Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2021/2022

Výsledky zápasov: Odvetná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
9 . kolo
1503 22.05.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Letanovce C
14 : 4 Web zápis
E.Krotký
   
1504 21.05.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Web zápis
V.Medery
     
1505 21.05.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce D
12 : 6 Web zápis
M.Roch
   
1506 20.05.2022
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
A.Gurčík
   
1507 22.05.2022
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Harichovce B
15 : 3 Web zápis
J.Jozefčák
   
8 . kolo
1498 13.05.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Web zápis
J.Lízanec
   
1499 13.05.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
STŠK Obec Hrabušice A
6 : 12 Web zápis
R.Fajth
   
1500 13.05.2022
Pi 18:00
STO Letanovce D
Stavebniny S. Vlachy C
8 : 10 Web zápis
M.Gábriš
   
1501 14.05.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Arnutovce A
11 : 7 Web zápis
M.Roch
   
1502 13.05.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce C
11 : 7 Web zápis
J.Černický
   
7 . kolo
1493 08.05.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
TJ Baník Mlynky B
14 : 4 Web zápis
E.Krotký
   
1494 07.05.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
M.Roch
   
1495 05.05.2022
št 18:00
OŠK Arnutovce A
Stavebniny S. Vlachy C
11 : 7 Web zápis
V.Medery
   
1496 06.05.2022
Pi 18:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce D
16 : 2 Web zápis
P.Popadič
   
1497 06.05.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
J.Lízanec
   
6 . kolo
1488 29.04.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
9 : 9 Web zápis
R.Fajth
   
1489 30.04.2022
So 17:00
STO Letanovce D
ŠK Harichovce B
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš
   
1490 29.04.2022
Pi 18:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Arnutovce A
15 : 3 Web zápis
P.Popadič
   
1491 29.04.2022
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
A.Gurčík
   
1492 30.04.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
TJ Baník Mlynky B
12 : 6 Web zápis
M.Roch
   
5 . kolo
1483 23.04.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
13 : 5 Web zápis
J.Lukáč
   
1484 20.04.2022
St 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
TJ Baník Mlynky B
10 : 8 Web zápis
A.Gurčík
   
1485 24.04.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
STŠK Obec Hrabušice A
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš
   
1486 27.04.2022
St 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
8 : 10 Web zápis
V.Medery
   
1487 22.04.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
STO Letanovce D
15 : 3 Web zápis
R.Fajth
   
4 . kolo
1478 10.04.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Letanovce D
15 : 3 Web zápis
E.Krotký
   
1479 08.04.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
OŠK Arnutovce A
12 : 6 Web zápis
R.Fajth
   
1480 08.04.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Letanovce C
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
   
1481 08.04.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STŠK Obec Hrabušice A
4 : 14 Web zápis
J.Černický
   
1482 09.04.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
Stavebniny S. Vlachy C
12 : 6 Web zápis
M.Roch
   
3 . kolo
1473 03.04.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
Stavebniny S. Vlachy C
8 : 10 Web zápis
E.Krotký
   
1474 02.04.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STŠK Obec Hrabušice A
3 : 15 Web zápis
M.Roch
   
1475 29.03.2022
Ut 18:00
ŠK Harichovce B
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
   
1476 03.04.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Odorín A
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš
   
1477 05.04.2022
Ut 18:00
STO Letanovce D
OŠK Arnutovce A
4 : 14 Web zápis
M.Gábriš
   
2 . kolo
1468 26.03.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Web zápis
V.Medery
   
1469 27.03.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Letanovce D
10 : 8 Web zápis
M.Gábriš
   
1470 25.03.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Odorín A
4 : 14 Web zápis
J.Černický
   
1471 26.03.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Harichovce B
11 : 7 Web zápis
M.Roch
   
1472 23.03.2022
St 18:00
Stavebniny S. Vlachy C
STŠK Obec Hrabušice A
4 : 14 Web zápis
A.Gurčík
   
1 . kolo
1463 20.03.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STŠK Obec Hrabušice A
6 : 12 Web zápis
E.Krotký
   
1464 18.03.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
Stavebniny S. Vlachy C
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
   
1465 19.03.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
M.Roch
   
1466 19.03.2022
So 17:00
STO Letanovce D
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Web zápis
M.Gábriš
   
1467 19.03.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
STO Letanovce C
14 : 4 Web zápis
V.Medery
   

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
1301 13.03.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Muškát Lieskovany A
4 : 14 Web zápis
M.Gábriš
   
1302 12.03.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
STO Letanovce D
12 : 6 Web zápis
V.Medery
   
1303 11.03.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
TJ Baník Mlynky B
14 : 4 Web zápis
R.Fajth
   
1304 13.03.2022
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
Zrušené      
1305 13.03.2022
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
Stavebniny S. Vlachy C
Zrušené      
1306 10.03.2022
št 18:00
ŠK Harichovce B
STŠK Obec Hrabušice A
5 : 13 Web zápis
J.Lízanec
   
10 . kolo
1295 06.03.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK Harichovce B
8 : 10 Web zápis
E.Krotký
   
