
TTC Vojany Tigers A
15 : 3 Web zápis
J.Hiľovský
3LJ
1760 19.05.2022 22:11 ŠKST Humenné A
OŠK Šariš. Michaľany A
10 : 8 Web zápis
A.Pavlotty
2L
1988 19.05.2022 21:44 ŠKST Sokol Vojčice B
ŠK STO Kráľovce A
9 : 9 Web zápis
M.Konečný
3LJ
758 19.05.2022 21:39 STO Letanovce B
OTJ STO Jamník A
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
741 19.05.2022 21:38 ŠKST Margecany B
MŠK STO Krompachy A
7 : 11 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
1759 18.05.2022 22:45 STO Valaliky B
MKST Veľké Kapušany A
9 : 9 Web zápis
M.Sepeši
2L
1965 17.05.2022 21:38 OSK Michaľany A
STO Valaliky C
9 : 9 Web zápis
J.Kudrec
3LJ
1209 16.05.2022 07:44 STO Mokrance A
OKST Dúbravka A
18 : 0 wo Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
2312 15.05.2022 21:27 ŠKST Kamenica n/Cir. B
ŠKST Zemplín. Hámre A
8 : 10 Web zápis
J.Sojčák
4LV
1356 15.05.2022 20:50 JMC Lužany pri Topli A
STJ Družba Bardejov A
14 : 4 Web zápis
E.Tomko
3LSV
1211 15.05.2022 19:47 OKST Somotor B
TTC Vojany Tigers B
14 : 4 Web zápis
S.Sopko
4LZK
740 15.05.2022 19:05 Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
12 : 6 Web zápis
A.Ružik
4LSG
738 15.05.2022 18:46 MŠK STO Krompachy A
S.T.K. Plešivec A
2 : 16 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
2310 15.05.2022 18:24 ŠK Orion Belá n/Cir. C
STO Košarovce B
10 : 8 Web zápis
J.Dráb
4LV
2332 15.05.2022 18:24 OŠK Vyšný Žipov A
STO Snina B
4 : 14 Web zápis
O.Vagaský
4LV
1962 15.05.2022 18:07 TTC Vojany Tigers A
STO Valaliky C
7 : 11 Web zápis
Z.Krajnyik
3LJ
1964 15.05.2022 18:04 SO TJ Čičarovce A
OSK Michaľany A
12 : 6 Web zápis
J.Molnár
3LJ
1196 15.05.2022 16:43 STK Slávia Sobrance A
ŠKST Pribeník A
13 : 5 Web zápis
V.Timočko
4LZK
1033 15.05.2022 16:17 TJ STO Slovenská Ves B
ŠKST Spišský Štvrtok B
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
1195 15.05.2022 16:13 ŠKST Michalovce C
SŠK Poproč A
7 : 11 Web zápis
J.Blaško
4LZK
1194 15.05.2022 16:03 STO Kaluža A
MKST Veľké Kapušany C
6 : 12 Web zápis
P.Králik
4LZK
1792 15.05.2022 15:59 TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
7 : 11 Web zápis
P.Popovič
3LZ
1985 15.05.2022 15:51 ŠKST Michalovce B
OKST Somotor A
10 : 8 Web zápis
J.Blaško
3LJ
1963 15.05.2022 15:37 SO TJ Malý Kamenec A
STO Košické Olšany A
7 : 11 Web zápis
C.Máté
3LJ
1793 15.05.2022 14:41 ŠKST Spišský Štvrtok A
AŠK Maria Huta B
7 : 11 Web zápis
V.Dunčko
3LZ
1736 15.05.2022 14:27 Fortuna Kežmarok B
ŠK Orion Belá n/Cir. A
12 : 6 Web zápis
M.Harabin
2L
1357 15.05.2022 14:24 OŠK Kamienka A
STO Snina A
12 : 6 Web zápis
B.Blaha
3LSV
1371 15.05.2022 14:23 ŠKST Kamenica n/Cir. A
STK Lemešany A
6 : 12 Web zápis
J.Sojčák
3LSV
755 15.05.2022 14:07 TJ Baník Mlynky A
STO Letanovce B
13 : 5 Web zápis
J.Černický
4LSG
2656 15.05.2022 13:55 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišské Vlachy A
