Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 5.liga, muži 2021/2022

Rozpis súťaže: Odvetná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 11 . týždeň roku 2022
1463 20.03.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STŠK Obec Hrabušice A
6 : 12 Web zápis
E.Krotký
 
1464 18.03.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
Stavebniny S. Vlachy C
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
 
1465 19.03.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
M.Roch
 
1466 19.03.2022
So 17:00
STO Letanovce D
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Web zápis
M.Gábriš
 
1467 19.03.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
STO Letanovce C
14 : 4 Web zápis
V.Medery
 
2 . kolo - 12 . týždeň roku 2022
1468 26.03.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Web zápis
V.Medery
 
1469 27.03.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Letanovce D
10 : 8 Web zápis
M.Gábriš
 
1470 25.03.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Odorín A
4 : 14 Web zápis
J.Černický
 
1471 26.03.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Harichovce B
11 : 7 Web zápis
M.Roch
 
1472 23.03.2022
St 18:00
Stavebniny S. Vlachy C
STŠK Obec Hrabušice A
4 : 14 Web zápis
A.Gurčík
 
3 . kolo - 13 . týždeň roku 2022
1473 03.04.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
Stavebniny S. Vlachy C
8 : 10 Web zápis
E.Krotký
 
1474 02.04.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STŠK Obec Hrabušice A
3 : 15 Web zápis
M.Roch
 
1475 29.03.2022
Ut 18:00
ŠK Harichovce B
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
 
1476 03.04.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
STO Odorín A
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš
 
1477 05.04.2022
Ut 18:00
STO Letanovce D
OŠK Arnutovce A
4 : 14 Web zápis
M.Gábriš
 
4 . kolo - 14 . týždeň roku 2022
1478 10.04.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Letanovce D
15 : 3 Web zápis
E.Krotký
 
1479 08.04.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
OŠK Arnutovce A
12 : 6 Web zápis
R.Fajth
 
1480 08.04.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Letanovce C
11 : 7 Web zápis
J.Lízanec
 
1481 08.04.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STŠK Obec Hrabušice A
4 : 14 Web zápis
J.Černický
 
1482 09.04.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
Stavebniny S. Vlachy C
12 : 6 Web zápis
M.Roch
 
5 . kolo - 16 . týždeň roku 2022
1483 23.04.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
ŠK Muškát Lieskovany A
13 : 5 Web zápis
J.Lukáč
 
1484 20.04.2022
St 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
TJ Baník Mlynky B
10 : 8 Web zápis
A.Gurčík
 
1485 24.04.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
STŠK Obec Hrabušice A
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš
 
1486 27.04.2022
St 17:30
OŠK Arnutovce A
ŠK Harichovce B
8 : 10 Web zápis
V.Medery
 
1487 22.04.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
STO Letanovce D
15 : 3 Web zápis
R.Fajth
 
6 . kolo - 17 . týždeň roku 2022
1488 29.04.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK Muškát Lieskovany A
9 : 9 Web zápis
R.Fajth
 
1489 30.04.2022
So 17:00
STO Letanovce D
ŠK Harichovce B
5 : 13 Web zápis
M.Gábriš
 
1490 29.04.2022
Pi 18:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Arnutovce A
15 : 3 Web zápis
P.Popadič
 
1491 29.04.2022
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
A.Gurčík
 
1492 30.04.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
TJ Baník Mlynky B
12 : 6 Web zápis
M.Roch
 
7 . kolo - 18 . týždeň roku 2022
1493 08.05.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
TJ Baník Mlynky B
14 : 4 Web zápis
E.Krotký
 
1494 07.05.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce C
13 : 5 Web zápis
M.Roch
 
1495 05.05.2022
št 18:00
OŠK Arnutovce A
Stavebniny S. Vlachy C
11 : 7 Web zápis
V.Medery
 
1496 06.05.2022
Pi 18:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce D
16 : 2 Web zápis
P.Popadič
 
