Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš 2021/2022

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
1504 22.05.2022 00:11 OŠK Arnutovce A
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Web zápis
V.Medery
5L
1506 21.05.2022 21:02 Stavebniny S. Vlachy C
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
A.Gurčík
5L
1502 15.05.2022 09:08 TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce C
11 : 7 Web zápis
J.Černický
5L
1501 14.05.2022 21:46 ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Arnutovce A
11 : 7 Web zápis
M.Roch
5L
1500 14.05.2022 14:17 STO Letanovce D
Stavebniny S. Vlachy C
8 : 10 Web zápis
M.Gábriš
5L
1498 14.05.2022 08:01 ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Web zápis
J.Lízanec
5L
1499 13.05.2022 21:22 STO Odorín A
STŠK Obec Hrabušice A
6 : 12 Web zápis
R.Fajth
5L
1493 08.05.2022 12:47 ŠK Muškát Lieskovany A
TJ Baník Mlynky B
14 : 4 Web zápis
E.Krotký
5L
1494 08.05.2022 12:29 ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
M.Roch
5L
1625 08.05.2022 11:05 CVČ Raketa SNV B
STŠK Obec Hrabušice B
6 : 12 Web zápis
K.Giľák
6L
1627 07.05.2022 19:42 Obec Smolnícka Huta A
STO Odorín B
5 : 13 Web zápis
M.Stopko
6L
1497 07.05.2022 08:23 ŠK Harichovce B
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
J.Lízanec
5L
1495 06.05.2022 22:12 OŠK Arnutovce A
Stavebniny S. Vlachy C
11 : 7 Web zápis
V.Medery
5L
1496 06.05.2022 21:44 STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce D
16 : 2 Web zápis
P.Popadič
5L
1626 06.05.2022 20:16 AŠK Mária Huta D
AŠK Mária Huta E
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
1489 01.05.2022 16:38 STO Letanovce D
ŠK Harichovce B
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš
5L
1623 01.05.2022 11:35 CVČ Raketa SNV B
OTJ Jamník B
12 : 6 Web zápis
K.Giľák
6L
1492 01.05.2022 09:52 ŠK 1951 Domaňovce A
TJ Baník Mlynky B
12 : 6 Web zápis
M.Roch
5L
1491 30.04.2022 22:37 Stavebniny S. Vlachy C
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
A.Gurčík
5L
1621 30.04.2022 19:23 Obec Smolnícka Huta A
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
M.Stopko
6L
1490 29.04.2022 22:38 STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Arnutovce A
15 : 3 Web zápis
P.Popadič
5L
1488 29.04.2022 21:59 STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
9 : 9 Web zápis
R.Fajth
5L
1486 29.04.2022 08:42 OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
8 : 10 Web zápis
V.Medery
5L
1622 28.04.2022 22:37 STŠK Obec Hrabušice B
AŠK Mária Huta E
14 : 4 Web zápis
J.Jozefčák
6L
1485 24.04.2022 19:39 STO Letanovce C
STŠK Obec Hrabušice A
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš
5L
1598 24.04.2022 16:06 Schöní SNV A
FK Olcnava A
10 : 8 Web zápis
M.Ferenc
6L
1483 23.04.2022 22:38 ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
13 : 5 Web zápis
J.Lukáč
5L
1597 23.04.2022 21:40 MŠK STO Krompachy B
STK Vojkovce A
12 : 6 Web zápis
E.Ivančák
6L
1617 23.04.2022 12:42 AŠK Mária Huta E
OTJ Jamník B
3 : 15 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
1599 23.04.2022 08:48 ŠK Harichovce C
ŠKST Spišské Vlachy D
1 : 17 Web zápis
J.Lízanec
6L
1487 22.04.2022 22:13 STO Odorín A
STO Letanovce D
15 : 3 Web zápis