1296 06.03.2022
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Betlanovce A
Zrušené      
1297 04.03.2022
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
CVČ Raketa SNV A
Zrušené      
1298 04.03.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Web zápis
R.Fajth
   
1299 04.03.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
OŠK Arnutovce A
7 : 11 Web zápis
J.Černický
   
1300 05.03.2022
So 17:00
STO Letanovce D
STO Letanovce C
8 : 10 Web zápis
M.Gábriš
   
9 . kolo
1289 26.02.2022
So 17:00
STO Letanovce D
ŠK Muškát Lieskovany A
9 : 9 Web zápis
M.Gábriš
   
1290 27.02.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Web zápis
M.Gábriš
   
1291 10.03.2022
št 18:00
OŠK Arnutovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Web zápis
V.Medery
   
1292 25.02.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
Stavebniny S. Vlachy C
11 : 7 Web zápis
R.Fajth
   
1293 27.02.2022
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STŠK Obec Hrabušice A
Zrušené      
1294 27.02.2022
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Harichovce B
Zrušené      
8 . kolo
1283 20.02.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Betlanovce A
Zrušené      
1284 18.02.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
CVČ Raketa SNV A
Zrušené      
1285 20.02.2022
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Odorín A
12 : 6 Web zápis
P.Popadič
   
1286 18.02.2022
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
OŠK Arnutovce A
11 : 7 Web zápis
A.Gurčík
   
1287 20.02.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Web zápis
M.Gábriš
   
1288 18.02.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce D
8 : 10 Web zápis
J.Černický
   
7 . kolo
1277 11.02.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Web zápis
J.Černický
   
1278 12.02.2022
So 17:00
STO Letanovce D
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Web zápis
M.Gábriš
   
1279 12.02.2022
So 17:00
STO Letanovce C
Stavebniny S. Vlachy C
6 : 12 Web zápis
M.Gábriš
   
1280 12.02.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
STŠK Obec Hrabušice A
4 : 14 Web zápis
J.Tokarčík
   
1281 11.02.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK Harichovce B
16 : 2 Web zápis
S.Krajňák
   
1282 12.02.2022
So 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Betlanovce A
Zrušené      
6 . kolo
1271 06.02.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené      
1272 06.02.2022
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Odorín A
Zrušené      
1273 04.02.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Arnutovce A
15 : 3 Web zápis
J.Lízanec
   
1274 06.02.2022
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce C
14 : 4 Web zápis
J.Jozefčák
   
1275 04.02.2022
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STO Letanovce D
11 : 7 Web zápis
A.Gurčík
   
1276 04.02.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Web zápis
J.Černický
   
5 . kolo
1265 30.01.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK 1951 Domaňovce A
6 : 12 Web zápis
E.Krotký
   
1266 28.01.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
Stavebniny S. Vlachy C
10 : 8 Web zápis
J.Černický
   
1267 29.01.2022
So 17:00
STO Letanovce D
STŠK Obec Hrabušice A
4 : 14 Web zápis
M.Gábriš
   
1268 30.01.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Harichovce B
9 : 9 Web zápis
M.Gábriš
   
1269 29.01.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
Zrušené      
1270 28.01.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené      
4 . kolo
1259 24.10.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Odorín A
6 : 12 Web zápis
E.Krotký
   
1260 24.10.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
Zrušené      
1261 24.10.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Letanovce C
Zrušené    
1262 22.10.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Letanovce D
15 : 3 Web zápis
J.Lízanec
   
1263 24.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Web zápis
J.Jozefčák
   
1264 22.10.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Web zápis
A.Gurčík
   
3 . kolo
1253 15.10.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK Muškát Lieskovany A
11 : 7 Web zápis
A.Gurčík
   
1254 01.02.2022
Ut 17:30
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK 1951 Domaňovce A
11 : 7 Web zápis
P.Popadič
   
1255 15.10.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Harichovce B
3 : 15 Web zápis
J.Černický
   
1256 16.10.2021
So 17:00
STO Letanovce D
OŠK Betlanovce A
Zrušené    
1257 17.10.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
CVČ Raketa SNV A
Zrušené    
1258 16.10.2021
So 18:00
OŠK Arnutovce A
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
J.Tokarčík
   
2 . kolo
1247 10.10.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Arnutovce A
9 : 9 Web zápis
E.Krotký
   
1248 08.10.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
STO Letanovce C
11 : 7 Web zápis
R.Fajth
   
1249 10.10.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STO Letanovce D
Zrušené    
1250 10.10.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
TJ Baník Mlynky B
Zrušené    
1251 08.10.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Web zápis
J.Lízanec
   
1252 10.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
Stavebniny S. Vlachy C
9 : 9 Web zápis
P.Popadič
   
1 . kolo
1241 03.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Muškát Lieskovany A
12 : 6 Web zápis
P.Popadič
   
1242 01.10.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK Harichovce B
11 : 7 Web zápis
A.Gurčík
   
1243 03.10.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
Zrušené    
1244 01.10.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
CVČ Raketa SNV A
Zrušené    
1245 02.10.2021
So 17:00
STO Letanovce D
STO Odorín A
3 : 15 Web zápis
M.Gábriš
   
1246 03.10.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Arnutovce A
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš