Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

PSTZ Poprad 2021/2022

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
229 15.05.2022 19:06 STK Stará Lesná A
TJ Spišský Štiavnik B
8 : 10 Web zápis
T.Frisík
5LM-PP
183 15.05.2022 14:50 Obec Spišská Teplica A
Sp. St. Ves-Lesnica C
10 : 8 Web zápis
J.Cerva
6LM-PP
228 15.05.2022 14:17 ŠKST Spišský Štvrtok C
STK Severka Kežmarok C
8 : 10 Web zápis
L.Javorsky
5LM-PP
184 15.05.2022 13:34 STK Severka Kežmarok D
TTC Spartak Poprad A
1 : 17 Web zápis
T.Ištocy
6LM-PP
185 14.05.2022 19:44 TJ Sokol Jakubany B
STO Spišské Bystré C
15 : 3 Web zápis
J.Jakubianský
6LM-PP
182 14.05.2022 13:13 MŠK Adento Svit A
TJ STO Slovenská Ves C
12 : 6 Web zápis
J.Klein
6LM-PP
272 09.05.2022 15:38 MŠK Spišská Belá B
STO Vyšné Ružbachy A
6 : 12 Web zápis
M.Tropp
5LM-PP
178 08.05.2022 18:41 STO Spišské Bystré C
MŠK Adento Svit A
3 : 15 Web zápis
J.Klimo
6LM-PP
226 08.05.2022 16:11 STK Stará Lesná A
PPC Fortuna Kežmarok D
9 : 9 Web zápis
T.Frisík
5LM-PP
180 08.05.2022 14:37 Sp. St. Ves-Lesnica C
STK Severka Kežmarok D
14 : 4 Web zápis
J.Stanko
6LM-PP
227 08.05.2022 09:41 TJ Spišský Štiavnik B
ŠKST Spišský Štvrtok C
4 : 14 Web zápis
D.Martinko
5LM-PP
273 08.05.2022 08:08 STK Plaveč A
STO Spišské Bystré B
8 : 10 Web zápis
P.Dufala
5LM-PP
179 07.05.2022 22:05 TTC Spartak Poprad A
TJ Sokol Jakubany B
9 : 9 Web zápis
T.Bujňák
6LM-PP
181 07.05.2022 13:29 TJ STO Slovenská Ves C
Obec Spišská Teplica A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
174 01.05.2022 15:11 MŠK Adento Svit A
Obec Spišská Teplica A
17 : 1 Web zápis
J.Klein
6LM-PP
270 01.05.2022 14:05 STO Spišské Bystré B
MŠK Spišská Belá B
9 : 9 Web zápis
J.Klimo
5LM-PP
225 01.05.2022 11:36 ŠKST Spišský Štvrtok C
PPC Fortuna Kežmarok D
18 : 0 Web zápis
L.Javorsky
5LM-PP
224 01.05.2022 09:28 TJ Spišský Štiavnik B
STK Severka Kežmarok C
8 : 10 Web zápis
D.Martinko
5LM-PP
177 01.05.2022 08:42 STO Spišské Bystré C
TTC Spartak Poprad A
10 : 8 Web zápis
T.Bujňák
6LM-PP
176 30.04.2022 19:40 TJ Sokol Jakubany B
Sp. St. Ves-Lesnica C
14 : 4 Web zápis
J.Jakubianský
6LM-PP
175 30.04.2022 17:17 STK Severka Kežmarok D
TJ STO Slovenská Ves C
11 : 7 Web zápis
T.Ištocy
6LM-PP
173 30.04.2022 17:16 Obec Spišská Teplica A
STK Severka Kežmarok D
12 : 6 Web zápis
J.Cerva
6LM-PP
172 30.04.2022 17:15 TJ STO Slovenská Ves C
TJ Sokol Jakubany B
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
171 30.04.2022 17:15 Sp. St. Ves-Lesnica C
STO Spišské Bystré C
9 : 9 Web zápis
J.Stanko
6LM-PP
170 30.04.2022 17:15 TTC Spartak Poprad A
