Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2021/2022

Výsledky zápasov: Odvetná časť 8. - 13. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
18 . kolo
1597 22.04.2022
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STK Vojkovce A
12 : 6 Web zápis
E.Ivančák
   
1598 24.04.2022
Ne 10:00
Schöní SNV A
FK Olcnava A
10 : 8 Web zápis
M.Ferenc
   
1599 22.04.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
ŠKST Spišské Vlachy D
1 : 17 Web zápis
J.Lízanec
   
17 . kolo
1594 09.04.2022
So 18:00
STK Vojkovce A
ŠK Harichovce C
9 : 9 Web zápis
M.Lokšinský
   
1595 08.04.2022
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
Schöní SNV A
12 : 6 Web zápis
A.Gurčík
   
1596 08.04.2022
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
FK Olcnava A
14 : 4 Web zápis
E.Ivančák
   
16 . kolo
1591 03.04.2022
Ne 10:00
FK Olcnava A
STK Vojkovce A
13 : 5 Web zápis
M.Sakmár
   
1592 01.04.2022
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
MŠK STO Krompachy B
3 : 15 Web zápis
A.Gurčík
   
1593 03.04.2022
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠK Harichovce C
13 : 5 Web zápis
M.Ferenc
   
15 . kolo
1588 27.03.2022
Ne 10:00
Schöní SNV A
STK Vojkovce A
13 : 5 Web zápis
M.Ferenc
   
1589 25.03.2022
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠK Harichovce C
11 : 7 Web zápis
E.Ivančák
   
1590 27.03.2022
Ne 10:00
FK Olcnava A
ŠKST Spišské Vlachy D
13 : 5 Web zápis
M.Sakmár
   
14 . kolo
1585 19.03.2022
So 18:00
STK Vojkovce A
ŠKST Spišské Vlachy D
12 : 6 Web zápis
M.Lokšinský
   
1586 20.03.2022
Ne 10:00
FK Olcnava A
ŠK Harichovce C
14 : 4 Web zápis
M.Sakmár
   
1587 18.03.2022
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
Schöní SNV A
10 : 8 Web zápis
E.Ivančák
   

Výsledky zápasov: Odvetná časť 1. - 7. miesto

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
20 . kolo
1624 07.05.2022
So 17:30
OTJ Jamník B
     
1625 08.05.2022
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV B
STŠK Obec Hrabušice B
6 : 12 Web zápis
K.Giľák
   
1626 06.05.2022
Pi 16:00
AŠK Mária Huta D
AŠK Mária Huta E
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1627 07.05.2022
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
STO Odorín B
5 : 13 Web zápis
M.Stopko
   
19 . kolo
1620 01.05.2022
Ne 17:00

STO Odorín B
     
1621 30.04.2022
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
M.Stopko
   
1622 28.04.2022
št 17:00
STŠK Obec Hrabušice B
AŠK Mária Huta E
14 : 4 Web zápis
J.Jozefčák
   
1623 01.05.2022
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV B
OTJ Jamník B
12 : 6 Web zápis
K.Giľák
   
18 . kolo
1616 24.04.2022
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV B
     
1617 22.04.2022
Pi 17:00
AŠK Mária Huta E
OTJ Jamník B
3 : 15 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1618 21.04.2022
št 18:00
STŠK Obec Hrabušice B
Obec Smolnícka Huta A
8 : 10 Web zápis
J.Jozefčák
   
1619 20.04.2022
St 17:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
R.Buday
   
17 . kolo
1612 10.04.2022
Ne 17:00

AŠK Mária Huta D
     
1613 08.04.2022
Pi 18:00
STO Odorín B
STŠK Obec Hrabušice B
7 : 11 Web zápis
R.Buday
   
1614 09.04.2022
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
OTJ Jamník B
6 : 12 Web zápis
M.Stopko
   
1615 08.04.2022
Pi 17:00
AŠK Mária Huta E
CVČ Raketa SNV B
0 : 18 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
16 . kolo
1608 01.04.2022
Pi 17:00
AŠK Mária Huta E
     
1609 02.04.2022
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
CVČ Raketa SNV B
9 : 9 Web zápis
M.Stopko
   
