Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2021/2022

Úspešnosť v dvojhrách: Odvetná časť

Od 100%(36) do 40%(14,4) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 28 27 1 96.43
2 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 32 30 2 93.75
3 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 35 32 3 91.43
4 Gurčík Jaroslav Stavebniny S. Vlachy C 26 22 4 84.62
5 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 24 20 4 83.33
6 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 26 21 5 80.77
7 Sedlačko Dávid STO Odorín A 36 28 8 77.78
8 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 30 23 7 76.67
9 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 35 26 9 74.29
10 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 32 23 9 71.88
11 Solár Lukáš OŠK Arnutovce A 27 19 8 70.37
12 Fajth Rastislav STO Odorín A 36 24 12 66.67
13 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 32 21 11 65.63
14 Knizner Igor STO Odorín A 32 20 12 62.50
15 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 36 22 14 61.11
16 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy C 35 20 15 57.14
17 Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 16 9 7 56.25
18 Gabriš Martin STO Letanovce C 36 20 16 55.56
19 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 36 20 16 55.56
20 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 29 16 13 55.17
21 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 33 18 15 54.55
22 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 24 13 11 54.17
23 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 24 12 12 50.00
24 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany A 20 10 10 50.00
25 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 16 8 8 50.00
26 Milan Vladimír STO Letanovce D 31 13 18 41.94
27 Biskup Peter st. STO Letanovce D 28 11 17 39.29
28 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 36 14 22 38.89
29 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 32 12 20 37.50
30 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy C 22 8 14 36.36
31 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 20 7 13 35.00
32 Gabriš Milan STO Letanovce C 32 11 21 34.38
33 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 36 12 24 33.33
34 Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy C 27 9 18 33.33
35 Gábor Stanislav STO Letanovce D 28 9 19 32.14
36 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 22 7 15 31.82
37 Krajňák Stanislav STO Odorín A 32 10 22 31.25
38 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 20 6 14 30.00
39 Pavlanský Martin STO Letanovce D 32 9 23 28.13
40 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 26 5 21 19.23
41 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 26 3 23 11.54
42 Gažik Arnold TJ Baník Mlynky B 20 2 18 10.00
43 Gabrišová Gabriela STO Letanovce C 32 3 29 9.38
44 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy C 15 0 15 0.00
Od 40%(14,4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 8 8 0 100.00
2 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 3 3 0 100.00
3 Lesniak Patrik Stavebniny S. Vlachy C 4 3 1 75.00
4 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 7 5 2 71.43
5 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 12 8 4 66.67
6 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice A 5 3 2 60.00
7 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 12 7 5 58.33
8 Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy C 8 4 4 50.00
9 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 4 2 2 50.00
10 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice A 13 6 7 46.15
11 Biskup Peter ml. STO Letanovce D 8 3 5 37.50
12 Lukáč Ján st. ŠK 1951 Domaňovce A 12 3 9 25.00
13 Buday Rastislav STO Odorín A 4 1 3 25.00
14 Plata Peter STO Odorín A 4 1 3 25.00
15 Dobranský Marek ŠK Harichovce B 12 2 10 16.67
16 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 8 1 7 12.50
17 Vytykač Jozef ŠK Harichovce B 12 0 12 0.00
18 Hrušovský Matej ŠK Harichovce B 12 0 12 0.00
19 Mušuta Roman STO Letanovce D 8 0 8 0.00