MŠK Adento Svit A
5 : 13 Web zápis
T.Bujňák
6LM-PP
223 30.04.2022 17:13 TJ Spišský Štiavnik B
PPC Fortuna Kežmarok D
12 : 6 Web zápis
D.Martinko
5LM-PP
222 30.04.2022 17:12 STK Stará Lesná A
STK Severka Kežmarok C
7 : 11 Web zápis
T.Frisík
5LM-PP
271 30.04.2022 17:11 STO Vyšné Ružbachy A
STK Plaveč A
7 : 11 Web zápis
J.Fedorko
5LM-PP
269 30.04.2022 17:10 STO Spišské Bystré B
STO Vyšné Ružbachy A
13 : 5 Web zápis
F.Bednár
5LM-PP
268 30.04.2022 17:09 STK Plaveč A
MŠK Spišská Belá B
15 : 3 Web zápis
P.Dufala
5LM-PP
169 14.04.2022 14:52 TTC Spartak Poprad A
Sp. St. Ves-Lesnica C
17 : 1 Web zápis
T.Bujňák
6LM-PP
168 14.04.2022 14:51 STO Spišské Bystré C
TJ STO Slovenská Ves C
12 : 6 Web zápis
J.Klimo
6LM-PP
167 14.04.2022 14:50 TJ Sokol Jakubany B
Obec Spišská Teplica A
7 : 11 Web zápis
J.Jakubianský
6LM-PP
166 14.04.2022 14:49 MŠK Adento Svit A
STK Severka Kežmarok D
15 : 3 Web zápis
J.Klein
6LM-PP
165 14.04.2022 14:48 STK Severka Kežmarok D
TJ Sokol Jakubany B
7 : 11 Web zápis
J.Jakubianský
6LM-PP
164 14.04.2022 14:47 Obec Spišská Teplica A
STO Spišské Bystré C
9 : 9 Web zápis
J.Cerva
6LM-PP
163 14.04.2022 14:47 TJ STO Slovenská Ves C
TTC Spartak Poprad A
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
162 14.04.2022 14:47 Sp. St. Ves-Lesnica C
MŠK Adento Svit A
1 : 17 Web zápis
J.Stanko
6LM-PP
161 14.04.2022 14:46 Sp. St. Ves-Lesnica C
TJ STO Slovenská Ves C
8 : 10 Web zápis
J.Stanko
6LM-PP
160 14.04.2022 14:45 TTC Spartak Poprad A
Obec Spišská Teplica A
13 : 5 Web zápis
T.Bujňák
6LM-PP
159 14.04.2022 14:44 STO Spišské Bystré C
STK Severka Kežmarok D
11 : 7 Web zápis
J.Klimo
6LM-PP
158 14.04.2022 14:44 MŠK Adento Svit A
TJ Sokol Jakubany B
16 : 2 Web zápis
J.Klein
6LM-PP
129 14.04.2022 14:43 STO Spišské Bystré C
TJ Sokol Jakubany B
3 : 15 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
128 14.04.2022 14:43 TTC Spartak Poprad A
STK Severka Kežmarok D
13 : 5 Web zápis
T.Bujňák
6LM-PP
127 14.04.2022 14:42 Sp. St. Ves-Lesnica C
Obec Spišská Teplica A
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
6LM-PP
126 14.04.2022 14:41 TJ STO Slovenská Ves C
MŠK Adento Svit A
5 : 13 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
125 14.04.2022 14:41 Obec Spišská Teplica A
TJ STO Slovenská Ves C
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
124 14.04.2022 14:39 STK Severka Kežmarok D
Sp. St. Ves-Lesnica C
10 : 8 Web zápis
T.Ištocy
6LM-PP
123 14.04.2022 14:38 TJ Sokol Jakubany B
TTC Spartak Poprad A
7 : 11 Web zápis
J.Jakubianský
6LM-PP
122 14.04.2022 14:29 MŠK Adento Svit A
STO Spišské Bystré C
