Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2021/2022

Úspešnosť v štvorhrách: Odvetná časť 8. - 13. miesto

Od 100%(5) do 50%(2,5) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Ferenc Marcel Schöní SNV A 5 5 0 100.00
2 Novotný Ladislav Schöní SNV A 5 5 0 100.00
3 Guassardo Liliana Alicja MŠK STO Krompachy B 4 4 0 100.00
4 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy B 4 4 0 100.00
5 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy D 3 3 0 100.00
6 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy D 3 3 0 100.00
7 Sakmár Miroslav FK Olcnava A 4 3 1 75.00
8 Kožár Matúš FK Olcnava A 4 3 1 75.00
9 Kalafut Daniel Schöní SNV A 3 2 1 66.67
10 Grega Viliam FK Olcnava A 5 3 2 60.00
11 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy B 5 3 2 60.00
12 Kožár Ľubomír FK Olcnava A 5 3 2 60.00
13 Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 4 2 2 50.00
14 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 5 2 3 40.00
15 Dobranský Marek ŠK Harichovce C 5 2 3 40.00
16 Ižo Alexander STK Vojkovce A 5 2 3 40.00
17 Kandra Marko Stavebniny S. Vlachy D 3 1 2 33.33
18 Kolár Peter STK Vojkovce A 4 0 4 0.00
19 Galčík Milan STK Vojkovce A 3 0 3 0.00
20 Fabiny Rastislav ŠK Harichovce C 3 0 3 0.00
21 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 3 0 3 0.00
Od 50%(2,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Havaš Anton MŠK STO Krompachy B 2 2 0 100.00
2 Fabián Štefan MŠK STO Krompachy B 2 2 0 100.00
3 Hudáček Vladimír Schöní SNV A 2 2 0 100.00
4 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy B 1 1 0 100.00
5 Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy D 2 1 1 50.00
6 Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy D 2 1 1 50.00
7 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy D 2 1 1 50.00
8 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 2 0 2 0.00
9 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 2 0 2 0.00
10 Helcmanovský Ján Stavebniny S. Vlachy D 2 0 2 0.00
11 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 2 0 2 0.00
12 Baluch Jozef Schöní SNV A 2 0 2 0.00
13 Repaský Michal ŠK Harichovce C 1 0 1 0.00
14 Jánošová Dajana Stavebniny S. Vlachy D 1 0 1 0.00
15 Mareš Milan Schöní SNV A 1 0 1 0.00
16 Kudelka Kristián MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
17 Kalafut Ivan Schöní SNV A 1 0 1 0.00
18 Kolár Ján STK Vojkovce A 1 0 1 0.00
19 Nemčíková Soňa Stavebniny S. Vlachy D 1 0 1 0.00
20 Sakmár Samuel FK Olcnava A 1 0 1 0.00
21 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy D 1 0 1 0.00
22 Staviarský Milan Schöní SNV A 1 0 1 0.00
23 Guassardo Barbora Melisa MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
24 Sakmár Marián FK Olcnava A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: Odvetná časť 1. - 7. miesto

Od 100%(6) do 50%(3) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta D 6 6 0 100.00
2 Guľa Peter AŠK Mária Huta D 4 4 0 100.00
3 Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta D 3 3 0 100.00
4 Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta D 5 4 1 80.00
5 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 5 4 1 80.00
6 Vronč Ján OTJ Jamník B 5 4 1 80.00
7 Gavroň Ivo OTJ Jamník B 4 3 1 75.00
8 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 6 4 2 66.67
9 Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 6 4 2 66.67
10 Bašti Igor AŠK Mária Huta D 3 2 1 66.67
11 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 3 2 1 66.67
12 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 3 2 1 66.67
13 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 5 3 2 60.00
14 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 5 3 2 60.00
15 Plata Peter STO Odorín B 5 3 2 60.00
16 Tokarčík Martin Obec Smolnícka Huta A 6 3 3 50.00
17 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 6 3 3 50.00