1610 02.04.2022
So 17:30
OTJ Jamník B
STO Odorín B
9 : 9 Web zápis
M.Grzyb
   
1611 01.04.2022
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STŠK Obec Hrabušice B
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
15 . kolo
1604 27.03.2022
Ne 17:00

STŠK Obec Hrabušice B
     
1605 24.03.2022
št 18:00
OTJ Jamník B
AŠK Mária Huta D
4 : 14 Web zápis
M.Grzyb
   
1606 25.03.2022
Pi 18:00
STO Odorín B
CVČ Raketa SNV B
2 : 16 Web zápis
R.Buday
   
1607 25.03.2022
Pi 17:00
AŠK Mária Huta E
Obec Smolnícka Huta A
5 : 13 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
14 . kolo
1600 19.03.2022
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
     
1601 19.03.2022
So 17:00
AŠK Mária Huta E
STO Odorín B
4 : 14 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1602 18.03.2022
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
CVČ Raketa SNV B
18 : 0 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1603 19.03.2022
So 17:30
OTJ Jamník B
STŠK Obec Hrabušice B
8 : 10 Web zápis
M.Grzyb
   

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
13 . kolo
1077 07.03.2022
Po 10:00
STK Bijacovce A
OTJ Jamník B
Zrušené      
1078 10.03.2022
št 17:00
Schöní SNV A
MŠK STO Krompachy B
13 : 5 Web zápis
M.Ferenc
   
1079 02.03.2022
St 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
ŠK Harichovce C
17 : 1 Web zápis
A.Gurčík
   
1080 15.03.2022
Ut 18:00
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta D
2 : 16 Web zápis
K.Giľák
   
1081 02.03.2022
St 17:30
AŠK Mária Huta E
FK Olcnava A
8 : 10 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1082 11.03.2022
Pi 18:00
STK Vojkovce A
STO Odorín B
2 : 16 Web zápis
M.Lokšinský
   
1083 11.02.2022
Pi 17:30
Obec Smolnícka Huta A
STŠK Obec Hrabušice B
6 : 12 Web zápis
J.Tokarčík
   
12 . kolo
1070 25.09.2021
So 17:30
OTJ Jamník B
Obec Smolnícka Huta A
14 : 4 Web zápis
M.Grzyb
   
1071 26.09.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
STK Vojkovce A
14 : 4 Web zápis
J.Jozefčák
   
1072 24.09.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta E
14 : 4 Web zápis
R.Buday
   
1073 26.09.2021
Ne 10:00
FK Olcnava A
CVČ Raketa SNV B
8 : 10 Web zápis
J.Tokarčík
   
1074 24.09.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠKST Spišské Vlachy D
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1075 24.09.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
Schöní SNV A
5 : 13 Web zápis
J.Lízanec
   
1076 24.09.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STK Bijacovce A
Zrušené    
11 . kolo
1063 11.03.2022
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
OTJ Jamník B
3 : 15 Web zápis
M.Grzyb
   
1064 12.03.2022
So 18:00
STK Bijacovce A
ŠK Harichovce C
Zrušené      
1065 13.03.2022
Ne 10:00
Schöní SNV A
AŠK Mária Huta D
0 : 18 Web zápis
M.Ferenc
   
1066 11.03.2022
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
FK Olcnava A
10 : 8 Web zápis
A.Gurčík
   
1067 13.03.2022
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV B
STO Odorín B
3 : 15 Web zápis
K.Giľák
   
1068 11.03.2022
Pi 17:00
AŠK Mária Huta E
STŠK Obec Hrabušice B
9 : 9 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1069 12.03.2022
So 18:00
STK Vojkovce A
Obec Smolnícka Huta A
9 : 9 Web zápis
M.Lokšinský
   
10 . kolo
1056 05.03.2022
So 17:30
OTJ Jamník B
STK Vojkovce A
16 : 2 Web zápis
M.Grzyb
   
1057 06.02.2022
Ne 10:30
Obec Smolnícka Huta A
AŠK Mária Huta E
9 : 9 Web zápis
J.Tokarčík
   
