Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2021/2022

Úspešnosť v dvojhrách: Odvetná časť 8. - 13. miesto

Od 100%(20) do 40%(8) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Guassardo Liliana Alicja MŠK STO Krompachy B 20 20 0 100.00
2 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy B 10 9 1 90.00
3 Kožár Matúš FK Olcnava A 16 14 2 87.50
4 Havaš Anton MŠK STO Krompachy B 8 7 1 87.50
5 Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy D 8 7 1 87.50
6 Novotný Ladislav Schöní SNV A 19 16 3 84.21
7 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy D 11 9 2 81.82
8 Grega Viliam FK Olcnava A 20 16 4 80.00
9 Ferenc Marcel Schöní SNV A 20 16 4 80.00
10 Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy D 8 6 2 75.00
11 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy B 20 14 6 70.00
12 Sakmár Miroslav FK Olcnava A 14 9 5 64.29
13 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 19 11 8 57.89
14 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy D 9 5 4 55.56
15 Ižo Alexander STK Vojkovce A 19 10 9 52.63
16 Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 16 8 8 50.00
17 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy D 8 4 4 50.00
18 Dobranský Marek ŠK Harichovce C 16 7 9 43.75
19 Galčík Milan STK Vojkovce A 12 5 7 41.67
20 Kandra Marko Stavebniny S. Vlachy D 12 5 7 41.67
21 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 8 3 5 37.50
22 Baluch Jozef Schöní SNV A 8 3 5 37.50
23 Kalafut Daniel Schöní SNV A 15 5 10 33.33
24 Fabiny Rastislav ŠK Harichovce C 12 4 8 33.33
25 Kolár Peter STK Vojkovce A 15 4 11 26.67
26 Kožár Ľubomír FK Olcnava A 15 4 11 26.67
27 Fabián Štefan MŠK STO Krompachy B 8 2 6 25.00
28 Helcmanovský Ján Stavebniny S. Vlachy D 8 2 6 25.00
29 Hudáček Vladimír Schöní SNV A 8 2 6 25.00
30 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 16 2 14 12.50
31 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 8 1 7 12.50
32 Guassardo Barbora Melisa MŠK STO Krompachy B 8 1 7 12.50
33 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 8 0 8 0.00
Od 40%(8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kolár Ján STK Vojkovce A 5 2 3 40.00
2 Sakmár Marián FK Olcnava A 6 2 4 33.33
3 Kudelka Kristián MŠK STO Krompachy B 4 1 3 25.00
4 Staviarský Milan Schöní SNV A 4 1 3 25.00
5 Sakmár Samuel FK Olcnava A 6 1 5 16.67
6 Leňo Adam Stavebniny S. Vlachy D 4 0 4 0.00
7 Jánošová Dajana Stavebniny S. Vlachy D 4 0 4 0.00
8 Repaský Michal ŠK Harichovce C 4 0 4 0.00
9 Nemčíková Soňa Stavebniny S. Vlachy D 4 0 4 0.00
10 Mareš Milan Schöní SNV A 3 0 3 0.00
11 Major Matúš FK Olcnava A 3 0 3 0.00
12 Pisančin Jozef Schöní SNV A 2 0 2 0.00
13 Kandra Simon Stavebniny S. Vlachy D 2 0 2 0.00
14 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy D 2 0 2 0.00
15 Janoško Ľubomír Schöní SNV A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: Odvetná časť 1. - 7. miesto

Od 100%(24) do 40%(9,6) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šranko Ján Obec Smolnícka Huta A 23 23 0 100.00
2 Guľa Peter AŠK Mária Huta D 15 15 0 100.00
3 Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta D 24 23 1 95.83
4 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 12 10 2 83.33
5 Gavroň Ivo OTJ Jamník B 16 13 3 81.25
6 Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta D 24 19 5 79.17
7 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 19 15 4 78.95
8 Bašti Igor AŠK Mária Huta D 12 9 3 75.00
9 Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta D 12 9 3 75.00
10 Plata Peter STO Odorín B 20 14 6 70.00
11 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 24 16 8 66.67
12 Vronč Ján OTJ Jamník B 20 12 8 60.00
13 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 24 14 10 58.33
14 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 24 14 10 58.33
