Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Spiš - 6.liga, muži 2021/2022

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
12 . kolo
1070 25.09.2021
So 17:30
OTJ Jamník B
Obec Smolnícka Huta A
14 : 4 Web zápis
M.Grzyb
   
1071 26.09.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
STK Vojkovce A
14 : 4 Web zápis
J.Jozefčák
   
1072 24.09.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
AŠK Mária Huta E
14 : 4 Web zápis
R.Buday
   
1073 26.09.2021
Ne 10:00
FK Olcnava A
CVČ Raketa SNV B
8 : 10 Web zápis
J.Tokarčík
   
1074 24.09.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
ŠKST Spišské Vlachy D
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1075 24.09.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
Schöní SNV A
5 : 13 Web zápis
J.Lízanec
   
1076 24.09.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
STK Bijacovce A
0 : 18 Web zápis
E.Ivančák
   
4 . kolo
1014 23.10.2021
So 17:30
OTJ Jamník B
ŠKST Spišské Vlachy D
     
1015 24.10.2021
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
Schöní SNV A
     
1016 22.10.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta E
STK Bijacovce A
     
1017 23.10.2021
So 18:00
STK Vojkovce A
MŠK STO Krompachy B
     
1018 23.10.2021
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
ŠK Harichovce C
     
1019 24.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
AŠK Mária Huta D
     
1020 22.10.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
FK Olcnava A
     
3 . kolo
1007 15.10.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
OTJ Jamník B
8 : 10 Web zápis
R.Buday
   
1008 17.10.2021
Ne 10:00
FK Olcnava A
STŠK Obec Hrabušice B
8 : 10 Web zápis
M.Sakmár
   
1009 15.10.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
Obec Smolnícka Huta A
15 : 3 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1010 15.10.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
STK Vojkovce A
12 : 6 Web zápis
J.Lízanec
   
1011 15.10.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
AŠK Mária Huta E
2 : 16 Web zápis
E.Ivančák
     
1012 16.10.2021
So 18:00
STK Bijacovce A
CVČ Raketa SNV B
5 : 13 Web zápis
O.Ruman
   
1013 17.10.2021
Ne 10:00
Schöní SNV A
ŠKST Spišské Vlachy D
8 : 10 Web zápis
M.Ferenc
     
2 . kolo
1000 09.10.2021
So 17:30
OTJ Jamník B
Schöní SNV A
13 : 5 Web zápis
M.Grzyb
   
1001 08.10.2021
Pi 18:00
ŠKST Spišské Vlachy D
STK Bijacovce A
12 : 6 Web zápis
A.Gurčík
   
1002 10.10.2021
Ne 13:00
CVČ Raketa SNV B
MŠK STO Krompachy B
13 : 5 Web zápis
K.Giľák
   
1003 08.10.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta E
ŠK Harichovce C
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
1004 09.10.2021
So 18:00
STK Vojkovce A
AŠK Mária Huta D
1 : 17 Web zápis
M.Lokšinský
   
1005 09.10.2021
So 17:00
Obec Smolnícka Huta A
FK Olcnava A
7 : 11 Web zápis
J.Tokarčík
   
1006 10.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
STO Odorín B
6 : 12 Web zápis
J.Jozefčák
   
1 . kolo
993 03.10.2021
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice B
OTJ Jamník B
5 : 13 Web zápis
P.Popadič
   
994 01.10.2021
Pi 18:00
STO Odorín B
Obec Smolnícka Huta A
16 : 2 Web zápis
R.Buday
   
995 03.10.2021
Ne 10:00
FK Olcnava A
STK Vojkovce A
6 : 12 Web zápis
M.Sakmár
   
996 01.10.2021
Pi 17:00
AŠK Mária Huta D
AŠK Mária Huta E
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
   
997 01.10.2021
Pi 18:00
ŠK Harichovce C
CVČ Raketa SNV B
5 : 13 Web zápis
J.Lízanec
   
998 01.10.2021
Pi 18:00
MŠK STO Krompachy B
ŠKST Spišské Vlachy D
13 : 5 Web zápis
E.Ivančák
   
999 02.10.2021
So 18:00
STK Bijacovce A
Schöní SNV A
3 : 15 Web zápis
O.Ruman