R.Fajth
5L
1618 21.04.2022 22:22 STŠK Obec Hrabušice B
Obec Smolnícka Huta A
8 : 10 Web zápis
J.Jozefčák
6L
1484 21.04.2022 21:24 Stavebniny S. Vlachy C
TJ Baník Mlynky B
10 : 8 Web zápis
A.Gurčík
5L
1619 20.04.2022 20:37 STO Odorín B
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
R.Buday
6L
1596 10.04.2022 21:07 MŠK STO Krompachy B
FK Olcnava A
14 : 4 Web zápis
E.Ivančák
6L
1481 10.04.2022 15:23 TJ Baník Mlynky B
STŠK Obec Hrabušice A
4 : 14 Web zápis
J.Černický
5L
1478 10.04.2022 14:45 ŠK Muškát Lieskovany A
STO Letanovce D
15 : 3 Web zápis
E.Krotký
5L
1594 10.04.2022 08:01 STK Vojkovce A
ŠK Harichovce C
9 : 9 Web zápis
M.Lokšinský
6L
1482 09.04.2022 21:13 ŠK 1951 Domaňovce A
Stavebniny S. Vlachy C
12 : 6 Web zápis
M.Roch
5L
1614 09.04.2022 20:17 Obec Smolnícka Huta A
OTJ Jamník B
6 : 12 Web zápis
M.Stopko
6L
1595 09.04.2022 17:22 ŠKST Spišské Vlachy D
Schöní SNV A
12 : 6 Web zápis
A.Gurčík
6L
1613 09.04.2022 10:04 STO Odorín B
STŠK Obec Hrabušice B
7 : 11 Web zápis
R.Buday
6L
1480 09.04.2022 08:04 ŠK Harichovce B
STO Letanovce C
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
5L
1479 08.04.2022 21:37 STO Odorín A
OŠK Arnutovce A
12 : 6 Web zápis
R.Fajth
5L
1615 08.04.2022 20:17 AŠK Mária Huta E
CVČ Raketa SNV B
0 : 18 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
1476 06.04.2022 21:23 STO Letanovce C
STO Odorín A
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš
5L
1477 06.04.2022 13:02 STO Letanovce D
OŠK Arnutovce A
4 : 14 Web zápis
M.Gábriš
5L
1593 03.04.2022 15:59 Schöní SNV A
ŠK Harichovce C
13 : 5 Web zápis
M.Ferenc
6L
1473 03.04.2022 14:30 ŠK Muškát Lieskovany A
Stavebniny S. Vlachy C
8 : 10 Web zápis
E.Krotký
5L
1591 03.04.2022 12:47 FK Olcnava A
STK Vojkovce A
13 : 5 Web zápis
M.Sakmár
6L
1474 03.04.2022 09:33 ŠK 1951 Domaňovce A
STŠK Obec Hrabušice A
3 : 15 Web zápis
M.Roch
5L
1610 02.04.2022 21:47 OTJ Jamník B
STO Odorín B
9 : 9 Web zápis
M.Grzyb
6L
1609 02.04.2022 19:31 Obec Smolnícka Huta A
CVČ Raketa SNV B
9 : 9 Web zápis
M.Stopko
6L
1592 01.04.2022 21:23 ŠKST Spišské Vlachy D
MŠK STO Krompachy B
3 : 15 Web zápis
A.Gurčík
6L
1611 01.04.2022 21:07 AŠK Mária Huta D
STŠK Obec Hrabušice B
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
1475 29.03.2022 23:00 ŠK Harichovce B
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
5L
1469 27.03.2022 18:00 STO Letanovce C
STO Letanovce D
10 : 8 Web zápis
M.Gábriš
5L
1588 27.03.2022 14:57 Schöní SNV A
STK Vojkovce A
13 : 5 Web zápis
M.Ferenc
6L
1590 27.03.2022 14:18 FK Olcnava A
ŠKST Spišské Vlachy D
13 : 5 Web zápis
M.Sakmár
6L
1470 27.03.2022 10:14 TJ Baník Mlynky B
STO Odorín A
4 : 14 Web zápis
J.Černický
5L
1468 27.03.2022 09:33 OŠK Arnutovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Web zápis
V.Medery
5L
1471 27.03.2022 07:54 ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Harichovce B
11 : 7 Web zápis
M.Roch
5L
1589 25.03.2022 23:04 MŠK STO Krompachy B
ŠK Harichovce C
11 : 7 Web zápis
E.Ivančák
6L
1606 25.03.2022 21:54 STO Odorín B
CVČ Raketa SNV B
2 : 16 Web zápis
R.Buday
6L
1607 25.03.2022 20:03 AŠK Mária Huta E
Obec Smolnícka Huta A
5 : 13 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
1605 24.03.2022 20:37 OTJ Jamník B
