Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2021/2022

popisok

Bartoš Ľubomír

Mužstvo: OŠK Arnutovce
Narodený: 1956
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

Odvetná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 2 /2 2
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Gabriš Milan STO Letanovce C 3 : 1
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Biskup Tadeáš STO Letanovce C 3 : 1
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Gabriš Martin STO Letanovce C 1 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Gabrišová Gabriela STO Letanovce C 2 : 3
3 . kolo 0 /2 0
Milan Vladimír STO Letanovce D Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
Pavlanský Martin STO Letanovce D Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
4 . kolo 0 /4 0
Knizner Igor STO Odorín A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
Krajňák Stanislav STO Odorín A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
Sedlačko Dávid STO Odorín A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
Fajth Rastislav STO Odorín A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
5 . kolo 1 /3 1
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Novák Gabriel ŠK Harichovce B 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 3 : 0
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 0 : 3
6 . kolo 0 /4 0
Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 1
Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
8 . kolo 1 /3 1
Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 1 : 3
Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 1
9 . kolo 1 /3 1
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Gažik Arnold TJ Baník Mlynky B 3 : 0
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 1 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 2 : 3
Odvetná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
26 5 21 19.23

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 1 /3 1
Gabriš Milan STO Letanovce C Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 1
Gabriš Martin STO Letanovce C Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 1
Šveda Lukáš STO Letanovce C Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 0 : 3
Biskup Tadeáš STO Letanovce C Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 1
3 . kolo 1 /3 1
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Markovič Pavol STO Odorín A 3 : 1
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Fajth Rastislav STO Odorín A 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Sedlačko Dávid STO Odorín A 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Knizner Igor STO Odorín A 1 : 3
6 . kolo 0 /4 0
Novák Gabriel ŠK Harichovce B Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 1
Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
Lízanec Jozef ŠK Harichovce B Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 3 : 0
7 . kolo 0 /4 0
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 0 : 3
11 . kolo 0 /4 0
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Gábor Stanislav STO Letanovce D 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Biskup Peter st. STO Letanovce D 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Milan Vladimír STO Letanovce D 0 : 3
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Pavlanský Martin STO Letanovce D 0 : 3
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
20 2 18 10.00