18 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 6 3 3 50.00
19 Šranko Ján Obec Smolnícka Huta A 6 3 3 50.00
20 Buday Rastislav STO Odorín B 5 2 3 40.00
21 Poklemba Štefan STO Odorín B 5 2 3 40.00
22 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta E 5 2 3 40.00
23 Šefčík Stanislav STO Odorín B 6 2 4 33.33
24 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 6 2 4 33.33
25 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 6 2 4 33.33
26 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 6 2 4 33.33
27 Markovič Pavol STO Odorín B 3 1 2 33.33
28 Erm Roland Obec Smolnícka Huta A 5 1 4 20.00
29 Pelko Marián AŠK Mária Huta E 6 0 6 0.00
30 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 5 0 5 0.00
31 Vaško Matúš Obec Smolnícka Huta A 4 0 4 0.00
Od 50%(3) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Stopko Miroslav Obec Smolnícka Huta A 2 2 0 100.00
2 Krompaský Slavomír Obec Smolnícka Huta A 1 1 0 100.00
3 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D 2 1 1 50.00
4 Benček Juraj CVČ Raketa SNV B 2 1 1 50.00
5 Segiň Ján AŠK Mária Huta E 2 0 2 0.00
6 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník B 1 0 1 0.00
7 Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B 1 0 1 0.00
8 Smorada Matej AŠK Mária Huta D 1 0 1 0.00
9 Vojtas Patrik CVČ Raketa SNV B 1 0 1 0.00
10 Mizera Ladislav CVČ Raketa SNV B 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(12) do 50%(6) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šefčík Stanislav STO Odorín B 9 9 0 100.00
2 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 9 9 0 100.00
3 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy D 7 7 0 100.00
4 Poklemba Štefan STO Odorín B 7 7 0 100.00
5 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy D 6 6 0 100.00
6 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 11 10 1 90.91
7 Gavroň Ivo OTJ Jamník B 9 8 1 88.89
8 Novotný Ladislav Schöní SNV A 8 7 1 87.50
9 Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta D 12 10 2 83.33
10 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 10 8 2 80.00
11 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 9 7 2 77.78
12 Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta D 9 7 2 77.78
13 Buday Rastislav STO Odorín B 8 6 2 75.00
14 Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta D 11 8 3 72.73
15 Vronč Ján OTJ Jamník B 7 5 2 71.43
16 Markovič Pavol STO Odorín B 10 7 3 70.00
17 Ferenc Marcel Schöní SNV A 10 7 3 70.00
18 Stopko Miroslav Obec Smolnícka Huta A 6 4 2 66.67
19 Dobranský Marek ŠK Harichovce C 8 5 3 62.50
20 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 12 7 5 58.33
21 Tokarčík Martin Obec Smolnícka Huta A 12 7 5 58.33
22 Ižo Alexander STK Vojkovce A 12 7 5 58.33
23 Kožár Ľubomír FK Olcnava A 9 5 4 55.56
24 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 12 6 6 50.00
25 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 8 4 4 50.00
26 Kandra Marko Stavebniny S. Vlachy D 8 4 4 50.00
27 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 6 3 3 50.00
28 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 11 5 6 45.45
29 Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 11 5 6 45.45
30 Sakmár Miroslav FK Olcnava A 9 4 5 44.44
31 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 9 4 5 44.44
32 Plata Peter STO Odorín B 9 4 5 44.44
33 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 10 4 6 40.00
34 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 8 3 5 37.50
35 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy B 8 3 5 37.50
36 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy D 8 3 5 37.50
37 Erm Roland Obec Smolnícka Huta A 12 4 8 33.33
38 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta E 12 4 8 33.33
39 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 6 2 4 33.33
