Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2021/2022

Úspešnosť v mužstvách: Odvetná časť

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
OŠK Arnutovce A
1 Dzurilla Jozef 7 5 2 71.43
2 Solár Lukáš 27 19 8 70.37
3 Medery Vincent 36 20 16 55.56
4 Čabanik Miroslav 24 13 11 54.17
5 Čurillová Veronika 16 8 8 50.00
6 Bartoš Ľubomír 26 5 21 19.23
7 Dzurilla František 8 1 7 12.50
ŠK 1951 Domaňovce A
1 Geletka Marek 8 8 0 100.00
2 Mlynarčík Matúš 32 23 9 71.88
3 Roch Matej 32 21 11 65.63
4 Forgáč Matúš 36 22 14 61.11
5 Farkašovský Miroslav 4 2 2 50.00
6 Ruman Marek 20 6 14 30.00
7 Lukáč Ján st. 12 3 9 25.00
ŠK Harichovce B
1 Novák Gabriel 28 27 1 96.43
2 Glovičko Stanislav 24 20 4 83.33
3 Stolárik Rudolf 24 12 12 50.00
4 Lízanec Jozef 32 12 20 37.50
5 Dobranský Marek 12 2 10 16.67
6 Vytykač Jozef 12 0 12 0.00
7 Hrušovský Matej 12 0 12 0.00
ŠK Muškát Lieskovany A
1 Živčák Ján 30 23 7 76.67
2 Krotký Emil 35 26 9 74.29
3 Staňa Denis 33 18 15 54.55
4 Černický Marián st. 20 10 10 50.00
5 Farkašovská Zuzana 20 7 13 35.00
6 Kapusta Ján 2 0 2 0.00
Stavebniny S. Vlachy C
1 Gurčík Jaroslav 26 22 4 84.62
2 Lesniak Patrik 4 3 1 75.00
3 Chovanec Peter 35 20 15 57.14
4 Cuker Pavol 8 4 4 50.00
5 Wenzel Michal 22 8 14 36.36
6 Tőkőly Ivan 27 9 18 33.33
7 Klešč Peter 15 0 15 0.00
8 Gurčík Matej 4 0 4 0.00
9 Kandra Marko 1 0 1 0.00
10 Nemčíková Radoslava 1 0 1 0.00
11 Gurčík Anton 1 0 1 0.00
STO Letanovce C
1 Gabriš Martin 36 20 16 55.56
2 Gabriš Milan 32 11 21 34.38
3 Biskup Tadeáš 36 12 24 33.33
4 Gabrišová Gabriela 32 3 29 9.38
5 Pekarík Matúš 4 0 4 0.00
STO Letanovce D
1 Milan Vladimír 31 13 18 41.94
2 Biskup Peter st. 28 11 17 39.29
3 Biskup Peter ml. 8 3 5 37.50
4 Gábor Stanislav 28 9 19 32.14
5 Pavlanský Martin 32 9 23 28.13
6 Mušuta Roman 8 0 8 0.00
7 Mušuta Dominik 8 0 8 0.00
STO Odorín A
1 Sedlačko Dávid 36 28 8 77.78
2 Fajth Rastislav 36 24 12 66.67
3 Knizner Igor 32 20 12 62.50
4 Krajňák Stanislav 32 10 22 31.25
5 Buday Rastislav 4 1 3 25.00
6 Plata Peter 4 1 3 25.00
STŠK Obec Hrabušice A
1 Jozefčák Ján 3 3 0 100.00
2 Tkáč Samuel 32 30 2 93.75
3 Jozefčák Jakub 35 32 3 91.43
4 Novýsedlák Jaroslav 26 21 5 80.77
5 Jozefčák Daniel 5 3 2 60.00
6 Popadič Peter 29 16 13 55.17
7 Hodák Viktor 13 6 7 46.15
TJ Baník Mlynky B
1 Böhm Róbert 12 8 4 66.67
2 Šipula Peter 12 7 5 58.33
3 Bartoš Juan Alex 16 9 7 56.25
4 Horváth Anton 36 14 22 38.89
5 Tököly Ivan st. 22 7 15 31.82
6 Revaj Milan 26 3 23 11.54
7 Gažik Arnold 20 2 18 10.00

