Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2021/2022

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 12 12 12
2 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 12 11 11
3 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 12 11 11
4 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 12 10 10
5 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 10 9 9
6 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 11 9 9
7 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 12 9 9
8 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 9 8 8
9 Bednár František STO Spišské Bystré A 11 8 8
10 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 12 8 8
11 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 12 8 8
12 Zgeburová Anastázia TJ STO Slovenská Ves B 8 7 7
13 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča B 8 7 7
14 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 12 7 7
15 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 12 7 7
16 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 12 7 7
17 Roth Peter ŠKST Spišský Štvrtok B 12 7 7
18 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 11 6 6
19 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 12 6 6
20 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 12 6 6
21 Mlej Ján STK Nová Lesná A 11 5 5
22 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 11 5 5
23 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 12 5 5
24 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 12 5 5
25 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 12 5 5
26 Valluš Tomáš KST Poprad B 12 5 5
27 Markovič Ladislav KST Poprad B 12 5 5
28 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 12 5 5
29 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 5 4 4
30 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 8 4 4
31 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 8 4 4
32 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 12 4 4
33 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 12 4 4
34 Ištók Pavol Fortuna Kežmarok C 4 3 3
35 Blaha František KST Poprad B 4 3 3
36 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok B 4 3 3
37 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 4 3 3
38 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves B 4 3 3
39 Kancír Milan KST Poprad B 7 3 3
40 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok B 8 3 3
41 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok B 8 3 3
42 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 8 3 3
43 Gdovin Lukáš ŠKST Spišský Štvrtok B 8 3 3
44 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča B 10 3 3
45 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 11 3 3
46 Kučečka Adrián STK Nová Lesná A 11 3 3
47 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 12 3 3
48 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 2 2 2
49 Rusnák Ernest TJ Javorinka Levoča B 3 2 2
50 Kocúr Ján Fortuna Kežmarok C 4 2 2
51 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 8 2 2
52 Kubis Jaroslav KST Poprad B 8 2 2
53 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 12 2 2
54 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 1 1 1
55 Forgáč Maroš ŠKST Spišský Štvrtok B 4 1 1
56 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 7 1 1
57 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok B 7 1 1
58 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok B 8 1 1
59 Królik Vladimír STK Severka Kežmarok B 8 1 1
60 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 1 0 0
61 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 1 0 0
62 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 2 0 0
63 Pavličko Miroslav STK Nová Lesná A 3 0 0
64 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 4 0 0
65 Koša Karol STK Severka Kežmarok B 4 0 0
66 Szentiványi Peter KST Poprad B 5 0 0
67 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok C 8 0 0