Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2021/2022

popisok

Bendík Marcel

Mužstvo: CVČ Raketa SNV
Narodený:
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

Odvetná časť 1. - 7. miesto

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
14 . kolo 0 /4 0
Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 1
Guľa Peter AŠK Mária Huta D Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 0
Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta D Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 1
Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta D Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 0
15 . kolo 3 /1 3
Markovič Pavol STO Odorín B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 1 : 3
Poklemba Štefan STO Odorín B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 2 : 3
Šefčík Stanislav STO Odorín B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 0 : 3
Buday Rastislav STO Odorín B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 0
16 . kolo 3 /1 3
Šranko Ján Obec Smolnícka Huta A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 0
Erm Roland Obec Smolnícka Huta A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 1 : 3
Vaško Matúš Obec Smolnícka Huta A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 0 : 3
Tokarčík Martin Obec Smolnícka Huta A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 1 : 3
17 . kolo 4 /0 4
Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 1 : 3
Pelko Marián AŠK Mária Huta E Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 0 : 3
Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 1 : 3
Segiň Ján AŠK Mária Huta E Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 0 : 3
19 . kolo 2 /2 2
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 2 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Vronč Ján OTJ Jamník B 3 : 0
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Gavroň Ivo OTJ Jamník B 0 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 3 : 1
20 . kolo 1 /3 1
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 0 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 0 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 3 : 2
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 1 : 3
Odvetná časť 1. - 7. miesto - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
24 13 11 54.17

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
1 . kolo 2 /2 2
Fabiny Rastislav ŠK Harichovce C Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 2
Laclav Štefan ŠK Harichovce C Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 0 : 3
Dobranský Marek ŠK Harichovce C Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 2
Vytykač Jozef ŠK Harichovce C Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 0 : 3
4 . kolo 2 /2 2
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Ferenc Marcel Schöní SNV A 1 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Kalafut Daniel Schöní SNV A 3 : 2
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Novotný Ladislav Schöní SNV A 0 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Hudáček Vladimír Schöní SNV A 3 : 1
5 . kolo 3 /1 3
Mruz Tomáš ŠKST Spišské Vlachy D Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 1 : 3
Palider Róbert ŠKST Spišské Vlachy D Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 0 : 3
Kandra Marko ŠKST Spišské Vlachy D Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 1
Nemčíková Radoslava ŠKST Spišské Vlachy D Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 0 : 3
6 . kolo 0 /4 0
Gavroň Ivo OTJ Jamník B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 0
Vronč Ján OTJ Jamník B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 0
Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 2
Grzyb Marián st. OTJ Jamník B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 2
7 . kolo 2 /2 2
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 3 : 0
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Moravčík Juraj AŠK Mária Huta E 3 : 1
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Pelko Marián AŠK Mária Huta E 2 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 0 : 3
8 . kolo 2 /2 2
Kolár Ján STK Vojkovce A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 2 : 3
Ižo Alexander STK Vojkovce A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 2 : 3
Ledecký Rudolf STK Vojkovce A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 2
Lokšinský Marek STK Vojkovce A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 0
9 . kolo 1 /3 1
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Stopko Miroslav Obec Smolnícka Huta A 0 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Erm Roland Obec Smolnícka Huta A 3 : 0
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Šranko Ján Obec Smolnícka Huta A 0 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Tokarčík Martin Obec Smolnícka Huta A 0 : 3
10 . kolo 2 /2 2
Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 0 : 3
Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 2 : 3
Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 1
Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 1
11 . kolo 1 /3 1
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Šefčík Stanislav STO Odorín B 1 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Plata Peter STO Odorín B 1 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Poklemba Štefan STO Odorín B 3 : 1
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Buday Rastislav STO Odorín B 0 : 3
12 . kolo 2 /2 2
Grega Viliam FK Olcnava A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 0 : 3
Kožár Ľubomír FK Olcnava A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 2 : 3
Sakmár Miroslav FK Olcnava A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 1
Kožár Matúš FK Olcnava A Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 3 : 0
13 . kolo 0 /4 0
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta D 0 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta D 0 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Guľa Peter AŠK Mária Huta D 0 : 3
Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B Bašti Igor AŠK Mária Huta D 0 : 3
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
44 17 27 38.64