Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2021/2022

popisok

Bartoš Juan Alex

Mužstvo: TJ Baník Mlynky
Narodený: 2006
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

Odvetná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 3 /1 3
Mušuta Roman STO Letanovce D Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 0 : 3
Milan Vladimír STO Letanovce D Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 3 : 2
Gábor Stanislav STO Letanovce D Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 0 : 3
Biskup Peter st. STO Letanovce D Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 2 : 3
2 . kolo 1 /3 1
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Knizner Igor STO Odorín A 1 : 3
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Krajňák Stanislav STO Odorín A 3 : 0
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Sedlačko Dávid STO Odorín A 0 : 3
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Fajth Rastislav STO Odorín A 2 : 3
6 . kolo 3 /1 3
Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 3 : 2
Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 2 : 3
Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 1 : 3
Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 2 : 3
9 . kolo 2 /2 2
Medery Vincent OŠK Arnutovce A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 3 : 2
Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 2 : 3
Solár Lukáš OŠK Arnutovce A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 3 : 1
Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 2 : 3
Odvetná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
16 9 7 56.25

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
3 . kolo 0 /4 0
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 0 : 3
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Novák Gabriel ŠK Harichovce B 2 : 3
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 1 : 3
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 2 : 3
4 . kolo 2 /2 2
Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 0 : 3
Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 3 : 0
Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 3 : 1
Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 0 : 3
6 . kolo 1 /1 1
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 3 : 0
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 0 : 3
10 . kolo 3 /1 3
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 3 : 2
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 0 : 3
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 3 : 1
Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B Medery Vincent OŠK Arnutovce A 3 : 2
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
14 6 8 42.86