20 Mušuta Dominik STO Letanovce D 8 0 8 0.00
21 Pekarík Matúš STO Letanovce C 4 0 4 0.00
22 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy C 4 0 4 0.00
23 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany A 2 0 2 0.00
24 Gurčík Anton Stavebniny S. Vlachy C 1 0 1 0.00
25 Kandra Marko Stavebniny S. Vlachy C 1 0 1 0.00
26 Nemčíková Radoslava Stavebniny S. Vlachy C 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(36) do 40%(14,4) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 20 19 1 95.00
2 Novák Gabriel ŠK Harichovce B 32 29 3 90.63
3 Geletka Marek ŠK 1951 Domaňovce A 24 21 3 87.50
4 Mrkvica Peter ml. STO Letanovce C 16 14 2 87.50
5 Krotký Emil ŠK Muškát Lieskovany A 36 30 6 83.33
6 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 20 16 4 80.00
7 Knizner Igor STO Odorín A 36 28 8 77.78
8 Sedlačko Dávid STO Odorín A 36 27 9 75.00
9 Gurčík Jaroslav Stavebniny S. Vlachy C 28 20 8 71.43
10 Šipula Peter TJ Baník Mlynky B 28 20 8 71.43
11 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy C 36 25 11 69.44
12 Jozefčák Jakub STŠK Obec Hrabušice A 36 25 11 69.44
13 Živčák Ján ŠK Muškát Lieskovany A 35 23 12 65.71
14 Fajth Rastislav STO Odorín A 32 21 11 65.63
15 Biskup Peter st. STO Letanovce D 32 21 11 65.63
16 Čurillová Veronika OŠK Arnutovce A 20 13 7 65.00
17 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 27 17 10 62.96
18 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce B 36 22 14 61.11
19 Gabriš Martin STO Letanovce C 28 17 11 60.71
20 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky B 20 12 8 60.00
21 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 22 13 9 59.09
22 Mlynarčík Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 24 14 10 58.33
23 Čabanik Miroslav OŠK Arnutovce A 24 14 10 58.33
24 Forgáč Matúš ŠK 1951 Domaňovce A 36 19 17 52.78
25 Dzurilla Jozef OŠK Arnutovce A 24 12 12 50.00
26 Tököly Ivan st. TJ Baník Mlynky B 16 8 8 50.00
27 Roch Matej ŠK 1951 Domaňovce A 24 11 13 45.83
28 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy C 32 14 18 43.75
29 Staňa Denis ŠK Muškát Lieskovany A 16 7 9 43.75
30 Pavlanský Martin STO Letanovce D 28 12 16 42.86
31 Lízanec Jozef ŠK Harichovce B 36 15 21 41.67
32 Medery Vincent OŠK Arnutovce A 36 15 21 41.67
33 Milan Vladimír STO Letanovce D 32 13 19 40.63
34 Stolárik Rudolf ŠK Harichovce B 36 14 22 38.89
35 Gabriš Milan STO Letanovce C 36 13 23 36.11
36 Krajňák Stanislav STO Odorín A 32 11 21 34.38
37 Farkašovský Miroslav ŠK 1951 Domaňovce A 24 8 16 33.33
38 Biskup Tadeáš STO Letanovce C 20 6 14 30.00
39 Gábor Stanislav STO Letanovce D 28 8 20 28.57
40 Horváth Anton TJ Baník Mlynky B 22 6 16 27.27
41 Farkašovská Zuzana ŠK Muškát Lieskovany A 24 6 18 25.00
42 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy C 20 5 15 25.00
43 Revaj Milan TJ Baník Mlynky B 36 5 31 13.89
44 Černický Marián st. ŠK Muškát Lieskovany A 29 3 26 10.34
45 Bartoš Ľubomír OŠK Arnutovce A 20 2 18 10.00
46 Mušuta Dominik STO Letanovce D 16 1 15 6.25
47 Šveda Lukáš STO Letanovce C 17 1 16 5.88
Od 40%(14,4) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Solár Lukáš OŠK Arnutovce A 11 9 2 81.82
2 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice A 10 6 4 60.00
3 Buday Rastislav STO Odorín A 4 2 2 50.00
4 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy C 4 2 2 50.00
5 Bartoš Juan Alex TJ Baník Mlynky B 14 6 8 42.86
6 Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy C 12 5 7 41.67
7 Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy C 12 4 8 33.33
8 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice A 9 3 6 33.33
9 Markovič Pavol STO Odorín A 4 1 3 25.00
10 Slamený Lukáš STO Letanovce D 4 1 3 25.00
11 Gabrišová Gabriela STO Letanovce C 12 2 10 16.67
12 Dzurilla František OŠK Arnutovce A 8 1 7 12.50
13 Ruman Marek ŠK 1951 Domaňovce A 12 1 11 8.33
14 Pekarík Matúš STO Letanovce C 14 0 14 0.00
15 Gažik Arnold TJ Baník Mlynky B 8 0 8 0.00
16 Mušuta Roman STO Letanovce D 4 0 4 0.00
17 Kováč Ľuboš ŠK Harichovce B 4 0 4 0.00
18 Kapusta Ján ŠK Muškát Lieskovany A 4 0 4 0.00