15 Šefčík Stanislav STO Odorín B 18 10 8 55.56
16 Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 24 13 11 54.17
17 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 24 12 12 50.00
18 Buday Rastislav STO Odorín B 20 9 11 45.00
19 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 24 10 14 41.67
20 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 12 5 7 41.67
21 Markovič Pavol STO Odorín B 22 9 13 40.91
22 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 20 8 12 40.00
23 Pelko Marián AŠK Mária Huta E 22 8 14 36.36
24 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 20 7 13 35.00
25 Tokarčík Martin Obec Smolnícka Huta A 24 7 17 29.17
26 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta E 14 3 11 21.43
27 Vaško Matúš Obec Smolnícka Huta A 20 4 16 20.00
28 Segiň Ján AŠK Mária Huta E 12 2 10 16.67
29 Poklemba Štefan STO Odorín B 15 2 13 13.33
30 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 24 2 22 8.33
31 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 24 1 23 4.17
32 Malik Marek Obec Smolnícka Huta A 10 0 10 0.00
Od 40%(9,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Stopko Miroslav Obec Smolnícka Huta A 7 7 0 100.00
2 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D 6 6 0 100.00
3 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta D 1 1 0 100.00
4 Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B 3 1 2 33.33
5 Benček Juraj CVČ Raketa SNV B 4 1 3 25.00
6 Mizera Ladislav CVČ Raketa SNV B 8 0 8 0.00
7 Erm Roland Obec Smolnícka Huta A 6 0 6 0.00
8 Krompaský Slavomír Obec Smolnícka Huta A 5 0 5 0.00
9 Jakubek Ľubomír OTJ Jamník B 4 0 4 0.00
10 Vojtas Patrik CVČ Raketa SNV B 4 0 4 0.00
11 Smorada Matej AŠK Mária Huta D 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(48) do 40%(19,2) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Guľa Peter AŠK Mária Huta D 22 22 0 100.00
2 Brugoš Stanislav AŠK Mária Huta D 39 37 2 94.87
3 Novotný Ladislav Schöní SNV A 32 30 2 93.75
4 Stopko Miroslav Obec Smolnícka Huta A 24 22 2 91.67
5 Gavroň Ivo OTJ Jamník B 36 31 5 86.11
6 Lapšanský Marcel AŠK Mária Huta D 43 37 6 86.05
7 Tokarčík Jozef st. AŠK Mária Huta D 47 40 7 85.11
8 Guassardo Liliana Alicja MŠK STO Krompachy B 20 17 3 85.00
9 Plata Peter STO Odorín B 34 28 6 82.35
10 Vronč Ján OTJ Jamník B 28 23 5 82.14
11 Meľničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice B 40 32 8 80.00
12 Martini Radúz CVČ Raketa SNV B 36 28 8 77.78
13 Ferenc Marcel Schöní SNV A 40 31 9 77.50
14 Chovanec Peter Stavebniny S. Vlachy D 22 16 6 72.73
15 Markovič Pavol STO Odorín B 40 29 11 72.50
16 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice B 29 21 8 72.41
17 Buday Rastislav STO Odorín B 32 22 10 68.75
18 Grzyb Marián st. OTJ Jamník B 35 24 11 68.57
19 Jozefčák Daniel STŠK Obec Hrabušice B 48 32 16 66.67
20 Dobranský Miroslav OTJ Jamník B 36 24 12 66.67
21 Pelko Marián AŠK Mária Huta E 40 26 14 65.00
22 Grega Viliam FK Olcnava A 42 27 15 64.29
23 Majko Ľubomír STO Odorín B 22 14 8 63.64
24 Tokarčík Martin Obec Smolnícka Huta A 48 30 18 62.50
25 Kukoľ Ján CVČ Raketa SNV B 24 15 9 62.50
26 Šefčík Stanislav STO Odorín B 34 21 13 61.76
27 Hodák Viktor STŠK Obec Hrabušice B 36 22 14 61.11
28 Dobranský Marek ŠK Harichovce C 34 20 14 58.82
29 Farkašovský Slavomír OTJ Jamník B 43 25 18 58.14
30 Wenzel Michal Stavebniny S. Vlachy D 28 16 12 57.14
31 Giľak Klaudio CVČ Raketa SNV B 44 25 19 56.82
32 Cuker Pavol Stavebniny S. Vlachy D 20 11 9 55.00
33 Moravčík Juraj AŠK Mária Huta E 44 23 21 52.27
34 Kožár Matúš FK Olcnava A 46 24 22 52.17
35 Ledecký Rudolf STK Vojkovce A 48 24 24 50.00
36 Ižo Alexander STK Vojkovce A 44 22 22 50.00
37 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy B 32 16 16 50.00
38 Poklemba Štefan STO Odorín B 26 13 13 50.00