1058 06.03.2022
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
CVČ Raketa SNV B
8 : 10 Web zápis
J.Jozefčák
   
1059 04.03.2022
Pi 18:00
STO Odorín B
ŠKST Spišské Vlachy D
10 : 8 Web zápis
R.Buday
   
1060 06.03.2022
Ne 10:00
FK Olcnava A
Schöní SNV A
9 : 9 Web zápis
M.Sakmár
   
1061 04.03.2022
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STK Bijacovce A
Zrušené      
1062 04.03.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
MŠK STO Krompachy B
10 : 8 Web zápis
J.Lízanec
   
9 . kolo
1049 25.02.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
OTJ Jamník B
1 : 17 Web zápis
J.Lízanec
   
1050 25.02.2022
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
AŠK Mária Huta D
2 : 16 Web zápis
E.Ivančák
   
1051 26.02.2022
So 18:00
STK Bijacovce A
FK Olcnava A
Zrušené      
1052 27.02.2022
Ne 10:00
Schöní SNV A
STO Odorín B
7 : 11 Web zápis
M.Ferenc
   
1053 25.02.2022
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STŠK Obec Hrabušice B
6 : 12 Web zápis
A.Gurčík
   
1054 27.02.2022
Ne 09:00
CVČ Raketa SNV B
Obec Smolnícka Huta A
5 : 13 Web zápis
K.Giľák
   
1055 25.02.2022
Pi 17:00
AŠK Mária Huta E
STK Vojkovce A
10 : 8 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
8 . kolo
1042 19.02.2022
So 17:30
OTJ Jamník B
AŠK Mária Huta E
16 : 2 Web zápis
M.Grzyb
   
1043 19.02.2022
So 18:00
STK Vojkovce A
CVČ Raketa SNV B
2 : 16 Web zápis
M.Lokšinský
   
1044 19.02.2022
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
ŠKST Spišské Vlachy D
11 : 7 Web zápis
M.Stopko
 
1045 01.03.2022
Ut 17:00
STŠK Obec Hrabušice B
Schöní SNV A
13 : 5 Web zápis
P.Popadič
   
1046 18.02.2022
Pi 18:00
STO Odorín B
STK Bijacovce A
Zrušené      
1047 20.02.2022
Ne 10:00
FK Olcnava A
MŠK STO Krompachy B
11 : 7 Web zápis
M.Sakmár
   
1048 18.02.2022
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠK Harichovce C
18 : 0 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
7 . kolo
1035 23.02.2022
St 17:30
AŠK Mária Huta D
OTJ Jamník B
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1036 11.02.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
FK Olcnava A
10 : 8 Web zápis
J.Lízanec
   
1037 11.02.2022
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STO Odorín B
4 : 14 Web zápis
E.Ivančák
   
1038 12.02.2022
So 18:00
STK Bijacovce A
STŠK Obec Hrabušice B
Zrušené      
1039 13.02.2022
Ne 10:00
Schöní SNV A
Obec Smolnícka Huta A
6 : 12 Web zápis
M.Ferenc
   
1040 11.02.2022
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STK Vojkovce A
12 : 6 Web zápis
A.Gurčík
   
1041 24.02.2022
št 18:30
CVČ Raketa SNV B
AŠK Mária Huta E
15 : 3 Web zápis
K.Giľák
   
6 . kolo
1028 05.02.2022
So 17:30
OTJ Jamník B
CVČ Raketa SNV B
15 : 3 Web zápis
M.Grzyb
   
1029 03.02.2022
št 15:00
AŠK Mária Huta E
ŠKST Spišské Vlachy D
15 : 3 Web zápis
J.Tokarčík
   
1030 05.02.2022
So 18:00
STK Vojkovce A
Schöní SNV A
9 : 9 Web zápis
M.Lokšinský
   
1031 05.02.2022
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
STK Bijacovce A
Zrušené      
1032 03.02.2022
št 18:00
STŠK Obec Hrabušice B
MŠK STO Krompachy B
16 : 2 Web zápis
J.Jozefčák
   
