Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2021/2022

Tabuľka hráčov - body: Odvetná časť

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 35 32 32
2 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 32 30 30
3 Sedlačko Dávid STO Odorín A 36 28 28
4 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 28 27 27
5 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 35 26 26
6 Fajth Rastislav STO Odorín A 36 24 24
7 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 30 23 23
8 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 32 23 23
9 Gurčík Jaroslav Stavebniny S. Vlachy C 26 22 22
10 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 36 22 22
11 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 26 21 21
12 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 32 21 21
13 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 24 20 20
14 Knizner Igor STO Odorín A 32 20 20
15 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy C 35 20 20
16 Gabriš Martin STO Letanovce C 36 20 20
17 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 36 20 20
18 Solár Lukáš OŠK Arnutovce A 27 19 19
19 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 33 18 18
20 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 29 16 16
21 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 36 14 14
22 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 24 13 13
23 Milan Vladimír STO Letanovce D 31 13 13
24 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 24 12 12
25 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 32 12 12
26 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 36 12 12
27 Biskup Peter st. STO Letanovce D 28 11 11
28 Gabriš Milan STO Letanovce C 32 11 11
29 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany A 20 10 10
30 Krajňák Stanislav STO Odorín A 32 10 10
31 Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 16 9 9
32 Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy C 27 9 9
33 Gábor Stanislav STO Letanovce D 28 9 9
34 Pavlanský Martin STO Letanovce D 32 9 9
35 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 8 8 8
36 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 12 8 8
37 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 16 8 8
38 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy C 22 8 8
39 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 12 7 7
40 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 20 7 7
41 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 22 7 7
42 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice A 13 6 6
43 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 20 6 6
44 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 7 5 5
45 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 26 5 5
46 Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy C 8 4 4
47 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 3 3 3
48 Lesniak Patrik Stavebniny S. Vlachy C 4 3 3
49 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice A 5 3 3
50 Biskup Peter ml. STO Letanovce D 8 3 3
51 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce A 12 3 3
52 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 26 3 3
53 Gabrišová Gabriela STO Letanovce C 32 3 3
54 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 4 2 2
55 Dobranský Marek ŠK Harichovce B 12 2 2
56 Gažik Arnold TJ Baník Mlynky B 20 2 2
57 Buday Rastislav STO Odorín A 4 1 1
58 Plata Peter STO Odorín A 4 1 1
59 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 8 1 1
60 Gurčík Anton Stavebniny S. Vlachy C 1 0 0
61 Kandra Marko Stavebniny S. Vlachy C 1 0 0
62 Nemčíková Radoslava Stavebniny S. Vlachy C 1 0 0
63 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany A 2 0 0
64 Pekarík Matúš STO Letanovce C 4 0 0
65 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy C 4 0 0
66 Mušuta Roman STO Letanovce D 8 0 0
67 Mušuta Dominik STO Letanovce D 8 0 0
68 Vytykač Jozef ŠK Harichovce B 12 0 0
69 Hrušovský Matej ŠK Harichovce B 12 0 0
70 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy C 15 0 0

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 36 30 30
2 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 32 29 29
3 Knizner Igor STO Odorín A 36 28 28
4 Sedlačko Dávid STO Odorín A 36 27 27
5 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy C 36 25 25
6 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 36 25 25
7 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 35 23 23
8 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 36 22 22
9 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 24 21 21
10 Fajth Rastislav STO Odorín A 32 21 21
11 Biskup Peter st. STO Letanovce D 32 21 21
12 Gurčík Jaroslav Stavebniny S. Vlachy C 28 20 20
13 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 28 20 20
14 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 20 19 19
15 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 36 19 19
16 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 27 17 17
17 Gabriš Martin STO Letanovce C 28 17 17
18 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 20 16 16
19 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 36 15 15
20 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 36 15 15
21 Mrkvica Peter ml. STO Letanovce C 16 14 14
22 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 24 14 14
23 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 24 14 14
24 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy C 32 14 14
25 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 36 14 14
26 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 20 13 13
27 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 22 13 13
28 Milan Vladimír STO Letanovce D 32 13 13
29 Gabriš Milan STO Letanovce C 36 13 13
30 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 20 12 12
31 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 24 12 12
32 Pavlanský Martin STO Letanovce D 28 12 12
33 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 24 11 11
34 Krajňák Stanislav STO Odorín A 32 11 11
35 Solár Lukáš OŠK Arnutovce A 11 9 9
36 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 16 8 8
37 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 24 8 8
38 Gábor Stanislav STO Letanovce D 28 8 8
39 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 16 7 7
40 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice A 10 6 6
41 Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 14 6 6
42 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 20 6 6
43 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 22 6 6
44 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 24 6 6
45 Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy C 12 5 5
46 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy C 20 5 5
47 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 36 5 5
48 Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy C 12 4 4
49 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice A 9 3 3
50 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany A 29 3 3
51 Buday Rastislav STO Odorín A 4 2 2
52 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy C 4 2 2
53 Gabrišová Gabriela STO Letanovce C 12 2 2
54 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 20 2 2
55 Markovič Pavol STO Odorín A 4 1 1
56 Slamený Lukáš STO Letanovce D 4 1 1
57 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 8 1 1
58 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 12 1 1
59 Mušuta Dominik STO Letanovce D 16 1 1
60 Šveda Lukáš STO Letanovce C 17 1 1
61 Mušuta Roman STO Letanovce D 4 0 0
62 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce B 4 0 0
63 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany A 4 0 0
64 Gažik Arnold TJ Baník Mlynky B 8 0 0
65 Pekarík Matúš STO Letanovce C 14 0 0