39 Vilčko Juraj AŠK Mária Huta E 46 21 25 45.65
40 Gurčík Matej Stavebniny S. Vlachy D 30 12 18 40.00
41 Vytykač Jozef ŠK Harichovce C 43 17 26 39.53
42 Majláth Zdenko AŠK Mária Huta E 44 17 27 38.64
43 Bendík Marcel CVČ Raketa SNV B 44 17 27 38.64
44 Sakmár Miroslav FK Olcnava A 37 13 24 35.14
45 Kolár Ján STK Vojkovce A 40 12 28 30.00
46 Fabiny Rastislav ŠK Harichovce C 35 10 25 28.57
47 Kalafut Daniel Schöní SNV A 21 6 15 28.57
48 Petrovič Jaroslav STŠK Obec Hrabušice B 23 6 17 26.09
49 Vaško Matúš Obec Smolnícka Huta A 25 6 19 24.00
50 Lokšinský Marek STK Vojkovce A 39 8 31 20.51
51 Hudáček Vladimír Schöní SNV A 20 4 16 20.00
52 Erm Roland Obec Smolnícka Huta A 36 7 29 19.44
53 Kožár Ľubomír FK Olcnava A 29 5 24 17.24
54 Kandra Marko Stavebniny S. Vlachy D 30 5 25 16.67
55 Malik Marek Obec Smolnícka Huta A 26 4 22 15.38
56 Laclav Štefan ŠK Harichovce C 36 5 31 13.89
57 Guassardo Barbora Melisa MŠK STO Krompachy B 20 1 19 5.00
58 Dobšinský Ján ŠK Harichovce C 21 1 20 4.76
59 Mišelnický Vratko MŠK STO Krompachy B 20 0 20 0.00
Od 40%(19,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šranko Ján Obec Smolnícka Huta A 8 8 0 100.00
2 Pavlík František CVČ Raketa SNV B 4 4 0 100.00
3 Sedlák Šimon CVČ Raketa SNV B 4 4 0 100.00
4 Grzyb Marián ml. OTJ Jamník B 10 8 2 80.00
5 Bašti Igor AŠK Mária Huta D 17 13 4 76.47
6 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy B 8 6 2 75.00
7 Fabián Štefan MŠK STO Krompachy B 4 3 1 75.00
8 Živčák Ondrej STO Odorín B 4 3 1 75.00
9 Neubeller Vladimír AŠK Mária Huta D 6 4 2 66.67
10 Marcinko Ľuboš AŠK Mária Huta D 14 9 5 64.29
11 Tőkőly Ivan Stavebniny S. Vlachy D 8 5 3 62.50
12 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy B 12 7 5 58.33
13 Gurčík Anton Stavebniny S. Vlachy D 8 4 4 50.00
14 Lokšinský Lukáš STK Vojkovce A 4 2 2 50.00
15 Stanko Jozef Obec Smolnícka Huta A 4 2 2 50.00
16 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy B 4 2 2 50.00
17 Andráš Oliver CVČ Raketa SNV B 4 2 2 50.00
18 Lengvarský Jakub STŠK Obec Hrabušice B 2 1 1 50.00
19 Gdovin Ivan CVČ Raketa SNV B 8 3 5 37.50
20 Petrisko Ján Schöní SNV A 8 3 5 37.50
21 Klešč Peter Stavebniny S. Vlachy D 8 3 5 37.50
22 Segiň Ján AŠK Mária Huta E 18 6 12 33.33
23 Hrušovský Matej ŠK Harichovce C 3 1 2 33.33
24 Baluch Jozef Schöní SNV A 14 4 10 28.57
25 Trávniček Marcel MŠK STO Krompachy B 8 2 6 25.00
26 Sakmár Dávid FK Olcnava A 4 1 3 25.00
27 Vojtas Patrik CVČ Raketa SNV B 4 1 3 25.00
28 Kandra Simon Stavebniny S. Vlachy D 4 1 3 25.00
29 Mareš Milan Schöní SNV A 15 3 12 20.00
30 Nemčíková Radoslava Stavebniny S. Vlachy D 12 2 10 16.67
31 Repaský Michal ŠK Harichovce C 12 2 10 16.67
32 Berthoty Juraj MŠK STO Krompachy B 12 2 10 16.67
33 Sakmár Marián FK Olcnava A 12 2 10 16.67
34 Lengvarský Matúš STŠK Obec Hrabušice B 6 1 5 16.67
35 Piak Jozef Schöní SNV A 14 2 12 14.29
36 Palider Róbert Stavebniny S. Vlachy D 8 1 7 12.50
37 Mruz Tomáš Stavebniny S. Vlachy D 12 1 11 8.33
38 Kudelka Kristián MŠK STO Krompachy B 12 1 11 8.33
39 Berthoty Matej MŠK STO Krompachy B 12 1 11 8.33
40 Kolár Peter STK Vojkovce A 17 1 16 5.88
41 Krompaský Slavomír Obec Smolnícka Huta A 14 0 14 0.00
42 Berthoty Boris MŠK STO Krompachy B 12 0 12 0.00
43 Staviarský Milan Schöní SNV A 12 0 12 0.00
44 Mizera Ladislav CVČ Raketa SNV B 12 0 12 0.00
45 Sakmár Samuel FK Olcnava A 10 0 10 0.00
46 Janoško Ľubomír Schöní SNV A 8 0 8 0.00
47 Kočiš Matej Obec Smolnícka Huta A 7 0 7 0.00
48 Pisančin Jozef Schöní SNV A 6 0 6 0.00
49 Olšavský Kristián STŠK Obec Hrabušice B 4 0 4 0.00
50 Kedžuch Daniel ŠK Harichovce C 4 0 4 0.00
51 Spielmann Filip MŠK STO Krompachy B 4 0 4 0.00
52 Benček Juraj CVČ Raketa SNV B 4 0 4 0.00
53 Jaroš Damián STŠK Obec Hrabušice B 4 0 4 0.00
54 Nemčíková Soňa Stavebniny S. Vlachy D 2 0 2 0.00
55 Mihalík Jaroslav Schöní SNV A 2 0 2 0.00