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
121 14.04.2022 14:27 TTC Spartak Poprad A
STO Spišské Bystré C
16 : 2 Web zápis
T.Bujňák
6LM-PP
120 14.04.2022 14:27 Sp. St. Ves-Lesnica C
TJ Sokol Jakubany B
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
6LM-PP
119 14.04.2022 14:26 TJ STO Slovenská Ves C
STK Severka Kežmarok D
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
118 14.04.2022 14:26 Obec Spišská Teplica A
MŠK Adento Svit A
2 : 16 Web zápis
J.Cerva
6LM-PP
117 14.04.2022 14:25 STK Severka Kežmarok D
Obec Spišská Teplica A
10 : 8 Web zápis
J.Novotný
6LM-PP
116 14.04.2022 14:24 TJ Sokol Jakubany B
TJ STO Slovenská Ves C
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
115 14.04.2022 14:24 STO Spišské Bystré C
Sp. St. Ves-Lesnica C
15 : 3 Web zápis
F.Bednár
6LM-PP
114 14.04.2022 14:23 MŠK Adento Svit A
TTC Spartak Poprad A
16 : 2 Web zápis
J.Klein
6LM-PP
113 14.04.2022 13:54 Sp. St. Ves-Lesnica C
TTC Spartak Poprad A
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
6LM-PP
112 14.04.2022 13:53 TJ STO Slovenská Ves C
STO Spišské Bystré C
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
111 14.04.2022 13:52 Obec Spišská Teplica A
TJ Sokol Jakubany B
11 : 7 Web zápis
J.Cerva
6LM-PP
110 14.04.2022 13:51 STK Severka Kežmarok D
MŠK Adento Svit A
2 : 16 Web zápis
J.Novotný
6LM-PP
109 14.04.2022 13:47 TJ Sokol Jakubany B
STK Severka Kežmarok D
5 : 13 Web zápis
J.Jakubianský
6LM-PP
108 14.04.2022 13:45 STO Spišské Bystré C
Obec Spišská Teplica A
10 : 8 Web zápis
F.Bednár
6LM-PP
107 14.04.2022 13:44 TTC Spartak Poprad A
TJ STO Slovenská Ves C
13 : 5 Web zápis
T.Bujňák
6LM-PP
106 14.04.2022 13:42 MŠK Adento Svit A
Sp. St. Ves-Lesnica C
18 : 0 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
44 12.04.2022 11:36 STO Spišské Bystré B
STK Severka Kežmarok C
5 : 13 Web zápis
J.Klimo
5LM-PP
43 12.04.2022 11:35 STO Vyšné Ružbachy A
MŠK Spišská Belá B
7 : 11 Web zápis
J.Fedorko
5LM-PP
42 12.04.2022 11:34 STK Plaveč A
PPC Fortuna Kežmarok D
5 : 13 Web zápis
P.Dufala
5LM-PP
41 12.04.2022 11:33 TJ Spišský Štiavnik B
STK Stará Lesná A
15 : 3 Web zápis
D.Martinko
5LM-PP
40 12.04.2022 11:31 PPC Fortuna Kežmarok D
TJ Spišský Štiavnik B
11 : 7 Web zápis
M.Harabin
5LM-PP
39 12.04.2022 11:30 MŠK Spišská Belá B
STK Plaveč A
7 : 11 Web zápis
M.Tropp
5LM-PP
38 12.04.2022 11:29 STK Severka Kežmarok C
STO Vyšné Ružbachy A
17 : 1 Web zápis
T.Ištocy
5LM-PP
36 12.04.2022 11:28 STK Stará Lesná A
ŠKST Spišský Štvrtok C
8 : 10 Web zápis
T.Frisík
5LM-PP
35 12.04.2022 11:28 STO Spišské Bystré B
