Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2021/2022

popisok

Bašti Igor

Mužstvo: AŠK Mária Huta
Narodený: 1964
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

Odvetná časť 1. - 7. miesto

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
16 . kolo 3 /1 3
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 3 : 1
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 3 : 0
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 3 : 2
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 0:3wo(0:3)
19 . kolo 3 /1 3
Tokarčík Martin Obec Smolnícka Huta A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Malik Marek Obec Smolnícka Huta A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Vaško Matúš Obec Smolnícka Huta A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Šranko Ján Obec Smolnícka Huta A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 3 : 0
20 . kolo 3 /1 3
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 2 : 3
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Moravčík Juraj AŠK Mária Huta E 3 : 1
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 3 : 0
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Pelko Marián AŠK Mária Huta E 3 : 1
Odvetná časť 1. - 7. miesto - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
12 9 3 75.00

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 3 /1 3
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Pelko Marián AŠK Mária Huta E 3 : 0
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 3 : 1
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 3 : 1
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Segiň Ján AŠK Mária Huta E 1 : 3
2 . kolo 3 /1 3
Kolár Peter STK Vojkovce A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 1 : 3
Lokšinský Marek STK Vojkovce A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Ledecký Rudolf STK Vojkovce A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 1 : 3
Kolár Ján STK Vojkovce A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 3 : 0
7 . kolo 0 /1 0
Bašti Igor AŠK Mária Huta D Gavroň Ivo OTJ Jamník B 0 : 3
11 . kolo 4 /0 4
Staviarský Milan Schöní SNV A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Piak Jozef Schöní SNV A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Pisančin Jozef Schöní SNV A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Mareš Milan Schöní SNV A Bašti Igor AŠK Mária Huta D 1 : 3
13 . kolo 3 /1 3
Mizera Ladislav CVČ Raketa SNV B Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B Bašti Igor AŠK Mária Huta D 3 : 1
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
17 13 4 76.47