Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2021/2022

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(3) do 50%(1,5) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 3 3 0 100.00
2 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 3 3 0 100.00
3 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 3 3 0 100.00
4 Markovič Ladislav KST Poprad B 3 3 0 100.00
5 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 3 3 0 100.00
6 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 3 3 0 100.00
7 Bednár František STO Spišské Bystré A 2 2 0 100.00
8 Valluš Tomáš KST Poprad B 2 2 0 100.00
9 Vojtičko Denis STK Severka Kežmarok B 2 2 0 100.00
10 Kalafut Marián STK Severka Kežmarok B 2 2 0 100.00
11 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 3 2 1 66.67
12 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 3 2 1 66.67
13 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 3 2 1 66.67
14 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 3 2 1 66.67
15 Ištocy Tomáš STK Severka Kežmarok B 3 2 1 66.67
16 Roth Peter ŠKST Spišský Štvrtok B 3 2 1 66.67
17 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 3 2 1 66.67
18 Kučečka Adrián STK Nová Lesná A 2 1 1 50.00
19 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 2 1 1 50.00
20 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 2 1 1 50.00
21 Kubis Jaroslav KST Poprad B 2 1 1 50.00
22 Zgeburová Anastázia TJ STO Slovenská Ves B 2 1 1 50.00
23 Nováček Miroslav ŠKST Spišský Štvrtok B 2 1 1 50.00
24 Królik Vladimír STK Severka Kežmarok B 2 1 1 50.00
25 Gdovin Lukáš ŠKST Spišský Štvrtok B 2 1 1 50.00
26 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 2 1 1 50.00
27 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 2 1 1 50.00
28 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok C 2 1 1 50.00
29 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok B 2 1 1 50.00
30 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 3 1 2 33.33
31 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 3 1 2 33.33
32 Mlej Ján STK Nová Lesná A 3 1 2 33.33
33 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 3 1 2 33.33
34 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 3 1 2 33.33
35 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 3 1 2 33.33
36 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 3 1 2 33.33
37 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 3 1 2 33.33
38 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 3 1 2 33.33
39 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 3 0 3 0.00
40 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča B 3 0 3 0.00
41 Kancír Milan KST Poprad B 3 0 3 0.00
42 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 3 0 3 0.00
43 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 3 0 3 0.00
44 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 2 0 2 0.00
45 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 2 0 2 0.00
46 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 2 0 2 0.00
47 Szentiványi Peter KST Poprad B 2 0 2 0.00
48 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča B 2 0 2 0.00
49 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča B 2 0 2 0.00
Od 50%(1,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 1 1 0 100.00
2 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok B 1 1 0 100.00
3 Kocúr Ján Fortuna Kežmarok C 1 1 0 100.00
4 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves B 1 1 0 100.00
5 Forgáč Maroš ŠKST Spišský Štvrtok B 1 1 0 100.00
6 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 1 1 0 100.00
7 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 1 1 0 100.00
8 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 1 1 0 100.00
9 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 1 1 0 100.00
10 Ištók Pavol Fortuna Kežmarok C 1 0 1 0.00
11 Zombek Bohumír TJ Javorinka Levoča B 1 0 1 0.00
12 Rusnák Ernest TJ Javorinka Levoča B 1 0 1 0.00
13 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča B 1 0 1 0.00
14 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 1 0 1 0.00
15 Koša Karol STK Severka Kežmarok B 1 0 1 0.00