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
M.Grzyb
6L
1472 24.03.2022 08:01 Stavebniny S. Vlachy C
STŠK Obec Hrabušice A
4 : 14 Web zápis
A.Gurčík
5L
1586 21.03.2022 16:57 FK Olcnava A
ŠK Harichovce C
14 : 4 Web zápis
M.Sakmár
6L
1463 20.03.2022 13:52 ŠK Muškát Lieskovany A
STŠK Obec Hrabušice A
6 : 12 Web zápis
E.Krotký
5L
1601 20.03.2022 13:48 AŠK Mária Huta E
STO Odorín B
4 : 14 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
1466 20.03.2022 13:14 STO Letanovce D
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Web zápis
M.Gábriš
5L
1467 20.03.2022 09:10 OŠK Arnutovce A
STO Letanovce C
14 : 4 Web zápis
V.Medery
5L
1587 19.03.2022 22:11 MŠK STO Krompachy B
Schöní SNV A
10 : 8 Web zápis
E.Ivančák
6L
1465 19.03.2022 21:40 ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
M.Roch
5L
1603 19.03.2022 21:36 OTJ Jamník B
STŠK Obec Hrabušice B
8 : 10 Web zápis
M.Grzyb
6L
1585 19.03.2022 20:56 STK Vojkovce A
ŠKST Spišské Vlachy D
12 : 6 Web zápis
M.Lokšinský
6L
1464 19.03.2022 08:14 ŠK Harichovce B
Stavebniny S. Vlachy C
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
5L
1602 18.03.2022 20:22 AŠK Mária Huta D
CVČ Raketa SNV B
18 : 0 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
1063 18.03.2022 09:22 MŠK STO Krompachy B
OTJ Jamník B
3 : 15 Web zápis
M.Grzyb
6L
1306 18.03.2022 08:18 ŠK Harichovce B
STŠK Obec Hrabušice A
5 : 13 Web zápis
J.Lízanec
5L
1303 18.03.2022 08:18 STO Odorín A
TJ Baník Mlynky B
14 : 4 Web zápis
R.Fajth
5L
1302 18.03.2022 08:17 OŠK Arnutovce A
STO Letanovce D
12 : 6 Web zápis
V.Medery
5L
1301 18.03.2022 08:17 STO Letanovce C
ŠK Muškát Lieskovany A
4 : 14 Web zápis
M.Gábriš
5L
1083 18.03.2022 08:17 Obec Smolnícka Huta A
STŠK Obec Hrabušice B
6 : 12 Web zápis
J.Tokarčík
6L
1082 18.03.2022 08:17 STK Vojkovce A
STO Odorín B
2 : 16 Web zápis
M.Lokšinský
6L
1081 18.03.2022 08:16 AŠK Mária Huta E
FK Olcnava A
8 : 10 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
1080 18.03.2022 08:16 CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta D
2 : 16 Web zápis
K.Giľák
6L
1078 18.03.2022 08:16 Schöní SNV A
MŠK STO Krompachy B
13 : 5 Web zápis
M.Ferenc
6L
1075 18.03.2022 08:16 ŠK Harichovce C
Schöní SNV A
5 : 13 Web zápis
J.Lízanec
6L
1074 18.03.2022 08:16 AŠK Mária Huta D
ŠKST Spišské Vlachy D
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
1073 18.03.2022 08:16 FK Olcnava A
CVČ Raketa SNV B
8 : 10 Web zápis
J.Tokarčík
6L
1072 18.03.2022 08:16 STO Odorín B
AŠK Mária Huta E
14 : 4 Web zápis
R.Buday
6L
1071 18.03.2022 08:16 STŠK Obec Hrabušice B
STK Vojkovce A
14 : 4 Web zápis
J.Jozefčák
6L
1070 18.03.2022 08:16 OTJ Jamník B
Obec Smolnícka Huta A
14 : 4 Web zápis
M.Grzyb
6L
1069 18.03.2022 08:15 STK Vojkovce A
Obec Smolnícka Huta A
9 : 9 Web zápis
M.Lokšinský
6L
1068 18.03.2022 08:15 AŠK Mária Huta E
STŠK Obec Hrabušice B
9 : 9 Web zápis
Ľ.Marcinko
6L
1067 18.03.2022 08:15 CVČ Raketa SNV B
STO Odorín B
3 : 15 Web zápis
K.Giľák
6L
1065 18.03.2022 08:15 Schöní SNV A
AŠK Mária Huta D
0 : 18 Web zápis
M.Ferenc
6L
1062 18.03.2022 08:15 ŠK Harichovce C
MŠK STO Krompachy B
10 : 8 Web zápis
J.Lízanec
6L
1060 18.03.2022 08:15 FK Olcnava A
Schöní SNV A
9 : 9 Web zápis
M.Sakmár
6L