40 Kalafut Daniel Schöní SNV A 6 2 4 33.33
41 Grega Viliam FK Olcnava A 10 3 7 30.00
42 Pelko Marián AŠK Mária Huta E 10 3 7 30.00
43 Kožár Matúš FK Olcnava A 11 3 8 27.27
44 Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 11 3 8 27.27
45 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 12 3 9 25.00
46 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 9 2 7 22.22
47 Vaško Matúš Obec Smolnícka Huta A 6 1 5 16.67
48 Fabiny Rastislav ŠK Harichovce C 8 1 7 12.50
49 Kolár Ján STK Vojkovce A 9 1 8 11.11
50 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 9 1 8 11.11
51 Malik Marek Obec Smolnícka Huta A 6 0 6 0.00
Od 50%(6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Guľa Peter AŠK Mária Huta D 5 5 0 100.00
2 Majko Ľubomír STO Odorín B 4 4 0 100.00
3 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV B 2 2 0 100.00
4 Gurčík Anton Stavebniny S. Vlachy D 2 2 0 100.00
5 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy B 2 2 0 100.00
6 Šranko Ján Obec Smolnícka Huta A 2 2 0 100.00
7 Lokšinský Lukáš STK Vojkovce A 1 1 0 100.00
8 Kandra Simon Stavebniny S. Vlachy D 1 1 0 100.00
9 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy B 1 1 0 100.00
10 Vojtas Patrik CVČ Raketa SNV B 1 1 0 100.00
11 Sedlák Šimon CVČ Raketa SNV B 1 1 0 100.00
12 Andráš Oliver CVČ Raketa SNV B 1 1 0 100.00
13 Živčák Ondrej STO Odorín B 1 1 0 100.00
14 Pavlík František CVČ Raketa SNV B 1 1 0 100.00
15 Guassardo Liliana Alicja MŠK STO Krompachy B 5 4 1 80.00
16 Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy D 5 4 1 80.00
17 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D 4 3 1 75.00
18 Bašti Igor AŠK Mária Huta D 4 3 1 75.00
19 Nemčíková Radoslava Stavebniny S. Vlachy D 3 2 1 66.67
20 Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B 3 2 1 66.67
21 Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy D 2 1 1 50.00
22 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy D 2 1 1 50.00
23 Hudáček Vladimír Schöní SNV A 5 2 3 40.00
24 Petrisko Ján Schöní SNV A 3 1 2 33.33
25 Repaský Michal ŠK Harichovce C 3 1 2 33.33
26 Mruz Tomáš Stavebniny S. Vlachy D 3 1 2 33.33
27 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy B 3 1 2 33.33
28 Baluch Jozef Schöní SNV A 3 1 2 33.33
29 Guassardo Barbora Melisa MŠK STO Krompachy B 3 1 2 33.33
30 Petrovič Jaroslav STŠK Obec Hrabušice B 5 1 4 20.00
31 Kolár Peter STK Vojkovce A 5 1 4 20.00
32 Mareš Milan Schöní SNV A 4 0 4 0.00
33 Segiň Ján AŠK Mária Huta E 4 0 4 0.00
34 Mišelnický Vratko MŠK STO Krompachy B 4 0 4 0.00
35 Piak Jozef Schöní SNV A 3 0 3 0.00
36 Kudelka Kristián MŠK STO Krompachy B 3 0 3 0.00
37 Berthoty Boris MŠK STO Krompachy B 3 0 3 0.00
38 Berthoty Matej MŠK STO Krompachy B 3 0 3 0.00
39 Mizera Ladislav CVČ Raketa SNV B 3 0 3 0.00
40 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy B 3 0 3 0.00
41 Sakmár Marián FK Olcnava A 3 0 3 0.00
42 Trávniček Marcel MŠK STO Krompachy B 2 0 2 0.00
43 Krompaský Slavomír Obec Smolnícka Huta A 2 0 2 0.00
44 Janoško Ľubomír Schöní SNV A 2 0 2 0.00
45 Staviarský Milan Schöní SNV A 2 0 2 0.00
46 Pisančin Jozef Schöní SNV A 1 0 1 0.00
47 Spielmann Filip MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
48 Kočiš Matej Obec Smolnícka Huta A 1 0 1 0.00
49 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta D 1 0 1 0.00
50 Jaroš Damián STŠK Obec Hrabušice B 1 0 1 0.00
51 Benček Juraj CVČ Raketa SNV B 1 0 1 0.00
52 Lengvarský Matúš STŠK Obec Hrabušice B 1 0 1 0.00
53 Fabián Štefan MŠK STO Krompachy B 1 0 1 0.00
54 Palider Róbert Stavebniny S. Vlachy D 1 0 1 0.00
55 Stanko Jozef Obec Smolnícka Huta A 1 0 1 0.00
56 Olšavský Kristián STŠK Obec Hrabušice B 1 0 1 0.00
57 Sakmár Samuel FK Olcnava A 1 0 1 0.00
58 Kedžuch Daniel ŠK Harichovce C 1 0 1 0.00
59 Mihalík Jaroslav Schöní SNV A 1 0 1 0.00