Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2021/2022

Úspešnosť v štvorhrách: Odvetná časť

Od 100%(9) do 50%(4,5) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy C 9 8 1 88.89
2 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 9 8 1 88.89
3 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 8 7 1 87.50
4 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy C 6 5 1 83.33
5 Sedlačko Dávid STO Odorín A 9 7 2 77.78
6 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 9 7 2 77.78
7 Knizner Igor STO Odorín A 8 6 2 75.00
8 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 8 6 2 75.00
9 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 8 6 2 75.00
10 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 7 5 2 71.43
11 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 7 5 2 71.43
12 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 6 4 2 66.67
13 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 9 5 4 55.56
14 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 9 5 4 55.56
15 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 8 4 4 50.00
16 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 8 4 4 50.00
17 Gabriš Martin STO Letanovce C 8 4 4 50.00
18 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy C 8 4 4 50.00
19 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 8 4 4 50.00
20 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 8 4 4 50.00
21 Solár Lukáš OŠK Arnutovce A 6 3 3 50.00
22 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 6 3 3 50.00
23 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 6 3 3 50.00
24 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 6 3 3 50.00
25 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 9 4 5 44.44
26 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 7 3 4 42.86
27 Gurčík Jaroslav Stavebniny S. Vlachy C 7 3 4 42.86
28 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 5 2 3 40.00
29 Pavlanský Martin STO Letanovce D 8 3 5 37.50
30 Fajth Rastislav STO Odorín A 9 3 6 33.33
31 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 6 2 4 33.33
32 Gábor Stanislav STO Letanovce D 7 2 5 28.57
33 Biskup Peter st. STO Letanovce D 7 2 5 28.57
34 Krajňák Stanislav STO Odorín A 8 2 6 25.00
35 Milan Vladimír STO Letanovce D 8 2 6 25.00
36 Gabriš Milan STO Letanovce C 8 2 6 25.00
37 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany A 5 1 4 20.00
38 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 5 1 4 20.00
39 Gažik Arnold TJ Baník Mlynky B 5 1 4 20.00
40 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 8 1 7 12.50
41 Gabrišová Gabriela STO Letanovce C 8 1 7 12.50
Od 50%(4,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy C 3 3 0 100.00
2 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 2 2 0 100.00
3 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 2 2 0 100.00
4 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 2 2 0 100.00
5 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 1 1 0 100.00
6 Buday Rastislav STO Odorín A 1 1 0 100.00
7 Plata Peter STO Odorín A 1 1 0 100.00
8 Lesniak Patrik Stavebniny S. Vlachy C 1 1 0 100.00
9 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 4 3 1 75.00
10 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 3 2 1 66.67
11 Vytykač Jozef ŠK Harichovce B 3 1 2 33.33
12 Mušuta Roman STO Letanovce D 3 1 2 33.33
13 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 3 1 2 33.33
14 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce A 3 1 2 33.33
15 Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 4 1 3 25.00
16 Hrušovský Matej ŠK Harichovce B 3 0 3 0.00
17 Dobranský Marek ŠK Harichovce B 3 0 3 0.00
18 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 2 0 2 0.00
19 Biskup Peter ml. STO Letanovce D 2 0 2 0.00
20 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice A 1 0 1 0.00
21 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice A 1 0 1 0.00
22 Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy C 1 0 1 0.00
23 Mušuta Dominik STO Letanovce D 1 0 1 0.00
24 Pekarík Matúš STO Letanovce C 1 0 1 0.00
25 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy C 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(9) do 50%(4,5) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy C 9 8 1 88.89
2 Knizner Igor STO Odorín A 9 8 1 88.89
3 Sedlačko Dávid STO Odorín A 9 8 1 88.89
4 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy C 8 7 1 87.50
5 Gurčík Jaroslav Stavebniny S. Vlachy C 7 6 1 85.71
6 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 6 5 1 83.33
7 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 6 5 1 83.33
8 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 6 5 1 83.33
9 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy C 6 5 1 83.33
10 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 5 4 1 80.00
11 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 5 4 1 80.00
12 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 7 5 2 71.43
13 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 9 6 3 66.67
14 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 6 4 2 66.67
15 Krajňák Stanislav STO Odorín A 8 5 3 62.50
16 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 5 3 2 60.00
17 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 5 3 2 60.00
18 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 5 3 2 60.00
19 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 7 4 3 57.14
20 Gabriš Martin STO Letanovce C 7 4 3 57.14
21 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 9 5 4 55.56
22 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 8 4 4 50.00
23 Fajth Rastislav STO Odorín A 8 4 4 50.00
24 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 8 4 4 50.00
25 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 9 4 5 44.44
26 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 9 4 5 44.44
27 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 9 4 5 44.44
28 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 9 4 5 44.44
29 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 9 4 5 44.44
30 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany A 7 3 4 42.86
31 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 5 2 3 40.00
32 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 9 3 6 33.33
33 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 6 2 4 33.33
34 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 6 2 4 33.33
35 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 6 2 4 33.33
36 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 6 2 4 33.33
37 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 6 2 4 33.33
38 Pavlanský Martin STO Letanovce D 7 2 5 28.57
39 Gábor Stanislav STO Letanovce D 7 2 5 28.57
40 Gabriš Milan STO Letanovce C 9 2 7 22.22
41 Milan Vladimír STO Letanovce D 8 0 8 0.00
42 Biskup Peter st. STO Letanovce D 8 0 8 0.00
Od 50%(4,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Buday Rastislav STO Odorín A 1 1 0 100.00
2 Lengvarský Jakub STŠK Obec Hrabušice A 1 1 0 100.00
3 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 4 3 1 75.00
4 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice A 3 2 1 66.67
5 Solár Lukáš OŠK Arnutovce A 3 2 1 66.67
6 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 4 2 2 50.00
7 Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy C 2 1 1 50.00
8 Gažik Arnold TJ Baník Mlynky B 2 1 1 50.00
9 Gabrišová Gabriela STO Letanovce C 3 1 2 33.33
10 Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy C 3 1 2 33.33
11 Mrkvica Peter ml. STO Letanovce C 4 1 3 25.00
12 Šveda Lukáš STO Letanovce C 4 1 3 25.00
13 Mušuta Dominik STO Letanovce D 4 0 4 0.00
14 Pekarík Matúš STO Letanovce C 4 0 4 0.00
15 Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 3 0 3 0.00
16 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 3 0 3 0.00
17 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 2 0 2 0.00
18 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice A 1 0 1 0.00
19 Markovič Pavol STO Odorín A 1 0 1 0.00
20 Mušuta Roman STO Letanovce D 1 0 1 0.00
21 Slamený Lukáš STO Letanovce D 1 0 1 0.00
22 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce B 1 0 1 0.00
23 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany A 1 0 1 0.00
24 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy C 1 0 1 0.00