Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2021/2022

popisok

Biskup Tadeáš

Mužstvo: STO Letanovce
Narodený: 1993
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

Odvetná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 0 /4 0
Medery Vincent OŠK Arnutovce A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 1
Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
2 . kolo 3 /1 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Pavlanský Martin STO Letanovce D 3 : 1
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Milan Vladimír STO Letanovce D 1 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Gábor Stanislav STO Letanovce D 3 : 0
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Mušuta Roman STO Letanovce D 3 : 1
3 . kolo 2 /2 2
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Knizner Igor STO Odorín A 3 : 2
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Krajňák Stanislav STO Odorín A 1 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Sedlačko Dávid STO Odorín A 1 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Fajth Rastislav STO Odorín A 3 : 2
4 . kolo 2 /2 2
Dobranský Marek ŠK Harichovce B Biskup Tadeáš STO Letanovce C 2 : 3
Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
Lízanec Jozef ŠK Harichovce B Biskup Tadeáš STO Letanovce C 1 : 3
Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 1
5 . kolo 2 /2 2
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 1 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice A 3 : 2
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 1 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice A 3 : 0
6 . kolo 0 /4 0
Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy C Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 2
Gurčík Jaroslav Stavebniny S. Vlachy C Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 1
Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy C Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy C Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
7 . kolo 1 /3 1
Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 2
Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 1
Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 1
Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 2 : 3
8 . kolo 2 /2 2
Horváth Anton TJ Baník Mlynky B Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 1
Šipula Peter TJ Baník Mlynky B Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
Gažik Arnold TJ Baník Mlynky B Biskup Tadeáš STO Letanovce C 0 : 3
Revaj Milan TJ Baník Mlynky B Biskup Tadeáš STO Letanovce C 2 : 3
9 . kolo 0 /4 0
Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 1
Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
Odvetná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
36 12 24 33.33

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 1 /3 1
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Solár Lukáš OŠK Arnutovce A 2 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Medery Vincent OŠK Arnutovce A 0 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 0 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 1
2 . kolo 0 /4 0
Buday Rastislav STO Odorín A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
Krajňák Stanislav STO Odorín A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 0
Knizner Igor STO Odorín A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 2
Sedlačko Dávid STO Odorín A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 1
9 . kolo 2 /2 2
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 3 : 1
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 1 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 1 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 3 : 2
10 . kolo 3 /1 3
Biskup Peter st. STO Letanovce D Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 1
Slamený Lukáš STO Letanovce D Biskup Tadeáš STO Letanovce C 1 : 3
Mušuta Dominik STO Letanovce D Biskup Tadeáš STO Letanovce C 0 : 3
Milan Vladimír STO Letanovce D Biskup Tadeáš STO Letanovce C 1 : 3
11 . kolo 0 /4 0
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 0 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 1 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 1 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 1 : 3
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
20 6 14 30.00