Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2021/2022

popisok

Buday Rastislav

Mužstvo: STO Odorín
Narodený: 1973
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

Odvetná časť 1. - 7. miesto

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
15 . kolo 2 /2 2
Buday Rastislav STO Odorín B Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 3 : 2
Buday Rastislav STO Odorín B Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 2 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 2 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 0
16 . kolo 2 /2 2
Gavroň Ivo OTJ Jamník B Buday Rastislav STO Odorín B 3 : 2
Vronč Ján OTJ Jamník B Buday Rastislav STO Odorín B 2 : 3
Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B Buday Rastislav STO Odorín B 2 : 3
Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B Buday Rastislav STO Odorín B 3 : 1
17 . kolo 1 /3 1
Buday Rastislav STO Odorín B Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 2 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 3 : 1
Buday Rastislav STO Odorín B Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 1 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 1 : 3
18 . kolo 2 /2 2
Buday Rastislav STO Odorín B Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta D 3 : 1
Buday Rastislav STO Odorín B Guľa Peter AŠK Mária Huta D 0 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta D 1 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta D 3 : 0
20 . kolo 2 /2 2
Vaško Matúš Obec Smolnícka Huta A Buday Rastislav STO Odorín B 1 : 3
Šranko Ján Obec Smolnícka Huta A Buday Rastislav STO Odorín B 3 : 0
Tokarčík Martin Obec Smolnícka Huta A Buday Rastislav STO Odorín B 3 : 0
Krompaský Slavomír Obec Smolnícka Huta A Buday Rastislav STO Odorín B 0 : 3
Odvetná časť 1. - 7. miesto - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
20 9 11 45.00

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 4 /0 4
Buday Rastislav STO Odorín B Tokarčík Martin Obec Smolnícka Huta A 3 : 0
Buday Rastislav STO Odorín B Malik Marek Obec Smolnícka Huta A 3 : 0
Buday Rastislav STO Odorín B Vaško Matúš Obec Smolnícka Huta A 3 : 0
Buday Rastislav STO Odorín B Krompaský Slavomír Obec Smolnícka Huta A 3 : 0
3 . kolo 1 /3 1
Buday Rastislav STO Odorín B Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 2 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 3 : 1
Buday Rastislav STO Odorín B Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 1 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Gavroň Ivo OTJ Jamník B 0 : 3
5 . kolo 1 /3 1
Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta D Buday Rastislav STO Odorín B 1 : 3
Guľa Peter AŠK Mária Huta D Buday Rastislav STO Odorín B 3 : 0
Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta D Buday Rastislav STO Odorín B 3 : 0
Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta D Buday Rastislav STO Odorín B 3 : 1
6 . kolo 4 /0 4
Buday Rastislav STO Odorín B Dobranský Marek ŠK Harichovce C 3 : 0
Buday Rastislav STO Odorín B Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 3 : 0
Buday Rastislav STO Odorín B Laclav Štefan ŠK Harichovce C 3 : 0
Buday Rastislav STO Odorín B Fabiny Rastislav ŠK Harichovce C 3 : 1
9 . kolo 3 /1 3
Novotný Ladislav Schöní SNV A Buday Rastislav STO Odorín B 3 : 1
Kalafut Daniel Schöní SNV A Buday Rastislav STO Odorín B 0 : 3
Hudáček Vladimír Schöní SNV A Buday Rastislav STO Odorín B 0 : 3
Ferenc Marcel Schöní SNV A Buday Rastislav STO Odorín B 0 : 3
10 . kolo 1 /3 1
Buday Rastislav STO Odorín B Tőkőly Ivan ŠKST Spišské Vlachy D 1 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Chovanec Peter ŠKST Spišské Vlachy D 3 : 2
Buday Rastislav STO Odorín B Wenzel Michal ŠKST Spišské Vlachy D 0 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Gurčík Matej ŠKST Spišské Vlachy D 2 : 3
11 . kolo 4 /0 4
Mizera Ladislav CVČ Raketa SNV B Buday Rastislav STO Odorín B 0 : 3
Benček Juraj CVČ Raketa SNV B Buday Rastislav STO Odorín B 0 : 3
Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B Buday Rastislav STO Odorín B 0 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Buday Rastislav STO Odorín B 0 : 3
12 . kolo 4 /0 4
Buday Rastislav STO Odorín B Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 3 : 1
Buday Rastislav STO Odorín B Moravčík Juraj AŠK Mária Huta E 3 : 0
Buday Rastislav STO Odorín B Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 3 : 0
Buday Rastislav STO Odorín B Segiň Ján AŠK Mária Huta E 3 : 0
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
32 22 10 68.75