1497 06.05.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Odorín A
9 : 9 Web zápis
J.Lízanec
 
8 . kolo - 19 . týždeň roku 2022
1498 13.05.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Web zápis
J.Lízanec
 
1499 13.05.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
STŠK Obec Hrabušice A
6 : 12 Web zápis
R.Fajth
 
1500 13.05.2022
Pi 18:00
STO Letanovce D
Stavebniny S. Vlachy C
8 : 10 Web zápis
M.Gábriš
 
1501 14.05.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
OŠK Arnutovce A
11 : 7 Web zápis
M.Roch
 
1502 13.05.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce C
11 : 7 Web zápis
J.Černický
 
9 . kolo - 20 . týždeň roku 2022
1503 22.05.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Letanovce C
14 : 4 Web zápis
E.Krotký
 
1504 21.05.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Web zápis
V.Medery
 
1505 21.05.2022
So 18:00
ŠK 1951 Domaňovce A
STO Letanovce D
12 : 6 Web zápis
M.Roch
 
1506 20.05.2022
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STO Odorín A
11 : 7 Web zápis
A.Gurčík
 
1507 22.05.2022
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Harichovce B
15 : 3 Web zápis
J.Jozefčák
 

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 39 . týždeň roku 2021
1241 03.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK Muškát Lieskovany A
12 : 6 Schválené  
1242 01.10.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK Harichovce B
11 : 7 Schválené  
1243 03.10.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
Zrušené  
1244 01.10.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
CVČ Raketa SNV A
Zrušené  
1245 02.10.2021
So 17:00
STO Letanovce D
STO Odorín A
3 : 15 Schválené  
1246 03.10.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
OŠK Arnutovce A
5 : 13 Schválené  
2 . kolo - 40 . týždeň roku 2021
1247 10.10.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Arnutovce A
9 : 9 Schválené  
1248 08.10.2021
Pi 18:00
STO Odorín A
STO Letanovce C
11 : 7 Schválené  
1249 10.10.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STO Letanovce D
Zrušené  
1250 10.10.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
TJ Baník Mlynky B
Zrušené  
1251 08.10.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
ŠK 1951 Domaňovce A
10 : 8 Schválené  
1252 10.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
Stavebniny S. Vlachy C
9 : 9 Schválené  
3 . kolo - 41 . týždeň roku 2021
1253 15.10.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK Muškát Lieskovany A
11 : 7 Schválené  
1254 01.02.2022
Ut 17:30
STŠK Obec Hrabušice A
ŠK 1951 Domaňovce A
11 : 7 Schválené  
1255 15.10.2021
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Harichovce B
3 : 15 Schválené  
1256 16.10.2021
So 17:00
STO Letanovce D
OŠK Betlanovce A
Zrušené  
1257 17.10.2021
Ne 10:00
STO Letanovce C
CVČ Raketa SNV A
Zrušené  
1258 16.10.2021
So 18:00
OŠK Arnutovce A
STO Odorín A
9 : 9 Schválené  
4 . kolo - 42 . týždeň roku 2021
1259 24.10.2021
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
STO Odorín A
6 : 12 Schválené  
1260 24.10.2021
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Arnutovce A
Zrušené  
1261 24.10.2021
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Letanovce C
Zrušené  
1262 22.10.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
STO Letanovce D
15 : 3 Schválené  
1263 24.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
TJ Baník Mlynky B
11 : 7 Schválené  
1264 22.10.2021
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Schválené  
5 . kolo - 04 . týždeň roku 2022
1265 30.01.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK 1951 Domaňovce A
6 : 12 Schválené  
1266 28.01.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
Stavebniny S. Vlachy C
10 : 8 Schválené  
1267 29.01.2022
So 17:00
STO Letanovce D
STŠK Obec Hrabušice A
4 : 14 Schválené  
1268 30.01.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Harichovce B
9 : 9 Schválené  
1269 29.01.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
OŠK Betlanovce A
Zrušené  
1270 28.01.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené  
6 . kolo - 05 . týždeň roku 2022
1271 06.02.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
CVČ Raketa SNV A
Zrušené  
1272 06.02.2022
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
STO Odorín A
Zrušené  
1273 04.02.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
OŠK Arnutovce A
15 : 3 Schválené  
1274 06.02.2022
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce C
14 : 4 Schválené  
1275 04.02.2022
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
STO Letanovce D
11 : 7 Schválené  
1276 04.02.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Schválené  
7 . kolo - 06 . týždeň roku 2022
1277 11.02.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
ŠK Muškát Lieskovany A
6 : 12 Schválené  
1278 12.02.2022
So 17:00
STO Letanovce D
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Schválené  
1279 12.02.2022
So 17:00
STO Letanovce C
Stavebniny S. Vlachy C
6 : 12 Schválené  
1280 12.02.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
STŠK Obec Hrabušice A
4 : 14 Schválené  
1281 11.02.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK Harichovce B
16 : 2 Schválené  
1282 12.02.2022
So 09:00
CVČ Raketa SNV A
OŠK Betlanovce A
Zrušené  
8 . kolo - 07 . týždeň roku 2022
1283 20.02.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
OŠK Betlanovce A
Zrušené  
1284 18.02.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce B
CVČ Raketa SNV A
Zrušené  
1285 20.02.2022
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Odorín A
12 : 6 Schválené  
1286 18.02.2022
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
OŠK Arnutovce A
11 : 7 Schválené  
1287 20.02.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Schválené  
1288 18.02.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
STO Letanovce D
8 : 10 Schválené  
9 . kolo - 08 . týždeň roku 2022
1289 26.02.2022
So 17:00
STO Letanovce D
ŠK Muškát Lieskovany A
9 : 9 Schválené  
1290 27.02.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
TJ Baník Mlynky B
7 : 11 Schválené  
1291 10.03.2022
št 18:00
OŠK Arnutovce A
ŠK 1951 Domaňovce A
8 : 10 Web zápis
V.Medery
 