ŠKST Spišský Štvrtok C
3 : 15 Web zápis
J.Pitoňák
5LM-PP
33 12.04.2022 11:27 STK Plaveč A
STK Severka Kežmarok C
10 : 8 Web zápis
P.Dufala
5LM-PP
32 12.04.2022 11:27 TJ Spišský Štiavnik B
MŠK Spišská Belá B
14 : 4 Web zápis
D.Martinko
5LM-PP
31 12.04.2022 11:26 PPC Fortuna Kežmarok D
STK Stará Lesná A
9 : 9 Web zápis
M.Harabin
5LM-PP
30 12.04.2022 11:25 MŠK Spišská Belá B
PPC Fortuna Kežmarok D
9 : 9 Web zápis
M.Tropp
5LM-PP
29 12.04.2022 11:24 STK Severka Kežmarok C
TJ Spišský Štiavnik B
9 : 9 Web zápis
T.Ištocy
5LM-PP
27 12.04.2022 11:23 ŠKST Spišský Štvrtok C
STO Vyšné Ružbachy A
15 : 3 Web zápis
L.Javorsky
5LM-PP
26 12.04.2022 11:22 STK Stará Lesná A
STO Spišské Bystré B
12 : 6 Web zápis
T.Frisík
5LM-PP
25 12.04.2022 11:21 STO Vyšné Ružbachy A
STO Spišské Bystré B
8 : 10 Web zápis
J.Fedorko
5LM-PP
24 12.04.2022 11:20 STK Plaveč A
ŠKST Spišský Štvrtok C
8 : 10 Web zápis
P.Dufala
5LM-PP
22 12.04.2022 11:18 PPC Fortuna Kežmarok D
STK Severka Kežmarok C
11 : 7 Web zápis
M.Harabin
5LM-PP
21 12.04.2022 11:17 MŠK Spišská Belá B
STK Stará Lesná A
9 : 9 Web zápis
M.Tropp
5LM-PP
20 12.04.2022 11:16 STK Severka Kežmarok C
MŠK Spišská Belá B
15 : 3 Web zápis
J.Novotný
5LM-PP
18 12.04.2022 11:14 ŠKST Spišský Štvrtok C
TJ Spišský Štiavnik B
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
5LM-PP
17 12.04.2022 11:12 STO Spišské Bystré B
STK Plaveč A
12 : 6 Web zápis
F.Bednár
5LM-PP
16 12.04.2022 11:11 STK Stará Lesná A
STO Vyšné Ružbachy A
14 : 4 Web zápis
T.Frisík
5LM-PP
15 12.04.2022 11:10 STK Plaveč A
STO Vyšné Ružbachy A
12 : 6 Web zápis
P.Dufala
5LM-PP
14 12.04.2022 11:09 TJ Spišský Štiavnik B
STO Spišské Bystré B
12 : 6 Web zápis
D.Martinko
5LM-PP
13 12.04.2022 11:08 PPC Fortuna Kežmarok D
ŠKST Spišský Štvrtok C
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
5LM-PP
11 12.04.2022 11:07 STK Severka Kežmarok C
STK Stará Lesná A
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
5LM-PP
9 12.04.2022 11:04 ŠKST Spišský Štvrtok C
MŠK Spišská Belá B
15 : 3 Web zápis
L.Javorsky
5LM-PP
8 12.04.2022 11:03 STO Spišské Bystré B
PPC Fortuna Kežmarok D
5 : 13 Web zápis
F.Bednár
5LM-PP
7 12.04.2022 11:02 STO Vyšné Ružbachy A
TJ Spišský Štiavnik B
6 : 12 Web zápis
J.Fedorko
5LM-PP
6 12.04.2022 11:01 STK Stará Lesná A
STK Plaveč A
11 : 7 Web zápis
T.Frisík
5LM-PP
103 07.10.2021 21:21 STK Severka Kežmarok D
STO Spišské Bystré C
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP
105 07.10.2021 12:00 TJ STO Slovenská Ves C
Sp. St. Ves-Lesnica C
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
6LM-PP