13 : 5 Web zápis
J.Stanko
3LZ
1047 15.05.2022 13:51 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Web zápis
J.Stanko
4LP
1770 15.05.2022 13:46 STK Severka Kežmarok A
STK Poprad-S.Teplica A
6 : 12 Web zápis
T.Ištocy
3LZ
1558 15.05.2022 13:40 OŠK ST Bzenov-Janov A
STK Jakovany A
8 : 10 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
753 15.05.2022 13:07 AŠK Maria Huta C
ŠKST Spišské Vlachy B
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
2311 15.05.2022 13:01 MŠK VSTK Vranov n/T D
OŠK Kamienka B
18 : 0 wo Web zápis
A.Hajduk
4LV
1755 15.05.2022 12:52 TJ Čečehov A
OŠK Šariš. Michaľany A
10 : 8 Web zápis
R.Terezka
2L
2333 15.05.2022 11:54 STO Dlhé n/Cirochou A
STO TTC Kochanovce A
14 : 4 Web zápis
M.Kohut
4LV
1358 15.05.2022 11:30 ŠKST Humenné B
STO Sedlice A
10 : 8 Web zápis
A.Pavlotty
3LSV
1373 15.05.2022 09:45 MŠK VSTK Vranov n/T C
OSTK Hencovce A
7 : 11 Web zápis
A.Hajduk
3LSV
739 15.05.2022 09:37 ŠKST Margecany B
ŠK Jablonov n/Turňou A
7 : 11 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
1034 15.05.2022 08:42 TJ Javorinka Levoča B
Fortuna Kežmarok C
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
4LP
1032 15.05.2022 01:35 KST Poprad B
STK Nová Lesná A
14 : 4 Web zápis
T.Valluš
4LP
1771 14.05.2022 23:14 STK Gemerská Poloma A
KST Poprad A
9 : 9 Web zápis
J.Trojan
3LZ
1735 14.05.2022 22:40 Geológ Rožňava B
MŠK VSTK Vranov n/T B
8 : 10 Web zápis
A.Ružik
2L
2660 14.05.2022 22:36 TJ Spišský Štiavnik A
TJ Javorinka Levoča A
5 : 13 Web zápis
D.Martinko
3LZ
1210 14.05.2022 21:01 OKST Budkovce A
KST plus 40 Trebišov A
5 : 13 Web zápis
R.Pivarník
4LZK
1984 14.05.2022 20:48 ŠK STO Kráľovce A
TJ Čečehov B
9 : 9 Web zápis
P.Papáč
3LJ
1557 14.05.2022 20:05 OŠK Šariš. Michaľany B
ŠŠK Centrál Svidník B
11 : 7 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
1542 14.05.2022 18:23 STO Sedlice B
STK Lemešany B
14 : 4 Web zápis
J.Veľas
4LSD
1983 14.05.2022 17:36 MKST Veľké Kapušany B
ŠKST Sokol Vojčice B
18 : 0 wo Web zápis
Š.Popély
3LJ
1543 14.05.2022 00:08 Športklub MSS Prešov A
STK Lipany A
11 : 7 Web zápis
M.Gábor
4LSD
1734 13.05.2022 23:00 ŠKST Sokol Vojčice A
STK Zbereko Košice A
8 : 10 Web zápis
M.Konečný
2L
1058 13.05.2022 22:50 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Požiarnik Rakúsy A
9 : 9 Web zápis
J.Štucka
4LP
2331 13.05.2022 20:50 ŠK Orion Belá n/Cir. B
TJ Šimonka Čierne nT A
13 : 5 Web zápis
J.Brečka
4LV
1559 13.05.2022 11:42 STK Torysa A
JMC Lužany pri Topli B
6 : 12 Web zápis
P.Šašala
4LSD
754 12.05.2022 22:33 BBF Spišská Nová Ves A
OTJ STO Jamník A
8 : 10 Web zápis
J.Sagula
4LSG
1757 12.05.2022 21:59 MKST Veľké Kapušany A
ŠŠK Centrál Svidník A
9 : 9 Web zápis
Š.Popély
2L
1544 12.05.2022 07:54 TJ Magura Zborov A
STMK Stropkov A