1033 04.02.2022
Pi 18:00
STO Odorín B
ŠK Harichovce C
15 : 3 Web zápis
R.Buday
   
1034 06.02.2022
Ne 10:00
FK Olcnava A
AŠK Mária Huta D
1 : 17 Web zápis
M.Sakmár
   
5 . kolo
1021 30.01.2022
Ne 10:00
FK Olcnava A
OTJ Jamník B
5 : 13 Web zápis
M.Sakmár
   
1022 05.11.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
STO Odorín B
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1023 28.01.2022
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STŠK Obec Hrabušice B
3 : 15 Web zápis
J.Lízanec
   
1024 28.01.2022
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
Obec Smolnícka Huta A
12 : 6 Web zápis
E.Ivančák
   
1025 06.11.2021
So 18:00
STK Bijacovce A
STK Vojkovce A
Zrušené      
1026 07.11.2021
Ne 10:00
Schöní SNV A
AŠK Mária Huta E
9 : 9 Web zápis
M.Ferenc
   
1027 28.01.2022
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
CVČ Raketa SNV B
6 : 12 Web zápis
A.Gurčík
   
4 . kolo
1014 23.10.2021
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠKST Spišské Vlachy D
12 : 6 Web zápis
M.Grzyb
   
1015 24.10.2021
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
Schöní SNV A
9 : 9 Web zápis
K.Giľák
   
1016 22.10.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta E
STK Bijacovce A
Zrušené    
1017 23.10.2021
So 18:00
STK Vojkovce A
MŠK STO Krompachy B
17 : 1 Web zápis
M.Lokšinský
   
1018 23.10.2021
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
ŠK Harichovce C
6 : 12 Web zápis
J.Tokarčík
   
1019 22.10.2021
Pi 17:00
STŠK Obec Hrabušice B
AŠK Mária Huta D
9 : 9 Web zápis
J.Jozefčák
   
1020 22.10.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
FK Olcnava A
14 : 4 Web zápis
R.Buday
   
3 . kolo
1007 15.10.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
OTJ Jamník B
8 : 10 Web zápis
R.Buday
   
1008 17.10.2021
Ne 10:00
FK Olcnava A
STŠK Obec Hrabušice B
8 : 10 Web zápis
M.Sakmár
   
1009 15.10.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
Obec Smolnícka Huta A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1010 15.10.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STK Vojkovce A
12 : 6 Web zápis
J.Lízanec
   
1011 15.10.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
AŠK Mária Huta E
2 : 16 Web zápis
E.Ivančák
   
1012 16.10.2021
So 18:00
STK Bijacovce A
CVČ Raketa SNV B
Zrušené    
1013 17.10.2021
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠKST Spišské Vlachy D
8 : 10 Web zápis
M.Ferenc
     
2 . kolo
1000 09.10.2021
So 17:30
OTJ Jamník B
Schöní SNV A
13 : 5 Web zápis
M.Grzyb
   
1001 08.10.2021
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STK Bijacovce A
Zrušené    
1002 10.10.2021
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
MŠK STO Krompachy B
13 : 5 Web zápis
K.Giľák
   
1003 08.10.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta E
ŠK Harichovce C
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1004 09.10.2021
So 18:00
STK Vojkovce A
AŠK Mária Huta D
1 : 17 Web zápis
M.Lokšinský
   
1005 09.10.2021
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
FK Olcnava A
7 : 11 Web zápis
J.Tokarčík
   
1006 10.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
STO Odorín B
6 : 12 Web zápis
J.Jozefčák
   
1 . kolo
993 03.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
OTJ Jamník B
5 : 13 Web zápis
P.Popadič
   
994 01.10.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
Obec Smolnícka Huta A
16 : 2 Web zápis
R.Buday
   
995 03.10.2021
Ne 10:00
FK Olcnava A
STK Vojkovce A
6 : 12 Web zápis
M.Sakmár
   
996 01.10.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
AŠK Mária Huta E
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
997 01.10.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
CVČ Raketa SNV B
5 : 13 Web zápis
J.Lízanec
   
998 01.10.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠKST Spišské Vlachy D
13 : 5 Web zápis
E.Ivančák
   
999 02.10.2021
So 18:00
STK Bijacovce A
Schöní SNV A
Zrušené