1292 25.02.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
Stavebniny S. Vlachy C
11 : 7 Schválené  
1293 27.02.2022
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
STŠK Obec Hrabušice A
Zrušené  
1294 27.02.2022
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
ŠK Harichovce B
Zrušené  
10 . kolo - 09 . týždeň roku 2022
1295 06.03.2022
Ne 10:00
ŠK Muškát Lieskovany A
ŠK Harichovce B
8 : 10 Schválené  
1296 06.03.2022
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OŠK Betlanovce A
Zrušené  
1297 04.03.2022
Pi 18:30
Stavebniny S. Vlachy C
CVČ Raketa SNV A
Zrušené  
1298 04.03.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
ŠK 1951 Domaňovce A
9 : 9 Schválené  
1299 04.03.2022
Pi 17:30
TJ Baník Mlynky B
OŠK Arnutovce A
7 : 11 Schválené  
1300 05.03.2022
So 17:00
STO Letanovce D
STO Letanovce C
8 : 10 Schválené  
11 . kolo - 10 . týždeň roku 2022
1301 13.03.2022
Ne 10:00
STO Letanovce C
ŠK Muškát Lieskovany A
4 : 14 Schválené  
1302 12.03.2022
So 18:00
OŠK Arnutovce A
STO Letanovce D
12 : 6 Schválené  
1303 11.03.2022
Pi 18:00
STO Odorín A
TJ Baník Mlynky B
14 : 4 Schválené  
1304 13.03.2022
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV A
ŠK 1951 Domaňovce A
Zrušené  
1305 13.03.2022
Ne 10:00
OŠK Betlanovce A
Stavebniny S. Vlachy C
Zrušené  
1306 10.03.2022
št 18:00
ŠK Harichovce B
STŠK Obec Hrabušice A
5 : 13 Schválené