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
OŠK Arnutovce A
1 Solár Lukáš 11 9 2 81.82
2 Čurillová Veronika 20 13 7 65.00
3 Čabanik Miroslav 24 14 10 58.33
4 Dzurilla Jozef 24 12 12 50.00
5 Medery Vincent 36 15 21 41.67
6 Dzurilla František 8 1 7 12.50
7 Bartoš Ľubomír 20 2 18 10.00
ŠK 1951 Domaňovce A
1 Geletka Marek 24 21 3 87.50
2 Mlynarčík Matúš 24 14 10 58.33
3 Forgáč Matúš 36 19 17 52.78
4 Roch Matej 24 11 13 45.83
5 Farkašovský Miroslav 24 8 16 33.33
6 Ruman Marek 12 1 11 8.33
ŠK Harichovce B
1 Novák Gabriel 32 29 3 90.63
2 Glovičko Stanislav 36 22 14 61.11
3 Lízanec Jozef 36 15 21 41.67
4 Stolárik Rudolf 36 14 22 38.89
5 Kováč Ľuboš 4 0 4 0.00
ŠK Muškát Lieskovany A
1 Krotký Emil 36 30 6 83.33
2 Živčák Ján 35 23 12 65.71
3 Staňa Denis 16 7 9 43.75
4 Farkašovská Zuzana 24 6 18 25.00
5 Černický Marián st. 29 3 26 10.34
6 Kapusta Ján 4 0 4 0.00
Stavebniny S. Vlachy C
1 Gurčík Jaroslav 28 20 8 71.43
2 Chovanec Peter 36 25 11 69.44
3 Gurčík Matej 4 2 2 50.00
4 Wenzel Michal 32 14 18 43.75
5 Cuker Pavol 12 5 7 41.67
6 Tőkőly Ivan 12 4 8 33.33
7 Klešč Peter 20 5 15 25.00
STO Letanovce C
1 Mrkvica Peter ml. 16 14 2 87.50
2 Gabriš Martin 28 17 11 60.71
3 Gabriš Milan 36 13 23 36.11
4 Biskup Tadeáš 20 6 14 30.00
5 Gabrišová Gabriela 12 2 10 16.67
6 Šveda Lukáš 17 1 16 5.88
7 Pekarík Matúš 14 0 14 0.00
STO Letanovce D
1 Biskup Peter st. 32 21 11 65.63
2 Pavlanský Martin 28 12 16 42.86
3 Milan Vladimír 32 13 19 40.63
4 Gábor Stanislav 28 8 20 28.57
5 Slamený Lukáš 4 1 3 25.00
6 Mušuta Dominik 16 1 15 6.25
7 Mušuta Roman 4 0 4 0.00
STO Odorín A
1 Knizner Igor 36 28 8 77.78
2 Sedlačko Dávid 36 27 9 75.00
3 Fajth Rastislav 32 21 11 65.63
4 Buday Rastislav 4 2 2 50.00
5 Krajňák Stanislav 32 11 21 34.38
6 Markovič Pavol 4 1 3 25.00
STŠK Obec Hrabušice A
1 Tkáč Samuel 20 19 1 95.00
2 Novýsedlák Jaroslav 20 16 4 80.00
3 Jozefčák Jakub 36 25 11 69.44
4 Popadič Peter 27 17 10 62.96
5 Jozefčák Daniel 10 6 4 60.00
6 Jozefčák Ján 22 13 9 59.09
7 Hodák Viktor 9 3 6 33.33
TJ Baník Mlynky B
1 Šipula Peter 28 20 8 71.43
2 Böhm Róbert 20 12 8 60.00
3 Tököly Ivan st. 16 8 8 50.00
4 Bartoš Juan Alex 14 6 8 42.86
5 Horváth Anton 22 6 16 27.27
6 Revaj Milan 36 5 31 13.89
7 Gažik Arnold 8 0 8 0.00