10 : 8 Web zápis
A.Baran
4LSD
1048 12.05.2022 01:05 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
12 : 6 Web zápis
J.Štucka
4LP
1756 11.05.2022 19:27 STO Valaliky B
ŠKST Humenné A
10 : 8 Web zápis
M.Sepeši
2L
1207 09.05.2022 07:45 OKST Dúbravka A
OKST Somotor B
3 : 15 Web zápis
F.Kmec
4LZK
2330 08.05.2022 18:30 OŠK Vyšný Žipov A
TJ Šimonka Čierne nT A
12 : 6 Web zápis
O.Vagaský
4LV
1733 08.05.2022 18:16 STK Zbereko Košice A
MŠK VSTK Vranov n/T B
7 : 11 Web zápis
M.Vaňo
2L
1767 08.05.2022 17:27 MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Severka Kežmarok A
7 : 11 Web zápis
M.Matava
3LZ
1191 08.05.2022 17:09 SŠK Poproč A
MKST Veľké Kapušany C
14 : 4 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
2328 08.05.2022 17:04 ŠK Orion Belá n/Cir. B
STO Dlhé n/Cirochou A
8 : 10 Web zápis
J.Brečka
4LV
2307 08.05.2022 16:57 ŠK Orion Belá n/Cir. C
ŠKST Humenné C
14 : 4 Web zápis
J.Brečka
4LV
1368 08.05.2022 16:33 OSTK Hencovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
13 : 5 Web zápis
M.Tomáš
3LSV
1192 08.05.2022 16:33 STO Kaluža A
ŠKST Pribeník A
12 : 6 Web zápis
P.Králik
4LZK
1354 08.05.2022 16:21 STO Snina A
STO Sedlice A
14 : 4 Web zápis
I.Malinič
3LSV
1193 08.05.2022 16:20 STK Slávia Sobrance A
ŠKST Michalovce C
2 : 16 Web zápis
V.Timočko
4LZK
1555 08.05.2022 16:06 OŠK ST Bzenov-Janov A
JMC Lužany pri Topli B
6 : 12 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
1768 08.05.2022 16:03 STK Gemerská Poloma A
TJ Spišský Štiavnik A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
3LZ
2308 08.05.2022 15:35 ŠKST Zemplín. Hámre A
MŠK VSTK Vranov n/T D
3 : 15 Web zápis
J.Širgeľ
4LV
1206 08.05.2022 14:55 KST plus 40 Trebišov A
STO Mokrance A
13 : 5 Web zápis
E.Ščerba
4LZK
1789 08.05.2022 14:55 ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ STO Slovenská Ves A
10 : 8 Web zápis
V.Dunčko
3LZ
1769 08.05.2022 14:46 KST Poprad A
STK Poprad-S.Teplica A
5 : 13 Web zápis
T.Valluš
3LZ
1961 08.05.2022 14:34 TTC Vojany Tigers A
SO TJ Malý Kamenec A
9 : 9 Web zápis
Z.Krajnyik
3LJ
1046 08.05.2022 14:28 TJ Sokol Jakubany A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
11 : 7 Web zápis
P.Sykora
4LP
336 08.05.2022 14:23 ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Javorinka Levoča A
VZ WO Predbežný
J.Pitoňák
3LZ
1208 08.05.2022 14:14 TTC Vojany Tigers B
OKST Budkovce A
7 : 11 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
735 08.05.2022 14:14 MŠK STO Krompachy A
Geológ Rožňava C
11 : 7 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
1030 08.05.2022 14:09 TJ STO Slovenská Ves B
TJ Javorinka Levoča B
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
1731 08.05.2022 13:56 ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠKST Sokol Vojčice A
8 : 10 Web zápis
J.Brečka
2L